IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #4881  
Стар 2nd May 2012, 10:31
Аватара на lily.ana
lily.ana lily.ana не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2011
Мнения: 5 863
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Бижу Виж мнението
Сега сериозно, Лил, ти имала ли си такъв период?! Ако да колко време трая и как го преодоля? Дайте лек за тая болест бе. По възможност да не е от порядъка на 7000-9000 лв....
Аз имах период, в който като се видех в някоя витрина и се втрещявах (демек точно обратното)... този период премина доста бързо, защото си свикнах с новите габарити, но да уточня.... аз сЮтени с подплънки никогъж не съм носила преди мамото... джитках си по цици и разликата с дрехи се беше видима след операцията. Това, което ми прави впечатление е, че новооперираните тук се психясват взаимно за размер... малки та малки, а преди какви са били?

Твоята болест се лекува с много бой Бижуто Гледай на нещата от хубавата страна. Имаш един прекрасен резултат, по-големи сигурно нямаше да са толкова хубави!
  #4882  
Стар 2nd May 2012, 10:55
Аватара на lily.ana
lily.ana lily.ana не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2011
Мнения: 5 863
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Nells Виж мнението
Лиле, аз мисля, че това е един от най-големите плюсове на силиокня - нали трябва да си избиеш парите някакси!
Нелка, аз ако трябва да ги избия всичките трябва да се пусна срещу заплащане
  #4883  
Стар 2nd May 2012, 11:27
Аватара на lidiya
lidiya lidiya не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Sep 2008
Град: София
Мнения: 519
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от lily.ana Виж мнението
Вчера ми слагаха стъкла на душ кабината и ги изнасилих да ми закачат и ламБата като казах, че ще им платя за услугата, а те не поискаха пари и аз си викам малиииииииииии ква съм печена и после ми светна, че може да е заради сисите (хем ги бях скрила!)
Ахахахах! Така ме разсмивате!
И аз вече жъна плодовете от моята интервенция Онзи ден се прибирам от къщата, косила трева с тримера цял ден, тотално неглиже и си джиткам в насрещното, щото заобикалям някакви спящи полицаи Хоп, катаджии, палка... бодра стъпка към патрулката. Четат ми адресната регистрация от личната карта и се чудят на глас, как не са ме забелязали до сега по улиците на Елин Пелин. Разговора завърши с " То е грехота да му пишем фиш на такова момиче" и ме изпратиха по живо по здраво с препоръка да не карам повече в насрещното!
__________________
Бъдещето принадлежи на тези, които вярват в красотата на мечтите си.
  #4884  
Стар 2nd May 2012, 12:03
Аватара на Нелка
Нелка Нелка не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2011
Град: London
Мнения: 2 759
По подразбиране

Абе вие се бъзикате, ама ако съберем всяка безплатна крушка и спестен фиш, до 10 години ще сме ги избили! Тва на сериозно! (Без да се налага да се пускаме срещу заплащане )
__________________
Ring the bells that still can ring. Forget your perfect offering. There is a crack in everything. That's how the light gets in.
  #4885  
Стар 2nd May 2012, 12:07
Аватара на lily.ana
lily.ana lily.ana не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2011
Мнения: 5 863
По подразбиране

Аз и с цици и без цици нямам ни един фиш илЕ акт, щото винаги съм много виновна и те все имат право и им се съгласявам, че съм в нарушение... некси не им дава сърце да ме глобяват
  #4886  
Стар 2nd May 2012, 12:27
Аватара на Ilianka93
Ilianka93 Ilianka93 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jun 2011
Мнения: 87
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от semele Виж мнението
Много ви благодаря,така и така се е видяло ,че ще ходя,след вашите коментари,найстина ще вляза с бодра крачка

Ххаха,да ама не

Станах в пет часа,пътувах,в осем бях там,защото бяха почивни дни и си бях оставила последното изследване да го правя там...

Оказа се,че имам някакви сърдечни екстенции или нещо такова.В първия момент не каза,че е сериозно,а само ,че ще предупреди анестезиолога и че можело да ми дадат хапче,за да ги подтиснат,но след малко ,докато разкаже на сестрата,ма майка ми и т.н. явно реши ,че не може да ме оперират веднага,пратиха ме на изследвания и т.н...

Много ме е яд,не разбирам дали това е знак ,че не трябва да го правя или само да разбера колко много го искам,защото точно това стана...

Някои ако знае добър кардиолог в Пловдив да свирка...

Сега кой знае кога ще ми дадат час и дори да ме вмъкнат,няма да съм втора операция...
Знам ,че звучи повърхностно точно Това да ми е проблема,но съм сигурна,че другото ще е дреболия,която не ми пречи,най-малкото щом не съм усетила
Нищо...
  #4887  
Стар 2nd May 2012, 12:31
qna_T qna_T не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Feb 2011
Мнения: 141
По подразбиране

Много съжалявам да прочета това. Надявам се всичко да е наред и ако наистина искаш тази операция в най-скоро време да се похвалиш с отличен резултат.
  #4888  
Стар 2nd May 2012, 12:33
Аватара на lily.ana
lily.ana lily.ana не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2011
Мнения: 5 863
По подразбиране

Semele, това е естетична операция. Няма за къде да бързаш. По-добре направи нужните допълнителни изследвания, за да бъдеш и ти и лекарите наясно какъв е проблемът. Здравето ти е по-важно от едните цици. Ако пък се окаже нещо незначително винаги можеш да си запишеш друг час за мамопластика.
  #4889  
Стар 2nd May 2012, 12:42
Аватара на Ilianka93
Ilianka93 Ilianka93 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jun 2011
Мнения: 87
По подразбиране

И аз се надявам,лошото ,че едновременно много ги искам особено сега,от друга страна,се чудя като съм била веднъж и са ме върнали дали не вървя срещу съдбата,ще ви се стори глупаво сигурно...

Направо съм в шок.Обадих се преди 10 дни,дадоха ми дата ,после ми я дръпнаха една седмица напред и накрая ме върнаха...

С една дума за 10дни дни супер екшън,изследвания,всичко... а нищо ,сега трябваше да съм с гърди
  #4890  
Стар 2nd May 2012, 12:48
Аватара на Бижу
Бижу Бижу не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jan 2012
Мнения: 616
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от lily.ana Виж мнението
Semele, това е естетична операция. Няма за къде да бързаш. По-добре направи нужните допълнителни изследвания, за да бъдеш и ти и лекарите наясно какъв е проблемът. Здравето ти е по-важно от едните цици. Ако пък се окаже нещо незначително винаги можеш да си запишеш друг час за мамопластика.
Точно!
Затворена тема


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Въпросикъмоперираните
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 16:13.