IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1311  
Стар 1st December 2008, 23:26
Аватара на Mena
Mena Mena не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Oct 2006
Град: Sofia
Мнения: 1 864
По подразбиране

Уф, наистина!
В такъв случай наистина е много възможно да е натрупала мускулна маса, и си много права, че мускулите тежат повече.
Отговори с цитат
  #1312  
Стар 2nd December 2008, 07:43
zvezda 39 zvezda 39 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Oct 2008
Мнения: 13
По подразбиране

Здравейте всички,
Не бях влизала от няколко дни.Предполагам,че след като го прочете модератора ще го изтрие,но все пак съм решила да пиша какво мисля.Когато се включих в този форум се надявах той да ми е наистина полезен.Сега виждам че няма да е така.Какви са тези глупости с различната височина и тези 50-53 кг който варират.Не познавам човек който да е на тази диета и да няма видим резултат.Ако участничката тренира толкова много значи изглежда много добре защо се оплаква от кг.А тази другата дето ще сваля още 43 кг направо ме изуми.Просто не виждам да се пише нищо по диетата това са общи приказки,които не са от полза за никого.Съжалявам не искам да обидя никого просот съм много разочарована от форума и сигурно повече няма да се обадя.Жалко беше ми много приятно в началото
Отговори с цитат
  #1313  
Стар 2nd December 2008, 08:04
Аватара на Nastiya
Nastiya Nastiya не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Apr 2008
Град: Burgas, Plovdiv
Мнения: 358
По подразбиране

Звезда 39, здравей,
форумът е изключителн полезен,но това е вече 3та тема и почти всичко вече е изказано,изкоментирано.Про сто като имаш въпроси,порови и ще ги намериш.Не мисля,че проблемът е при нас,а по-скоро при теб,че ти самата не си убедена в собствените си действия . А аз страшно уважавам,това което правят момичетата и в частност и аз
Отговори с цитат
  #1314  
Стар 2nd December 2008, 10:31
milamila_77 milamila_77 не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jul 2008
Град: София
Мнения: 325
По подразбиране

Добър ден на всички!

Е крайно време беше да има разочаровани... Просто не е нормално всички да са доволни, възхитени и съгласни на 100% със всички и всичко, което се изписва във форума.

Звезда 39 - беше ми приятно да те чета!
Отговори с цитат
  #1315  
Стар 2nd December 2008, 11:59
Аватара на lightpainter
lightpainter lightpainter не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Nov 2008
Мнения: 547
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от zvezda 39
кг.А тази другата дето ще сваля още 43 кг направо ме изуми.
А според теб какво- по- добре е да си стои с 43кг наднормено тегло ли
Отговори с цитат
  #1316  
Стар 2nd December 2008, 14:45
leito leito не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jun 2008
Град: Sofiq
Мнения: 108
По подразбиране

аз съм с Nastya! и аз смятам че всичко е изписано и просто когато момичетата имат нов въпрос трябва да го споделят...
Отговори с цитат
  #1317  
Стар 2nd December 2008, 14:50
mirchovski mirchovski не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Nov 2008
Мнения: 52
По подразбиране

Хей сладурани,я по-спокойно го давайте. Форумът, и да искаме не може да се харесва на всички.Аз например съм намерила тук всичко,което ми трябва и което ме интересува,за което изказвам най-големи благодарности на по-старите дюканки! А и в края на краищата,всеки има избор. Приятен ден от мен и с по-малко нерви!!!
Отговори с цитат
  #1318  
Стар 2nd December 2008, 15:01
Аватара на tirra
tirra tirra не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: May 2008
Град: Пловдив
Мнения: 4 193
По подразбиране

за всички които ги кефи темичката ни ПОЗДРАВ и положителен заряд за Коледните празници Хубаво ще е да гледате със звук!
Отговори с цитат
  #1319  
Стар 2nd December 2008, 15:22
Аватара на lightpainter
lightpainter lightpainter не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Nov 2008
Мнения: 547
По подразбиране

Тира, благодаря
mirchovski, ми аз по принцип спокойно го давам, просто ме изненадват такива единични вклювания на неориентирани хора
Глупостите, като вариране от рода на 50-53 кг ги обяснихме- достатъно е да не идеш днес до тоалетната по голяма нужда, да си пил много вода, по кое време на деня се теглиш и ей я на разликата в килата. Мацката, която иска да сваля 43кг май също обясни, че смята да го прави общо за период от около 3 години (ако не се лъжа), та и там не виждам кое учудва.Или може би е по- добре да свали само 10 кила и другите 33 наднормено тегло да продължи да си ги носи, щото на някой цифрата 43 му звучи фрапиращо. И както е казано, важните неща за диетата отдавна са казани и повторени по няколко пъти, от тук нататък е общи приказки, да- споделяме кой как се чувства. На мен лично ми помага да споделям и да чета чужди впечатления.
Отговори с цитат
  #1320  
Стар 2nd December 2008, 16:50
nedaneda123 nedaneda123 не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Sep 2008
Мнения: 450
По подразбиране

Здравейте и от мен!
Като е тръгнало с емоционалните излияния- да си кажа и аз мнението.
Да, всичко е казано, но въпреки това е хубаво да отвориш и да знаеш, че още много хора са заедно с теб и да знаеш, че можеш да споделиш мислите си спокойно. Аз лично се зареждам като чуя и видя постиженията на някои от "ветеранките" в режима, а също и като видя че никой не се предава и отчайва. Досега близо 10 години си нося качените килограми и почти се бях примирила след хилядите опити с какви ли не диети. За първи път от толкова време въпреки трудностите и прегрешенията на моменти аз не се предадох и свалих трайни килограми.
Мили дюканки, останете тук и нека се подкрепяме и в трудни и в добри моменти!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: РЕЖИМЪТнаПИЕРДЮКАНчаст
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 18:04.