IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #761  
Стар 8th October 2012, 12:12
Аватара на Dessislava
Dessislava Dessislava не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Aug 2011
Мнения: 904
По подразбиране

Думата атрофия звучи меко казано плашещо.
От линкчето и "силните" ми познания по италиански разбирам,че метода е експериментален... и все пак бих заложила на силиконовите импланти/с всичките им рискове/ отколкото на нещо в процес на разработка и усъвършенстване...
Отговори с цитат
  #762  
Стар 8th October 2012, 18:52
Джуфи Джуфи не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Feb 2009
Мнения: 187
По подразбиране

Линка е от 2005 година..Докито сега е без коса,и плешив като писта за боулинг..
Честно казано хич не съм се интересувала,ама като видях операцията и ,днес съвсем случаино пипнах такива ми ти цицки,,,,Признавам изтинска мека цицка..Мастните тъкани са били взети от бричове и корем...Жената е в цветущо здраве...пераципта и е била 2007 година,,С нищо не се навреждало на млечните канали.

Анкее това интервю на Илчо да не е старо ?????

Деси виж тука ...
http://www.walterchiara.ch/trattamenti%20estetici.html
http://www.centroitalianochirurgiaes..._lit_15_69.asp
http://www.centroitalianochirurgiaes..._lit_15_70.asp

Не съм чела достатачно ,,Предварително се застраховам....Като се върна ,ще чет ЪЪЪЪ

Вие спите ли си по корем ??? А ????
Отговори с цитат
  #763  
Стар 8th October 2012, 19:03
Аватара на lily.ana
lily.ana lily.ana не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2011
Мнения: 5 863
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Джуфи Виж мнението
Анкее това интервю на Илчо да не е старо ?????
Старо... старо... колко да е старо?
Отговори с цитат
  #764  
Стар 8th October 2012, 23:19
Аватара на lidiya
lidiya lidiya не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Sep 2008
Град: София
Мнения: 519
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Джуфи Виж мнението

Вие спите ли си по корем ??? А ????
Аз да. Почнах някъде към петия месец.
__________________
Бъдещето принадлежи на тези, които вярват в красотата на мечтите си.
Отговори с цитат
  #765  
Стар 9th October 2012, 09:04
Аватара на ina.ina
ina.ina ina.ina не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2010
Мнения: 2 201
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Джуфи Виж мнението
Здравеите мацки....Не сам влизала 100 години...
Днес съвсем случайно попаднах на едно предаване..Хирурга ми е бил под носа,цената е същата като в БГ ,но метода е различен...Та
Този хирург от 2005 година работи по този метод. ...Знам ,че го знаете ,но пак ще ви ко кажа накратко...
БЕЗ импланти..Процедурата е две или три в едно...
Изтегля се мазнина,извличат се само регенериращите клетки.
После се прави липострукция от всички зони където има мазнина,зависи от кубика които се желае..Извлечената мазнина се смесва с регенирираяите клетки..Което после се вкарва в гърдата,,между муслула и кожата.Носи се спортен сутиен за 20 дена.Местата където е направена липострукцията се бинтоват.Тази мазнина се кпсулира и атрофира,,запазваики формата..Ако се резорбира ,се повтаря след 1 година всичко..
Питозата я поправи,,Като изряза един кръг/овал ,около ореолата ,като овала беше от долната страна,,повдигна в буквата L отдолу...или каза ако е необходимо в обарната буква Т ...
Това е хирурга ““““
http://www.easybaby.it/gli-esperti-i...er-chiara.html
Джуфе, не бъди от хората, които вярват и се зарибяват от всичко, което им се каже. Ако методът беше толкова сигурен и безопасен хората защо още ще си слагат импланти масово, а не чрез този метод да си увеличават гърдите. При това този лекар е от 2005 година, не от година, две. Хич не му вярвам на това с инжектирането - първо има много странични ефекти според мен, и второ - не е изпитано във времето. То и ние с тези все по-нови и усъвършенствани импланти сме си зайчета (опитни) ...
Отговори с цитат
  #766  
Стар 9th October 2012, 18:03
Джуфи Джуфи не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Feb 2009
Мнения: 187
По подразбиране

Анче,,,старо е мър майка ,,Плешо е сега,а в саита е имал косица..То пак,,незнам за колко време окапва една коса )

Девойки ша ва замоля...Евентуално,,,ама много евентуално,,когато евентуално ми се наложи да сменям тези,,Ще ида при този ,,Щтото хем ще ме втали ,хем ще ме напълни ..:
Друо си е да са ти топлички и да са си твои...Мойте все мазейна температура поддържат..
Отговори с цитат
  #767  
Стар 9th October 2012, 18:56
Аватара на ina.ina
ina.ina ina.ina не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2010
Мнения: 2 201
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Джуфи Виж мнението
Анче,,,старо е мър майка ,,Плешо е сега,а в саита е имал косица..То пак,,незнам за колко време окапва една коса )

Девойки ша ва замоля...Евентуално,,,ама много евентуално,,когато евентуално ми се наложи да сменям тези,,Ще ида при този ,,Щтото хем ще ме втали ,хем ще ме напълни ..:
Друо си е да са ти топлички и да са си твои...Мойте все мазейна температура поддържат..
Ич ни мъ моли - категорична съм! Че после ... и както си паника ... не ми се мисли ... нема да те успокоявам ... ама ич ... Джуфе няма таквоз чудо дет и да те втали, и дет викаш да те напълни ... (освен секса, де) ... ша мъ извините сега ... ама така е.
Пък за косата - емиии бързо е станало щот от много рекламации ... много зор е видял.

Последно редактирано от ina.ina : 9th October 2012 на 18:58
Отговори с цитат
  #768  
Стар 10th October 2012, 08:55
Аватара на lily.ana
lily.ana lily.ana не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2011
Мнения: 5 863
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Джуфи Виж мнението
Девойки ша ва замоля...Евентуално,,,ама много евентуално,,когато евентуално ми се наложи да сменям тези,,Ще ида при този ,,Щтото хем ще ме втали ,хем ще ме напълни ..:
Друо си е да са ти топлички и да са си твои...Мойте все мазейна температура поддържат..
Дано докато ти се наложи пак да му опадат и зъбите и да е спрял да практикува

Иначе знам какво имаш предвид. Колкото и натуралише да изглеждат все са си изкуственяк. Аз като си гледам снимки в началото и сега (хем и тогава си ги харесвах много) на външен вид са супер и 3 пръста отгоре ма на пипане ледената кралица пасти да яде.... тряя да пуснат гинко и за оросяване на цици
Отговори с цитат
  #769  
Стар 10th October 2012, 15:31
Аватара на ina.ina
ina.ina ina.ina не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2010
Мнения: 2 201
По подразбиране

Лилянче, имаш предвид, че горните 3 пръста от гърдите са мекички и естествени на пипане, пък и топлички освен това?
Отговори с цитат
  #770  
Стар 10th October 2012, 16:11
Аватара на lily.ana
lily.ana lily.ana не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2011
Мнения: 5 863
По подразбиране

Тцъ.... имам предвид супер на 3-та степен .
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Колкокубикадасисложа
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 18:31.