IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #2191  
Стар 6th April 2009, 19:12
Аватара на goldish
goldish goldish не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Aug 2008
Мнения: 726
По подразбиране

Здравейте, момичета!!!
Искам да се похваля, че от днес почвам редовен фитнес! Днес ми беше първата тренировка. Първо 20 минути на пътечката- тази част ми хареса най-много, после 15 минути кростренажор- също много приятно упражнение, и 15 минути- колело- стори ми се нещо ту много лесно, ту много трудно. И завърших с коремни преси. Уж винаги трябвало така да се завършва тренировката. Мисля да ходя 3 пъти седмично. Един път само кардио, а другите два пъти да редувам горна част на тялото и долна. Поне това мисля разбрах от обяснението на инструктора. Ако има нещо, което пропускам, ще се радвам да споменете.
miss_beauty, това повличане на прегрешение след прегрешение ми звучи адски познато. Определено мисля, че hatred е болезнено права за прегрешенията- без едно мога, но с едно- не. И се опитвам да следвам нейните съвети за справянето с изключенията- просто да се изключат напълно. Тъй като миналия път, когато давах съвети, бях неразбрана, още сега казвам, че и аз преяждам и не се овладявам на моменти.
Engel, убедена съм, че ще се справиш. Помисли за всички положителни страни на това да не пушиш. стискам палци в твоето сериозно начинание и съм с теб. Не обръщай внимание на кантара.
Ето ми и менюто:
закуска- Дюканско кексче с 1/2 кофичка кисело мляко
мляко с нес
обяд- 1 кофичка кисело мляко
мляко с нес
вечеря- малко гювече, пилешко месо, кисела краставичка и маринована чушка
Лека вечер!!!
__________________
Men are like coffee... The best ones are rich, strong and keep you up all night long!
Отговори с цитат
  #2192  
Стар 6th April 2009, 19:19
Аватара на Engel
Engel Engel не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2005
Мнения: 2 403
По подразбиране

Уж правя каквото мога С начинанието да откажа цигарите и да хода на солариум се справям добре, мисля, че и яденето ми е добре за сега. В понеделник ще се тегля
marie_claire: Ще започнем да завиждаме скоро, никой няма да има като твоето тяло. С това тичане, малее
goldish: С този фитнес, трябва да минаваш в трета фаза искаш не искаш :P Имаш нужда и от въглехидрати!!! Слушай к'во ти пее радиото
monita_g: Това с пловдивската дива ми звучи като 'Фолк Тупалка' Правя каквото мога по мен си и поне се старая, ако аз не отслабвам то поне помагам на вас
Отговори с цитат
  #2193  
Стар 6th April 2009, 19:54
Аватара на goldish
goldish goldish не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Aug 2008
Мнения: 726
По подразбиране

Engel, аз си минах на моя режим така или иначе. Нещо не ми допадна Дюкан. Само озверях за въглехидрати с него. Но пък ми даде доста нови ястия, което пак е добре.
__________________
Men are like coffee... The best ones are rich, strong and keep you up all night long!
Отговори с цитат
  #2194  
Стар 6th April 2009, 20:03
Аватара на Engel
Engel Engel не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2005
Мнения: 2 403
По подразбиране

goldish: И на 55кг. пак те харесваме, замисли се дали има смисъл да го сваляш? Карай си така, пък ако се махне скоро - супер! :P Твоят режим си беше добър - минавай на задържане
Днес общо менюто ми е:
1. Овчарска салата
2. Ябълка
3. 2 Печени яйца на фурна с 2-3 лъжици кисело мляко
4. Голяма марулена салата с краставици и парче кашкавал
Сега си правя крем карамел от моя диетичния, защото ми се яде сладко. Мисля, че ми е добре, не съм яла много.. главно ми е зеленчуци
Отговори с цитат
  #2195  
Стар 6th April 2009, 20:16
Аватара на marie_claire
marie_claire marie_claire не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: May 2008
Град: София
Мнения: 682
По подразбиране

Пак съм аз, току-що сдъвках 5 дъвчащи бонбона. Както каза Engel, имаме нужда от въглехидрати. Наясно съм, че няма впредвид точно такива въглехидрати, ама...
goldish, това, че си тръгнала на фитнес е супер! Пожелавам ти да не се отказваш!
Engel, скоро едва ли ще ми завидите,т.к. не съм особено стриктна с храната, а това е много важно.
Отговори с цитат
  #2196  
Стар 6th April 2009, 20:39
Аватара на monita_g
monita_g monita_g не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jul 2008
Мнения: 456
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Engel
monita_g: Това с пловдивската дива ми звучи като 'Фолк Тупалка' Правя каквото мога по мен си и поне се старая, ако аз не отслабвам то поне помагам на вас

Определено не исках да прозвучи така извинявай, ако съм те обидила .... нито съм фен на тази музика, нито нищо... друго исках да кажа, но....чата си е чат
__________________
be yourself ... inspire others
Отговори с цитат
  #2197  
Стар 6th April 2009, 21:37
hatred hatred не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jun 2008
Град: гр. София
Мнения: 1 738
Изпратете съобщение чрез ICQ до hatred
По подразбиране

goldish, браво !!! Това е едно страхотно решение. Пожелавам ти много прекрасни резултати и да споделяш опит

monita_g, щруделчетата не звучат чак толкова фатално на фона на останалата част от менюто ти. Самият факт, че си се овладяла показва, че няма причини за строго самонаказване
Отговори с цитат
  #2198  
Стар 6th April 2009, 22:11
hatred hatred не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jun 2008
Град: гр. София
Мнения: 1 738
Изпратете съобщение чрез ICQ до hatred
По подразбиране

Engel, не се прави на разсеяна Освен за храната чакаме отчет и за цигарите
Отговори с цитат
  #2199  
Стар 7th April 2009, 07:45
Аватара на miss_beauty
miss_beauty miss_beauty не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Feb 2009
Мнения: 127
По подразбиране

Вчерашното ми меню:
10:00 - кафе 2в1 + банан
11:00 - половин грейфрут
13:30 - шопска салата
17:00 - кафе 2в1
20:00 - салата от марули
21:00 - чай + 2 лъжички мед
Отговори с цитат
  #2200  
Стар 7th April 2009, 08:09
Аватара на monita_g
monita_g monita_g не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jul 2008
Мнения: 456
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от miss_beauty
Вчерашното ми меню:
10:00 - кафе 2в1 + банан
11:00 - половин грейфрут
13:30 - шопска салата
17:00 - кафе 2в1
20:00 - салата от марули
21:00 - чай + 2 лъжички мед
много добре според мен..много хубаво, пролетно и диетично меню...само така..дерзай
__________________
be yourself ... inspire others
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Дневникнаотслабващите
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 12:14.