IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #421  
Стар 14th March 2015, 15:34
polyna.videnova polyna.videnova не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Mar 2015
Мнения: 32
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Dessislava Виж мнението
И аз ще пратя снимки,но ще помоля да ми изпратите имейл на лични,защото последния път,когато изпращах снимки на една мацка от форума,установихме,че линкчето за албумчето ми в снимка.бг не работеше.Не съм сигурна,че се е оправило и затова по-добре на пощата.
Здравей Деси,
може ли снимки на polyna_videnova@abv.bg. В понеделник съм при Пеев на консултация.Благодаря!!
Отговори с цитат
  #422  
Стар 14th March 2015, 16:35
traqni traqni не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Mar 2015
Мнения: 49
По подразбиране

Здравей Polyna на пьрва консултация ли си аз ходих в сряда при него уточнихме дата за операцията 24.04.
Отговори с цитат
  #423  
Стар 14th March 2015, 16:44
polyna.videnova polyna.videnova не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Mar 2015
Мнения: 32
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от traqni Виж мнението
Здравей Polyna на пьрва консултация ли си аз ходих в сряда при него уточнихме дата за операцията 24.04.
Да на първа. Много ме разочарова с датата за операция . Понеже на края на май сме на море - и адски се надявам да имам бюст тази година .

Ти с какъв старт си? На какво се спря?
Отговори с цитат
  #424  
Стар 14th March 2015, 16:56
traqni traqni не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Mar 2015
Мнения: 49
По подразбиране

Споко аз тогава мога и затова поисках дата след 20 април...той каза че за март май имал 2 свободни дати...Посьветва ме за 420 анатомични Арион...аз като чух се вцепених понеже не искам огромни гьрди..но док.каза че този размер щели да ми седят супер.Повярвах му...но още ги мисля да не станат огромни.аз сьм чашка 75в 162 вис.50кг.
Отговори с цитат
  #425  
Стар 14th March 2015, 17:11
polyna.videnova polyna.videnova не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Mar 2015
Мнения: 32
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от traqni Виж мнението
Споко аз тогава мога и затова поисках дата след 20 април...той каза че за март май имал 2 свободни дати...Посьветва ме за 420 анатомични Арион...аз като чух се вцепених понеже не искам огромни гьрди..но док.каза че този размер щели да ми седят супер.Повярвах му...но още ги мисля да не станат огромни.аз сьм чашка 75в 162 вис.50кг.
Благодаря, че ме успокои))). И аз съм с твоите размери и кг, само гръдната е пълна нула .Как протече консултацията? Ти сама ли се насочи към този размер? Аз гледах снимки на момичета от форума и се спрях горе долу - 425, но ще оставя той да прецени, има страхотни мнения от форума за него.
Отговори с цитат
  #426  
Стар 14th March 2015, 17:19
traqni traqni не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Mar 2015
Мнения: 49
По подразбиране

Не ....аз исках да са по малко кубиците но той предложи тези.Аз му се доверих и се разбрахме че ще са тези за 24 април.Останах мн.доволна от него мн.е внимателен и мил човек абе...просто исках да му се доверя...дано да не сбьркам.Ти пиши след консултацията какво става!!!!!
Отговори с цитат
  #427  
Стар 14th March 2015, 17:23
polyna.videnova polyna.videnova не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Mar 2015
Мнения: 32
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от traqni Виж мнението
Не аз исках да са по малко кубиците но той предложи тези.Аз му се доверих и се разбрахме че ще са тези за 24 април.Останах мн.доволна от него мн.е внимателен и мил човек абе...просто исках да му се доверя...дано да не сбьркам.Ти пиши след консултацията какво става!!!!!
Задължително ще ти пиша! Нямам търпение да дойде понеделник . И аз естествено ще му се доверя, той ще прецени най-добре. Ти с ваучер ли си? Налага ли се да ходиш на още една консултация? Оххх sorry, че те засипвам с такива въпроси
Отговори с цитат
  #428  
Стар 14th March 2015, 17:29
traqni traqni не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Mar 2015
Мнения: 49
По подразбиране

Да аз сьм с ваучер но понеже исках да са анатомични доплащам 800лв../ваучера е само за крьгли/.Не ....няма да ходя ...направо за операцията.Ти на прегледа си му задай всички вьпроси които имаш...ако уточните всичко не смятам че е необх.друга консулт.Аз сьм на 3 часа и половина пьт от Доганово...и мн.измаря това пьтуване.
Отговори с цитат
  #429  
Стар 14th March 2015, 17:40
polyna.videnova polyna.videnova не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Mar 2015
Мнения: 32
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от traqni Виж мнението
Да аз сьм с ваучер но понеже исках да са анатомични доплащам 800лв../ваучера е само за крьгли/.Не ....няма да ходя ...направо за операцията.Ти на прегледа си му задай всички вьпроси които имаш...ако уточните всичко не смятам че е необх.друга консулт.Аз сьм на 3 часа и половина пьт от Доганово...и мн.измаря това пьтуване.
И аз ще съм с ваучер, т.е ще го взема след консултацията, понеже не съм сигурна какво ще каже. И аз ще доплащам за анатомични. Звънях в клиниката и на мен ми казаха тази сума. Да права си - аз нямам много въпроси, за каквото се сетя ще попитам. Както ти писах притесняваме времето само - дано се вместя за март. Ще пиша в понеделник.
Отговори с цитат
  #430  
Стар 14th March 2015, 17:42
traqni traqni не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Mar 2015
Мнения: 49
По подразбиране

Ок..и аз така направих слд консулт.си взех ваучера.Успех!
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: ИмалиоперираниприЛюдмилПеевМБАЛСМquotПир
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 09:46.