IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #11  
Стар 26th February 2009, 14:03
Аватара на svetlin4u
svetlin4u svetlin4u не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: May 2006
Мнения: 4 316
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от tirra
интернета....без него неможе
може то може, ама къде другаде ще си показваме простотията...
__________________
погали ме по главичката
Отговори с цитат
  #12  
Стар 26th February 2009, 14:07
Babri Babri не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jul 2007
Мнения: 16 744
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от мауз
Кой е накарал това момиче, за което и аз не бях чула, но сега го видях от Лялято да се напие като донски казак, да не помни кой я е ....пък после...леле майко...кво сториха с мен...?
Мише,права си,че момичето си е виновно дето се е напило,но пък какви са тия мъже възползвали се от нейното безпомощно състояние Вместо да я изведат от там,те са решили да се правят на големите мъжкари.Аман от такива боклуци!
__________________
Бъдещето принадлежи на тези,които вярват в красотата на мечтите си!
Отговори с цитат
  #13  
Стар 26th February 2009, 14:09
Аватара на svetlin4u
svetlin4u svetlin4u не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: May 2006
Мнения: 4 316
По подразбиране

как така говорите без да знаете всички подробности по случая ви се чудя.. тоест не се чудя.. само се смея..
__________________
погали ме по главичката
Отговори с цитат
  #14  
Стар 26th February 2009, 14:11
Аватара на tirra
tirra tirra не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: May 2008
Град: Пловдив
Мнения: 4 193
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Babri
но пък какви са тия мъже възползвали се от нейното безпомощно състояние Вместо да я изведат от там,те са решили да се правят на големите мъжкари.Аман от такива боклуци!
Какво се чудиш, онзи изрод дето си уби децата не му пука, ти искаш на някакви дето не са и дори познати да се чувстват виновни че са се възползвали.
Аз лично не догледах репортажа защото ми стана гадно, но е факт, че все повече клипчета с агресия се качват в нета.
Отговори с цитат
  #15  
Стар 26th February 2009, 14:13
Аватара на buba-77
buba-77 buba-77 не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Feb 2008
Град: Варненското Пловдивчанче
Мнения: 748
По подразбиране Re: Гаврата I-net!

Цитирай:
Първоначално написано от gossip_girl
Какво мислите за нещата, които се случват в интернет пространството, за позора и унижението, което може да ви споходи .. да попаднете на ваши компрометиращи снимки, клипче или нещо друго "ваше лично"!?Как ще се почувствате?Как ще постъпите?В такива ситуации към кого бихте се обърнали?Има ли органи, които да контролират тези посегателства?
Всички ние които сме активни в I-net пространството рискуваме в някаква степен да бъдем компрометирани .

На мен лично ми се случи това ,че моя снимка която бях си сложила ,като аватар за съвсем кратко тук в форума(снимка на лицето ми) Ми беше открадната и използвана в сайт за секс запознанства .Снимката на лицето ми бе комбинирана с още две снимки на гол задник и п*тка.
Разбрах за това от приятелка след близо година през която въпросната регистрация е била активна.

Няма защо да обяснявам колко гадно се почувствах ,като прочетах някои коментари от рода на : Познавам те пиши ми и ще ти кажа от къде и др.

Да оставим настрана и това че съм омъжена и имам дъщеря на 10 .Ами ако някой от съучениците и гледал снимките ми а?


Какво може да направи човек в такава ситуация ли ? Нищо !!!
Не можеш да заличиш това което е било.Писах на админите не изтриха нищо .След като мъжа ми чрез познати се свърза лично с тях ,изтриха само снимката с лицето ми и оставиха профила активен.

Дали имам желание да потърся отговорност от въпросната жалка личност?
О да
Искам да я смачкам като гнида .
Отговори с цитат
  #16  
Стар 26th February 2009, 14:14
Аватара на gossip_girl
gossip_girl gossip_girl не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Feb 2009
Мнения: 20
По подразбиране

Просто днес съвсем случайно до като си търсих нещо в Google попаднах в един сайт, в който се натъкнах на мое "лично творчество" (пишех преди време), което беше предназначено за един определен човек, беше лично и ала бала!И като се замисля след като този "определен човек" е дал моят разказ какво е направил с моите снимки?Направо лошо ми стана?Надявам се не се намеря някъде в нет-а!Стана ми неприятно, от което последва и темата и след това обхванах всичко."Страшна работа" си е това I-net пространството, искам да чуя мнения.Да се направи нещо по въроса, не знам
__________________
"Когато нещата отиват по дяволите, не отивай с тях"
Отговори с цитат
  #17  
Стар 26th February 2009, 14:15
Babri Babri не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jul 2007
Мнения: 16 744
По подразбиране

Тира,да чудя се,не само за въпросния случай с момичето, не само за бащата убил собствените си деца,а за всеки подобен.
__________________
Бъдещето принадлежи на тези,които вярват в красотата на мечтите си!
Отговори с цитат
  #18  
Стар 26th February 2009, 14:17
Аватара на svetlin4u
svetlin4u svetlin4u не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: May 2006
Мнения: 4 316
По подразбиране

кофти ли ви е?

а като смъквате лицензирани филми, музика и софтуер?

крадеца вика дръжте крадеца.. ама кой да се сети.. все другите са виновни . мдааа
__________________
погали ме по главичката
Отговори с цитат
  #19  
Стар 26th February 2009, 14:20
Аватара на tirra
tirra tirra не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: May 2008
Град: Пловдив
Мнения: 4 193
По подразбиране

Госип гърл, ужасно...
Както и това което се случи на Биба.
Май всеки е пострадал по някакъв начин..
Познавам доста такива хора - специално с използвани техни снимки.
И аз имам съмнение за моя използвана от друг, но ... беше доста отдавна.
Така или иначе вече не приличам на себе си , а съм и по-стара с пет години.

Незнам какво може да се направи по този въпрос, но ако някой има идея нека да пише. Хубаво е да имаме информация в случей на злоупотреба.
Отговори с цитат
  #20  
Стар 26th February 2009, 14:20
Аватара на Mycka
Mycka Mycka не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jul 2008
Град: Блондландия
Мнения: 2 353
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от tirra
Аз лично не догледах репортажа защото ми стана гадно, но е факт, че все повече клипчета с агресия се качват в нета.
бе те се снимат в училище докато се бият!какъв кеф ти е да удряш безпомощен човек,паднал човек!
явно агресията е на мода!

светът откачи,превъртя,изнерви се!
нищо вече не е същото-то нито въздуха въздух,храната храна,ежедневието-напрегнато,болестите мутират,хората се избиват...
ние сами си копаем гроба
апокалипсис

баси и пеисмизма дето извадих
__________________
"I'm not here for entertainment!You don't really wanna mess with me tonight ..."
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Гаврата
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 15:33.