IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #2701  
Стар 7th May 2009, 21:24
maika maika не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jan 2009
Мнения: 129
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от hatred
Между другото, при "Мероне" смущаващ е и откровено неверният надпис на етикета. При 22% сухо вещество няма как калориите на 100 гр да са 58, освен ако половината от въпросното сухо вещество не е целулоза
Аз смятам всеки вид извара осреденно на 100 кал за 100 гр. 42 калории разлика едва ли са проблем. Откакто си сложиха етикет станах по подозрителна от преди. И наистина не съм виждала сирене мероне, но пък имат кашкавал при това хубав.
Като писах тичане в предния пост имах предвид кардио, като цяло. Тренажьора влиза в числото. Разбери че ти нямаш нужда от отслабване
Отговори с цитат
  #2702  
Стар 7th May 2009, 21:41
hatred hatred не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jun 2008
Град: гр. София
Мнения: 1 738
Изпратете съобщение чрез ICQ до hatred
По подразбиране

И аз смятам изварата за 100-ина ккал на 100 гр. Кашкавалена не ям. Или поне така си мисля

Но един близък приятел на мъжа ми ( той е от bb team и много уважавам мнението му, защото никога не се изказва наизуст ) ми развенча представите. Каза ми, че на пазара няма извара с повече от 10 - 11% протеин. Водното съдържание било по - високо от указаното, а ние сме неспособни да го констатираме, защото сме му свикнали. Конкретно за "Мероне" не сподели опит, защото имала "гаден сладникав вкус" ( заради който аз я обожавам ).
Отговори с цитат
  #2703  
Стар 7th May 2009, 21:43
hatred hatred не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jun 2008
Град: гр. София
Мнения: 1 738
Изпратете съобщение чрез ICQ до hatred
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от maika
Като писах тичане в предния пост имах предвид кардио, като цяло. Тренажьора влиза в числото. Разбери че ти нямаш нужда от отслабване
Хм, аз не разбирам много. Но кардиото не е ли желателно независимо дали имаш нужда от сваляне, стига да е съобразено с храната ? И aniK, и ти, доколкото съм запозната, сте съвсем слабички и въпреки това тренирате кардио. Това не е констатация, а въпрос, независимо как звучи
Отговори с цитат
  #2704  
Стар 8th May 2009, 08:29
Аватара на aniK
aniK aniK не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Feb 2007
Мнения: 4 127
Изпратете съобщение чрез ICQ до aniK
По подразбиране

Ооо, изварената тема сте подхванали
Hatred, когато тренирам активно, кардиото ми е 10 мин за загрявка; когато кача 1кг, включвам кардио след тренировка, увеличвам го и правя понякога само такава тренировка, без силова. ОБАЧЕ, преди година и половина си направих мамопластика, която ме лиши от активни силови тренировки за 6 месеца и тогава правих само кардио, крака и корем. Преди 2 месеца ми се наложи корекция и ОТНОВО само кардио, крака и корем Не мога и да тичам... абе... гадна работа...
Ще видиш, че и с черешите няма да прекаляваш! Иначе плодовете са си полезни, но не е нужно да ходиш с корем на бременна хлебарка, пълен с плодове и стържещ от глад УМЕРЕНОСТ (отново )
Отговори с цитат
  #2705  
Стар 8th May 2009, 08:59
hatred hatred не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jun 2008
Град: гр. София
Мнения: 1 738
Изпратете съобщение чрез ICQ до hatred
По подразбиране

С черешите интересното ще бъде как ще ги дъвча през деня, при положение че не съм у нас. Едно е да хапнеш ягодки или дискретно да гризкаш ябълка на работа, друго да плюеш костилки и устните ти да се оцветят в цикламено Ще е цирк
Отговори с цитат
  #2706  
Стар 8th May 2009, 09:16
Kraska_Praska Kraska_Praska не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Feb 2008
Мнения: 381
По подразбиране

Ех тези череши....
Аз по принцип не съм им чак такъв любител, но тази година не знам какво ми става (може би защото все за череши се говори в тая тема ), вече и на мен много ми се ядат. А най-хубавото е, че има кой да ми донесе страхотни череши от Кюстендил
__________________
...
Отговори с цитат
  #2707  
Стар 8th May 2009, 10:27
dazzling_girl dazzling_girl не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2008
Мнения: 1 147
По подразбиране

Аз пък много обичам череши.Де да имаше една кофа до мене-щях да им видя сметката...
__________________
tOzi bElEg nE e oT tEbE avToYt e dRuG (music)
Отговори с цитат
  #2708  
Стар 8th May 2009, 12:04
Аватара на goldish
goldish goldish не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Aug 2008
Мнения: 726
По подразбиране

Момичета, здравейте!
Абе, нещо и мен ме домързява напоследък и само ви чета и нищо не пиша. За плодовете- като ги намалиш и спират да ти се ядат, но то така май е с всяка друга храна. Аз си ги ям заради удоволствието, което ми доставят. Аз днес съм си вкъщи и познайте какво правя- хрупам си ядки, а колко ли калории поглъщам??? Направо не ми се мисли. А вчера, като ходихме за пореден път на диетолог със сестра ми, лекарката ми каза: а и ти си на границата?!
Представям си на какви гледки са свикнали, та и аз да съм на границата!!
А вече като че ли не съм убедена, че и от фитнеса се сваля. Не е ли нормално за един месец поне един килограм да бях свалила? За стягането- няма две мнения. Определено е видимо.
__________________
Men are like coffee... The best ones are rich, strong and keep you up all night long!
Отговори с цитат
  #2709  
Стар 8th May 2009, 12:24
Аватара на aniK
aniK aniK не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Feb 2007
Мнения: 4 127
Изпратете съобщение чрез ICQ до aniK
По подразбиране

goldish, от фитнеса се сваля на обиколки, не на килограми. Когато тренирам съм с 2кг по-тежка - усвоявам по-добре храната, мускулите задържат вода, а и мускулът тежи повече от сланината (това сме го писали май... ) Аз ядки не държа в къщи. Преди 1 седмица си угодих еднократно и пак гледам да избягвам този щанд
Внимавай, моля те, да не се подхлъзнеш в хранителните разстройства!!!!!
Краска, аз съм от Кюстендил Друг е въпросът, че за последните 10 години съм ходила 4-5 пъти Като деца нашите ни водеха с тях на бригада да берем череши - голямо плюскане беше Експерт съм в сортовете Аз ям ранните, защото са по-кисели.
В момента сравнявам Мероне и Дядо Либен - първата е сладникава(52кКал/100гр), а втората киселее и горчи (100кКал/100гр)
Отговори с цитат
  #2710  
Стар 8th May 2009, 13:23
Kraska_Praska Kraska_Praska не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Feb 2008
Мнения: 381
По подразбиране

aniK, един близък човек, с който в момента съм в неопределени отношения, е от там Той ми обеща, че като са готови черешите ще ми донесе направо с кофи Аз не съм много наясно със сортовете, по принцип най-много ги обичам във фазата малко преди да са напълно узрели, но сега ще се наложи да ям каквото ми се донесе, няма да имам особен избор...
__________________
...
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Дневникнаотслабващите
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 14:38.