IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #121  
Стар 29th June 2010, 14:28
Аватара на BarbieGirl
BarbieGirl BarbieGirl не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Sep 2009
Мнения: 294
По подразбиране

Гледах да се вместя във възможностите на хладилника Довечера ще съм на салатка, ябълка и риба А да ви питам, някой да не е намерил в по-разширен вариант таблица с позволени/забранени храни...количества и т.н. ?
Отговори с цитат
  #122  
Стар 29th June 2010, 14:31
Аватара на BarbieGirl
BarbieGirl BarbieGirl не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Sep 2009
Мнения: 294
По подразбиране

Оле, ами аз съм забравила за едното ядене - преди лягането....затова ми се струпват така.. , а и сутрешната закуска ми е с по 1 блок и така...
Отговори с цитат
  #123  
Стар 30th June 2010, 08:52
Аватара на дундьо
дундьо дундьо не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jul 2009
Град: Шумен
Мнения: 826
По подразбиране

А бе не мога да се сетя гарджето или лейдито беше дала линк към таблица с енергийното съдържание на храните и количеството протеини, въглехидрати и мазнини. Тогава бях я закачила на фейвъритс, но някой идиот я зачисти. Добре, че я разпечатах. Убих се да я търся и я изрових. Барби, няма забранени храни. Просто има разумна употреба. Зоната не е даже толкова за сваляне на килограми, колкото за изчистване на здравословни проблеми. В книгата на Сиърс отзад има приложение със списъци на храни и блокове като количество, още преди главата с рецептите. Впрочем има и сравнителна таблица на телесните мазнини у жените. Идеалната жена е с 22% телесна мазнина - и като здраве, и като визия. Доколкото разбрах, ти си я постигнала. Затова се възползвай от Зоната да си удължиш живота, да си здрава и силна. С килограмите повече няма защо да се бориш.
Отговори с цитат
  #124  
Стар 30th June 2010, 10:17
Аватара на BabyPhat
BabyPhat BabyPhat не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Oct 2007
Град: Sofia
Мнения: 130
По подразбиране

Здравейте момичета!

Да си кажа менюто за вчера и от части за днес, само споделям, но може и да ме критикувате

вчера:
Закуска 1 твърдо сварено яйце, филийка бонус, 1 орех
Обяд:90гр пуешка шунка, 150гр домат+150гр чушка+150гр краставица и зехтин
Сл. закуска: 3 кайсии, 3 бадема, 30гр пуешка шунка
Вечеря: салата от 250 гр моркови, 90 гр свежо сирене, 2ч.л зехтин, 1 маслина, 1 филийка бонус
Късна закуска:1/2 чаша нискомаслено кисело мляко с 1 орех

днес

закуска: 1 филика препечен бонус, 40гр сирене, 1 маслина

обяд(предвиден): 90 пуешка шунка, 250 гр. домати, 3 маслини, 1 филийка бонус
__________________
Anything worth having is worth working HARD for!
Отговори с цитат
  #125  
Стар 30th June 2010, 12:18
Аватара на дундьо
дундьо дундьо не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jul 2009
Град: Шумен
Мнения: 826
По подразбиране

Таблицата не е пред мен, но със сигурност мазнината във вечерята идва малко вповече. Обаче аз това го нямам за дефект по принцип. Мисля, че когато включваш ядки, леееко трябва да редуцираш нивото на В, защото и ядките имат. За днешния обяд: аз още не мога да изчислявам всичко в грамове, работя с обеми - както е в книжката. Не знам 250 г домат пълнят ли 2 чаени чаши. Иначе не ти излизат трите блока въглехидрати. Значи или 2 чаени чаши нарязани, или 4 нормално големи домата.
Моето меню днес:
Закуска 4 сурови големи пиперки долми, пълнени с по 20 г сирене. (Значи ядох, дъвках, гълтах, ядох, дъвках, гълтах - то не свършва. Пък бързам за работа, мани-мани.) 2 блока
Обяд: 56 г пилешко бутче + гарнитура от тиквички с ориз, варени с 1 лъжица олио. Вътре има лук, домат, морков, чесън, копър, чер и червен пипер. В съответното съотношение за 2 въглехидратни блока. (То става бая на обем).
Следобедна закуска: 115-120 г обезмаслено кисело мляко + 3 маслини.
Вечеря: Агнешко котлетче. Не помня грамажа, ще го проверя преди да ям, ама мисля, че и то е 56 г. Плюс салата от зелен фасул (1 чаена чаша в сварено състояние - с копър, чесън и оцет). Сигурно ще си капна и олио.
Късна закуска: Филийка пълнозърнест ръжен + 2 варени в бульон белтъка (дюкански трик)
Отговори с цитат
  #126  
Стар 30th June 2010, 12:19
Аватара на дундьо
дундьо дундьо не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jul 2009
Град: Шумен
Мнения: 826
По подразбиране

