IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #5081  
Стар 3rd July 2010, 14:37
eva2 eva2 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Nov 2008
Град: Sofiq
Мнения: 25
По подразбиране

Добре де,свалих 10 килограма за месец ,а сега вече втора седмица кантара не мърда.какво става?Така ли е било при вас момичета или само при мен.Мислех че не мърдах защото бях на смесен/нали зеленчуците задържали/ но след това минах пак само на едното и пак същата работа
__________________
[url=http://www.ticker.7910.org/eng]http://www.ticker.7910.org/wg__98__2...A1LjIwMTAg.gif[/url
  #5082  
Стар 3rd July 2010, 14:59
Аватара на дундьо
дундьо дундьо не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jul 2009
Град: Шумен
Мнения: 826
По подразбиране

Да, това е нормалното, да има периоди на задържане. Имай предвид, че 10 кг мастна тъкан по никой начин не могат да се свалят за месец. Ама по никой. Генетически невъзможно е. (Проста математика - колко калории енергия освобождават мастните клетки при разграждане и за колко време могат да се изразходят, ама дори и при най-голямо натоварване). Така че основно си хвърляла вода, част от мускулната си маса и, разбира се, и определен процент мазнина. Сега изглежда, че не мърдаш, но всъщност чарковете ти се наместват. Организмът иска да си възвърне баланса. Ще продължаваш бавно да сваляш мазнини, но ще връщаш вода. За съжаление ще хвърляш и мускулна маса. Следи си обиколките по тялото, те са по-показателни. Няма такава зависимост - да се сваля само в дните на ЧП. С минаването на времето ще сваляш все по-бавно. И това е нормално.
  #5083  
Стар 3rd July 2010, 15:10
eva2 eva2 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Nov 2008
Град: Sofiq
Мнения: 25
По подразбиране

Тю,значи до сегя беше фасулса работа...но занапред ще е трудното.Не толкова за диетата колкото до резултата...като няма такъв ме е страх от обезкуражаване.
__________________
[url=http://www.ticker.7910.org/eng]http://www.ticker.7910.org/wg__98__2...A1LjIwMTAg.gif[/url
  #5084  
Стар 3rd July 2010, 15:23
Аватара на дундьо
дундьо дундьо не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jul 2009
Град: Шумен
Мнения: 826
По подразбиране

А, няма страшно, всички сме минали по тоя път. Когато установиш, че не мърдаш повече от месец, тогава просто приключвай с диетата. Даже по-рано.
  #5085  
Стар 3rd July 2010, 15:25
eva2 eva2 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Nov 2008
Град: Sofiq
Мнения: 25
По подразбиране

Е ,хубава работа.защо да я приключвам? И какво да правя ако приключа? Защо да не мръдна?
__________________
[url=http://www.ticker.7910.org/eng]http://www.ticker.7910.org/wg__98__2...A1LjIwMTAg.gif[/url
  #5086  
Стар 3rd July 2010, 15:30
Аватара на дундьо
дундьо дундьо не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jul 2009
Град: Шумен
Мнения: 826
По подразбиране

Ами ще избереш друга, когато тази вече не ти върши работа. Какво по-просто и по-естествено от това? А то рано или късно ще стане.
  #5087  
Стар 3rd July 2010, 18:18
Аватара на garga_smela
garga_smela garga_smela не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: May 2008
Град: варна
Мнения: 576
По подразбиране

хей, как сте дюканки, слабеете ли?
  #5088  
Стар 5th July 2010, 10:16
Аватара на kerasaki
kerasaki kerasaki не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jun 2009
Мнения: 260
По подразбиране

Я да се драсна и аз тук.Привет на всички.За втори път правя диетата на Дюкан и съм доволна от нея - има ефект, но иска постоянство.Миналата год свалих с нея 8-9 кг., но лятото като си дойдох в БГ почнах да си ги трупам пак.Третата фаза на диетата се оказа за мен фатална - правех си почти всеки ден "Гала вечер" с по 3 десерта и кантара почна да отчита на горе.За един месец качих около 3-4 килца, а като се прибрах в къщи реших съвсем да му отпусна края.Така до Нова година се оказах с 14 кг. в повече и кантара показваше 66,6кг. ( страхотна цифра,а? ). Последното "голямо плюскане" беше по Новогодишните празници и от 04.01 насам съм на диетката пак.Към днешна дата съм 11 кг отдолу,като имаше дни, в които се отпусках и ядох сладолед 4-5 пъти, още толкова пъти динка и поне 10 пъти прегреших с шоколадови изделия.За сметка на това в протеиновите дни бях толкова стриктна, че успях да балансирам и да не кача пак.Ако не бяха тези мои прегрешения до сега да съм влязла в третата фаза, но уви...все още редувам П с ПЗ.Целта ми са 52-53 кг и дано да успея до началото на август,че последните килца са най-трудни, а вчера пак се отпуснах със сладолед и диня и шок.бисквити.
  #5089  
Стар 6th July 2010, 08:15
Аватара на garga_smela
garga_smela garga_smela не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: May 2008
Град: варна
Мнения: 576
По подразбиране

Този път си направи трет фаза, защото тя е важна за задържането на килограмите, иначе ще продължаваш с йо-йо ефекта до безкрай.
  #5090  
Стар 6th July 2010, 09:05
Аватара на Alison
Alison Alison не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Mar 2010
Град: София
Мнения: 63
По подразбиране

Добро утро мацки Заковах ги на 92 Скачам от радост!!!!!!!!

Искам до края на месеца да стана 90 преди морето, не знам дали ще успея, но съм се мотивирала страхотно. Знаете, че имаше период, в който включих и плодове заради док и тогава почти нищо не свалих, но сега ги махнах и нещата си дойдоха на мястото. Апетит все още нямам - вчера съм изяла една кофичка мляко на два пъти и едно бутче. Бях и на танци след това се видях с едни приятели на кръчма, те манджат като луди аз изпих 1.5 вода. Поне сега никой не ме закача за диетата, защото виждат, че наистина работи.

Успех мацки и не се предавайте Сега е лято, не трябва да мислим за храна, а за забавления!

Дани - ти как си, как са кг втория път?

Дунди - мерси за рецептата, ще си я забъркам събота
Затворена тема


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: РЕЖИМЪТНАПИЕРДЮКАНчаст
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 13:56.