IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #5461  
Стар 13th April 2010, 08:44
kaka G kaka G не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Oct 2009
Град: Varna
Мнения: 120
По подразбиране ...

Според мен това обиране на кожа е можело да се избегне със слагането на по-голям инплант. Не зная колко си висока, тежка, ширината на гръдния ти кош и .... другите важни показатели, но без да съм цицоман под 300 сс ми се струват доста малко. Предполагам, че едни инпланти Макган FM или FF - 310, 335 сс щеше да е добър вариант. Но естесвено, важно е как изглеждаш, какъв е първоначалния ти старт, както и формата на гърдите ти. Така говорим малко наизуст.
Същото се отнася и за кръглия, защото доколкото разбрах се притесняваш от ротация. Според мен едни гърди 300-310 сс, тъй като с кръгъл обемът ще е по-голям ще стоят добре.
  #5462  
Стар 13th April 2010, 08:53
baby@ baby@ не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jan 2010
Мнения: 100
По подразбиране

Обирането на кожата е до колкото разбрах за да се наместят зърната където трябва защото сега не гледат там накъдето трябва..и да се оправи асиметрията.12см е максимума основа -75 подгръдна 162 см висока 47-48 кг но съм общо взето само кожа и кокал ами може би след операцията и аз така ще мисля за размера но сега ми се видяха неестествено стоящи на мен...(това разбира се със сутиен с импланта).Благодаря ви че се включвате и че ви занимавам
  #5463  
Стар 13th April 2010, 09:07
petiarad petiarad не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Sep 2008
Град: България..вече
Мнения: 559
По подразбиране

Избери по- големите за да не съжаляваш като мен после...
  #5464  
Стар 13th April 2010, 09:07
petiarad petiarad не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Sep 2008
Град: България..вече
Мнения: 559
По подразбиране

Избери по- големите за да не съжаляваш като мен после...
  #5465  
Стар 13th April 2010, 09:30
Аватара на i_ani
i_ani i_ani не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Nov 2007
Мнения: 10 052
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от baby@
...като ги слагах незнам защо и 275-то ми се видяха доста големи..
Че кое им е голямото!? ...С тия кубици , ако сега нямаш нищо , след операцията ще носиш сутиени с чашка "В"

Цитирай:
Първоначално написано от baby@
...75 подгръдна 162 см висока 47-48 кг но съм общо взето само кожа и кокал ами може би след операцията и аз така ще мисля за размера но сега ми се видяха неестествено стоящи на мен...(това разбира се със сутиен с импланта)
Аз съм по-висока от теб , на твоите кила, с подгръдна 70 и анатомични импланти 375сс.
Не съм фенка на големите кубици , но и аз мисля , че скоро след манипулацията ще съжаляваш , че не си избрала по-голем размер.
__________________
Винаги има две мнения - грешното и моето
  #5466  
Стар 13th April 2010, 10:31
Аватара на Kristee
Kristee Kristee не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Sep 2009
Мнения: 230
По подразбиране

И аз съм 170/ 46-47 кг, подгръдна 68, 385 сс и ми малеят
  #5467  
Стар 13th April 2010, 12:17
polito_87_ polito_87_ не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2010
Мнения: 14
По подразбиране

Това с размерите е много... не мога да намеря точната дума.

Аз отидох с нагласата около 373сс, а след измерването се оказа, че трябва да сложа 475 или дори 520сс. Тогава 475 кубика ми се видяха страшно много, но сега вече си искам 520-те
  #5468  
Стар 13th April 2010, 13:32
kaka G kaka G не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Oct 2009
Град: Varna
Мнения: 120
По подразбиране ...

В таблицата на Макган, тези, за които съм писала по-горе са точно с ширина 12. Височината е 12.5 и на двата /310 сс, 335 сс/, а проекцията на първия е 4.4, на втория 4.8. Все пак ти ги давам като примери, че с тази основа има повече кубици. Но имайки предвид тези параметри, гърдите ти с тях ще са наистина не повече от сутиен 75 Б. А с по-малко от 300 сс... ??? И моето мнение, че не си струва да слагаш толкова малък кубик, но все пак решението си е твое.
  #5469  
Стар 13th April 2010, 13:39
kaka G kaka G не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Oct 2009
Град: Varna
Мнения: 120
По подразбиране ...

http://dr-ross.ru/operations/sect136/elem436.html
Ето таблици за ориентация, както за анатомични, така и за кръгли Макган.
  #5470  
Стар 13th April 2010, 21:34
Аватара на te_dda
te_dda te_dda не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jul 2008
Мнения: 2 591
По подразбиране

проблемът с ротацията е както съм казвала единствено при преразтегнати и хлабави тъкани ....при малки кубатури и изцяло подмускулно рискът е много малък...на твоя избор ме притеснява дали ще си харесаш после проекцията... е отпред горе долу добре, но обем и профил - - ... ...анатомичниет на макган като модел най-добре са МФ моделът, про който 295 СС висок профил отговаря на 12 см основа...на myrti6a са такива - момичето има снимки - погледни ги...на 2-ра стр мисля че бяха ( в темата със снимките).. една доста естесвена визия...по принцип средния профил, както също вече казах, се изпозва за големи гръдни кошове заради малката кубатура....( щото ако търябва имплант с 13 см основа и няма тъкани за 500 сс висок профил ,слагат 400 среден профил на тая основа....дано ме разбра....) .. и все пак изборът е на твоите плещи...
__________________
Със или без силикон - за простотията и глупостта лек няма , за комплексарите - също !!!!!
Затворена тема


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Въпросикъмоперираните
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 07:04.