Таблицата не е пред мен, но със сигурност мазнината във вечерята идва малко вповече. Обаче аз това го нямам за дефект по принцип. Мисля, че когато включваш ядки, леееко трябва да редуцираш нивото на В, защото и ядките имат. За днешния обяд: аз още не мога да изчислявам всичко в грамове, работя с обеми - както е в книжката. Не знам 250 г домат пълнят ли 2 чаени чаши. Иначе не ти излизат трите блока въглехидрати. Значи или 2 чаени чаши нарязани, или 4 нормално големи домата.
Моето меню днес:
Закуска 4 сурови големи пиперки долми, пълнени с по 20 г сирене. (Значи ядох, дъвках, гълтах, ядох, дъвках, гълтах - то не свършва. Пък бързам за работа, мани-мани.) 2 блока
Обяд: 56 г пилешко бутче + гарнитура от тиквички с ориз, варени с 1 лъжица олио. Вътре има лук, домат, морков, чесън, копър, чер и червен пипер. В съответното съотношение за 2 въглехидратни блока. (То става бая на обем).
Следобедна закуска: 115-120 г обезмаслено кисело мляко + 3 маслини.
Вечеря: Агнешко котлетче. Не помня грамажа, ще го проверя преди да ям, ама мисля, че и то е 56 г. Плюс салата от зелен фасул (1 чаена чаша в сварено състояние - с копър, чесън и оцет). Сигурно ще си капна и олио.
Късна закуска: Филийка пълнозърнест ръжен + 2 варени в бульон белтъка (дюкански трик)
Отговори с цитат
  #127  
Стар 30th June 2010, 12:23
Аватара на дундьо
дундьо дундьо не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jul 2009
Град: Шумен
Мнения: 826
По подразбиране

Да му таковам сървъра! Отказа да го прати, накараме да опитам пак и го пратил 2 пъти
Отговори с цитат
  #128  
Стар 30th June 2010, 16:06
Аватара на Lottus
Lottus Lottus не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Mar 2007
Мнения: 399
По подразбиране

Момичета, видях че се чудите публикуваните Лист 1 и Лист 2 на колко блока отговарят.
Лист 1 = 1 Блок
Лист 2 = 2 Блока
Успех!
Отговори с цитат
  #129  
Стар 1st July 2010, 09:45
Аватара на BabyPhat
BabyPhat BabyPhat не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Oct 2007
Град: Sofia
Мнения: 130
По подразбиране

Благодаря много, Lottus
__________________
Anything worth having is worth working HARD for!
Отговори с цитат
  #130  
Стар 1st July 2010, 12:32
Аватара на дундьо
дундьо дундьо не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jul 2009
Град: Шумен
Мнения: 826
По подразбиране

Менюто ми за днеска:
Закуска: 2 филийки Вита пълнозърнест ръжен, половин ч. чаша извара, намазана отгоре, с шарена сол + 6 маслини
Обяд: 1 бр. (около 60 г) свинско бонфиле + 1 ч. чаша задушени в йена гъби + 2 ч. чаши (в смачкано състояние) зеле на салата
Следобедна закуска: 1/3 кофичка обезмаслено кис. мляко (около 120 г) + 3 бадема
Вечеря: още мисля по въпроса, но най-вероятно миш-маш от: 1/5 ч. чаша лук+2 пиперки + 2/3. чаша кълцани домати и 4 белтъка (с чесън, магданоз и чер пипер)
Късна закуска: варен картоф с 40 г сирене и мъъъничко масълце, краве (1/3 лъжичка)
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: quotЗОНАТАquotнаСиърс
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 16:10.