IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #2241  
Стар 9th April 2009, 09:30
Аватара на Engel
Engel Engel не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2005
Мнения: 2 403
По подразбиране

Немога да повярвам, че цигарите ускоряват метаболизма
Разбирам, че притъпяват апетита, защото съм се възползвала от тази 'услуга', но няма да допусна да напълнея и 1 килограм, защото вече съм бясна
Ако кача 5кг. ще се върна почти в 2005г. , когато съм се регистрирала във форума.. тогава бях 73кг.
+ това тази статия е писана от слаб човек, защото ми направи впечатление, че говори с такава лекота за 5кг. или 'няколко кила'. Ако беше някой активно отслабващ и вечно борещ се с килограмите 5кг. щяха да му се струват като....
Много се ядосах..
Биби: Благодаря ти за статията!
Отговори с цитат
  #2242  
Стар 9th April 2009, 09:31
Аватара на Engel
Engel Engel не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2005
Мнения: 2 403
По подразбиране

marie_claire: Ускорявали метаболизма, защото стимулирали нервната система Със сигурност няма да ги почна ама това не ми пречи да си побеснея днес за разнообразие ..
Приятен ден и на теб!
Отговори с цитат
  #2243  
Стар 9th April 2009, 09:36
Аватара на bibi_82
bibi_82 bibi_82 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2007
Град: Варна
Мнения: 2 299
Изпратете съобщение чрез ICQ до bibi_82
По подразбиране

Абе пушачите сме прецакани отвсякъде Ни да ги пушиш, ни да ги спреш...трагедия Успокоителното е поне че организма се адаптира сравнително бързо Аз мисля като си сваля килата и като мина на задържане да се пробвам да ги спра....
А ти Енджел да не си посмяла да запалиш
__________________
Животът е като огледало - ако ти му се усмихнеш и той ще ти отговори със същото.
Отговори с цитат
  #2244  
Стар 9th April 2009, 09:50
Аватара на Engel
Engel Engel не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2005
Мнения: 2 403
По подразбиране

Аз със 'забързан' метаболизъм неможах да отслабна, какви шансове имам сега със забавен?
Отговори с цитат
  #2245  
Стар 9th April 2009, 10:14
еМ ДжИ еМ ДжИ не е на линия
 
Регистриран на: Dec 2007
Мнения: 2 173
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от bibi_82
Абе пушачите сме прецакани отвсякъде Ни да ги пушиш, ни да ги спреш...трагедия Успокоителното е поне че организма се адаптира сравнително бързо
При мен адаптирането трая 1 година. И то само, за да ми се нормализира здравословното състояние - т.е. подути кореми, задъхвания, кашляне и други "ефекти". По това време като ги спирах, качих към 5 кила, но да ви кажа, не съм убедена, че е от спирането на цигаррите. Една година мъки - много време ми изглеждаше тогава, но сега, 3 г. след като съм ги спряла се радвам и вече почти съм забравила този период Освен това, ако си млад и с нормални нива на хормоните, много бързо влизаш във форма! Така че, за всичко трябва тръпение и упористост.
Отговори с цитат
  #2246  
Стар 9th April 2009, 10:15
Аватара на alica
alica alica не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Dec 2006
Град: София
Мнения: 2 251
По подразбиране

Engel, пробвай с мерки в сантиметри, не в кг и ще видиш защо ти казват, че си отслабнала, а килата не мърдат толкова
__________________
Yesterday is a History, Tomorrow is a Mystery,
Today is a Gift
Отговори с цитат
  #2247  
Стар 9th April 2009, 10:22
еМ ДжИ еМ ДжИ не е на линия
 
Регистриран на: Dec 2007
Мнения: 2 173
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Engel
Аз със 'забързан' метаболизъм неможах да отслабна, какви шансове имам сега със забавен?
Помисли, колко време е било нужно, за да се качат тези кг, за свалянето им също няма логика да става по-бързо. Поне не здравословно по-бързо Не се отчайвай, а си спазвай режима на хранене. Всичко става много бавно, особено с напредване на годинките. ДРугото е, колко енергия ти трябва на ден? И колко ядеш, за да я осигуриш? Едно време като са ходили на лов са яли по-малко от нас, а сега като се придвижваме до офиса и обратно и тъпчем, искаме да сме слаби. Не си намирай оправдания в изрази като "забавен метаболизъм", за всичко се изисква постоянство. Няма значение, на какво се дължи по-бавното сваяне и качване, важното е да се адаптираш към своята скорост и да не се сдухваш!
Отговори с цитат
  #2248  
Стар 9th April 2009, 10:50
didk@t@ didk@t@ не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Apr 2009
Мнения: 53
По подразбиране

Аник какво му е на хляба Мастермахер?
Отговори с цитат
  #2249  
Стар 9th April 2009, 14:20
Аватара на aniK
aniK aniK не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Feb 2007
Мнения: 4 127
Изпратете съобщение чрез ICQ до aniK
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от didk@t@
Аник какво му е на хляба Мастермахер?
Аааа, ми нищо му няма, много е вкусен и полезен. Просто не трябва да се прекалява с него, мислейки си, че е диетичен. Калориите му са в стабилно количетсво, просто зърната/фибрите/семките го правят полезен и по-засищащ от белия (т.е. ядеш по-малкко от него). Отнася се не само за Мастермахер, но за всички истниски черни и пълнозърнести.
Отговори с цитат
  #2250  
Стар 9th April 2009, 17:24
didk@t@ didk@t@ не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Apr 2009
Мнения: 53
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от aniK
Цитирай:
Първоначално написано от didk@t@
Аник какво му е на хляба Мастермахер?
Аааа, ми нищо му няма, много е вкусен и полезен. Просто не трябва да се прекалява с него, мислейки си, че е диетичен. Калориите му са в стабилно количетсво, просто зърната/фибрите/семките го правят полезен и по-засищащ от белия (т.е. ядеш по-малкко от него). Отнася се не само за Мастермахер, но за всички истниски черни и пълнозърнести.
Ох добре,успокои ме! Защото аз си хапвам една филия сутрин от него и сега чета и си викам бре сега и на този хляб ли му има нещо?!
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Дневникнаотслабващите
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 11:30.