IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #201  
Стар 20th May 2009, 13:51
Puppito Puppito не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Apr 2006
Мнения: 2 019
По подразбиране

e, решението ми не зависи от това дали ще пуша или няма с тях хахах
интерсно ми стана защото открих някакъв аналог на ситуацията с рейчъл
Отговори с цитат
  #202  
Стар 22nd May 2009, 07:32
Аватара на Мария Василева
Мария Василева Мария Василева не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2007
Град: България
Мнения: 3 779
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Babri
Мария,като отказа цигарите продължи ли да се храниш по същия начин или намали храната? :P
При мен отказването стана с кратко "гладолечение", защото иначе апетита ми ставаше като фъртуна и не можех да издържам.. "Кратко" - 7 дена под лекарски контрол на запозната лекарка. После ... минаха години от тогава 8 ли, 9 ли, вече не помня, но после храната ми е била "нормална" за мене и доре малко по-малко, щото ми се беше свил стомаха.

Цитирай:
Първоначално написано от Babri
Апо,иначе си права че всичко е в главите ни и опира до нашата нагласа! И човек сам трябва да стигне до определен извод-тогава целта на занятието е по-лесно достижима :P
Точно така е. Всеки си има своя рецепта и сам си я пише.

Цитирай:
Първоначално написано от Puppito
спомних си и една серия на "Приятели" - Рейчъл беше постъпила на работа в нова фирма, работа, която страшно много й харесваше и се справяше доста добре, но разбра, че почти всики решения се взимат от шефката й и колежката й на "по цигара" в пушалнята.
Гледах я тази серия Много нечестно ми се стори де. Аз по подобна причина всъщност започнах да пуша - в една компания с "пушачите" в училище.. Мога само да кажа Браво на образи като еМ ДжИ - оригинални и отстояват себе си!

п.с. и аз на скоро го бях чула това за забавяне на метаболизма и ако не се лъжа така пишало в книгата на Алън Кар. Понеже отдавна не е в мене не мога да проверя, но както и да е, до колкото знам на метаболизма влиаят 1000 неща и в този смисъл предполагам, че всеки случай си е индивидуален. И да се забързва и да се забавя, достатъчно е да е в различна степен, а може и в едни моменти да е по-бър, в други обратно - знам ли. Това ми се види много сложно.
Отговори с цитат
  #203  
Стар 22nd May 2009, 09:35
Аватара на aniK
aniK aniK не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Feb 2007
Мнения: 4 127
Изпратете съобщение чрез ICQ до aniK
По подразбиране

Аз съм заклет непушач, никога през живота си не съм пушила и много се впрягам, когато близък до сърцето ми човек пуши. Тогава ставам такова зло Отказала съм няколко човека

Обаче за друго се включвам, провокирана от разказа на Puppito: имах една служителка - много добро момиче - умна, бърза усърдна, точна... ОБАЧЕ, през 10тина минути излизаше да пуши (з'то аз не позволявам в офисите) Аууу, полудявах Особено, когато ми потрябваше за нещо и тя ОТНОВО отишла да пуши Признавам си, че това ме е карало да си мисля да я отстраня от работа - ами то от 8часов работен ден (примерно), тя поне 3 от тях прекарваше в пушене

Иначе и аз съм ходила с някой да пуши (в определеното за това място), за да си довършим разговора
Отговори с цитат
  #204  
Стар 22nd May 2009, 14:16
Puppito Puppito не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Apr 2006
Мнения: 2 019
По подразбиране

хахахах Ани яко я е хващала агресията сладурана
Отговори с цитат
  #205  
Стар 10th June 2009, 15:22
Аватара на jolifille
jolifille jolifille не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: May 2008
Град: Luzern CH
Мнения: 4 060
По подразбиране

Хайде да се разпиша-от 3 седмици на сам пушила нито една цигара,всъщност от както дойдох тук в Люксембург,ги спрях 20 дена,много съм хепи :P
Не съм мислила,че мога да ги откажа,но явно това че не ми се дават по 6 евро на кутия си оказа влияние
__________________
Искам да ме обичат така,както аз се обичам!
Отговори с цитат
  #206  
Стар 10th June 2009, 17:13
mari_and mari_and не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jul 2008
Мнения: 288
По подразбиране

Хайде да се разпиша и аз Не пуших повече от две години...много усилия ми струваше отказването...но после беше готино...мислих, че никога повече няма да запаля...винаги съм се чудила на хората, които са ги отказали и после... Да, ама се оказа, че и аз съм от тях Вече повече от два месеца си наваксвам пропуснатото през двете години...
__________________
Ако ще правиш нещо нередно, поне му се наслаждавай!
Отговори с цитат
  #207  
Стар 10th June 2009, 17:39
Аватара на igtigt
igtigt igtigt не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2008
Мнения: 2 749
Изпратете съобщение чрез ICQ до igtigt
По подразбиране

и какво те накара пак да запалиш ... аз не ги отказах трудно ... но сега, 70 дни след спирането им, имам усещането, че никога не съм пушил и не ми прави никакво впечатление наличието на цигари или цигарен дим около мен ...
Отговори с цитат
  #208  
Стар 10th June 2009, 18:25
Babri Babri не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jul 2007
Мнения: 16 744
По подразбиране

Аз не пуша вече 1 месец и се чувствам много добре Дано нищо не ме провокира да започна пак.
__________________
Бъдещето принадлежи на тези,които вярват в красотата на мечтите си!
Отговори с цитат
  #209  
Стар 10th June 2009, 18:43
Аватара на jolifille
jolifille jolifille не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: May 2008
Град: Luzern CH
Мнения: 4 060
По подразбиране

Babri ние от теб вземаме пример
__________________
Искам да ме обичат така,както аз се обичам!
Отговори с цитат
  #210  
Стар 10th June 2009, 18:45
Аватара на igtigt
igtigt igtigt не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2008
Мнения: 2 749
Изпратете съобщение чрез ICQ до igtigt
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от jolifille
Babri ние от теб вземаме пример
а тя от мен :P
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Отказванеотцигарите
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 01:32.