IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #2211  
Стар 7th April 2009, 17:06
Аватара на Engel
Engel Engel не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2005
Мнения: 2 403
По подразбиране

Ето ми менюто за днес:
1. Пак овчарска салата. Тя най-добре успява да ме засити до 16-17ч.
2. Ябълка + 1 бонбон /Баща ми си купи кола /
3. 1 Кисело мляко с 1 банан
Отговори с цитат
  #2212  
Стар 7th April 2009, 18:15
hatred hatred не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jun 2008
Град: гр. София
Мнения: 1 738
Изпратете съобщение чрез ICQ до hatred
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Engel
hatred: Не съм пушачка вече 3ти ден Поздравления за bibi и всички останали След малко ще пиша пак, че имам малко работа
Поздравления ! Ти си герой, много рядко се случва човек да откаже цигарите така от раз. Браво !

bibi_82, поздравления и за теб. С този стабилен режим резултатите няма как да не са гарантирани. Прекрасно е човек да открие СВОЯ начин на хранене
Отговори с цитат
  #2213  
Стар 8th April 2009, 00:07
Аватара на marie_claire
marie_claire marie_claire не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: May 2008
Град: София
Мнения: 682
По подразбиране

Engel, честита кола на баща ти и браво на теб за борбата с вредните навици! И аз имам приятелка, която пушеше по кутия цигари на ден до момента в който реши, че повече няма да пуши. Минаха 3-4 години, а тя не е палила нито една цигара.
bibi_82, мисля, че си постигнала много за тези 3 месеца. Не само заради свалените 5 кг, а най-вече, затова че си създала трайни хранителни навици.
miss_beauty, с вчерашното меню изкупи греховете за предишния ден.

Моето меню за днес:
обяд- 1 филийка Местемахер с 1л. мед 2 купички корнфлейкс
вечеря- салата- маруля, моркови, зеле, сурови тиквички и гъби; 100 гр печени скариди; 5с.л. мюсли
фитнес- 1ч.50мин.
Отговори с цитат
  #2214  
Стар 8th April 2009, 06:56
Аватара на aniK
aniK aniK не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Feb 2007
Мнения: 4 127
Изпратете съобщение чрез ICQ до aniK
По подразбиране

Хайде, рано сутрин пак ще подкарам някой...този път marie_claire Отдавна си мисля да ти кажа, че тоя Мастермахер на обяд и на вечеря... хич не е добре. Вчерашното ти меню е доста въглехидратно, а и напоследък имаше няколко такива (обяд хляб и корнфлейкс ). Тоя корнфлейкс, дето ти е жал да го хвърлиш (и аз съм така с някои неща), го яж само на закуска и само него. Вечерята ти е супер, но това мюсли... 5 с.л. Яж месо!
Целия напън във фитнеса ти отива напразно с такова меню Работиш само, за да изгориш калориите от въглехидратите, които си приела

In general: мюсли, корнфлейкс, пълнозърнест хляб, овесени ядки НЕ СА НИСКОКАЛОРИЧНИ, а са от групата на т.нар. "сложни въглехидрати". Полезни са, но в малки количетсва, в определни моменти.

marie_claire, дано не ми се обидиш Позволявам си да "давам акъл" само на по-близки хора
Отговори с цитат
  #2215  
Стар 8th April 2009, 08:08
Аватара на Engel
Engel Engel не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2005
Мнения: 2 403
По подразбиране

marie_claire: Благодаря за честитката
Добро утро и от мен Ето едно кафенце. Сега понеже не пуша и кафето е моят приятел по 2чки на ден

aniK: Ще ми кажеш ли колко въглехидрати трябва да приемам на ден при положение, че съм 66кг,168см и 20 годишна Благодаря ти много предварително. Аз вчера си сметнах колко белтъчини, но за въглехидратите нищо не намерих.
Лек и отслабващ ден!!!
Отговори с цитат
  #2216  
Стар 8th April 2009, 09:42
Аватара на marie_claire
marie_claire marie_claire не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: May 2008
Град: София
Мнения: 682
По подразбиране

Добро утро, момичета
aniK, изобщо не ти се сърдя, защото си права. Имам неудържим апетит към въглехидратите. Снощи ги хапнах мюслите с пълното съзнание, че не трябва, но много ми се ядеше сладко /те са със стафиди/ Корнфлейкса, за късмет, вчера го разсипах на пода, така че свърши. Сега имам мюсли, но обещавам да внимавам. aniK, винаги когато искаш може да ми даваш съвети, ти си ветеран във фитнеса, така че има какво да науча от теб, благодаря ти!

Engel
, мерси за кафенцето, тъкмо сега го пийвам /заедно с цигара/
Приятен и успешен ден на всички!
Отговори с цитат
  #2217  
Стар 8th April 2009, 14:09
Аватара на MILI
MILI MILI не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Oct 2007
Град: София
Мнения: 5 461
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Engel
hatred: Не съм пушачка вече 3ти ден Поздравления за bibi и всички останали След малко ще пиша пак, че имам малко работа
Дано издържиш повече от мен, Аз издържах точно 3 дни, и преди 2 дни пак старата песен,на нов глас....
Поне ги намалих(което е нищо, всъщност)
Имам волята за какви ли не диети и ограничения в храненето, но определено цигарите са по- трудно нещо
__________________
никога не може да сме сигурни, че едно заглушено мнение не съдържа част истина...
Отговори с цитат
  #2218  
Стар 8th April 2009, 14:52
Аватара на bibi_82
bibi_82 bibi_82 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2007
Град: Варна
Мнения: 2 299
Изпратете съобщение чрез ICQ до bibi_82
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от MILI
Имам волята за какви ли не диети и ограничения в храненето, но определено цигарите са по- трудно нещо
Уффф и аз съм тъй Обаче явно в случая при мен не е толкова до волята, а до липсата на желание или стимул да ги откажа.
__________________
Животът е като огледало - ако ти му се усмихнеш и той ще ти отговори със същото.
Отговори с цитат
  #2219  
Стар 8th April 2009, 15:10
hatred hatred не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jun 2008
Град: гр. София
Мнения: 1 738
Изпратете съобщение чрез ICQ до hatred
По подразбиране

Малкото ми познати, които трайно са отказали цигарите, са ги спрели от раз.
Колкото и да е наивно, странно ми е защо хората започват да пушат. Всеки априори знае, че е вредно, икономически неизгодно, миризливо, че ще търпи критики и неудобства ...
Отговори с цитат
  #2220  
Стар 8th April 2009, 15:14
Аватара на Izabo
Izabo Izabo не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Apr 2006
Град: София
Мнения: 1 401
Изпратете съобщение чрез ICQ до Izabo
По подразбиране

Много просто, носи удоволствие. Нали знаете - хубавите неща са или вредни, или незаконни, или от тях се пълнее .
Между другото, утре ще станат точно 2 години, откакто не съм палила цигара. Това е първото ми и, надявам се, последното скъсване с вредния навик.
Да можех да се разделя и с други лоши навици толкова успешно...
__________________
Chocoholic !
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Дневникнаотслабващите
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 14:35.