IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #771  
Стар 22nd October 2008, 09:45
Аватара на Nastiya
Nastiya Nastiya не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Apr 2008
Град: Burgas, Plovdiv
Мнения: 358
По подразбиране

Здравейте, Дюкеси,

При мен нещата се нормализираха и ще се опитам ( не обещавам обаче) да пиша по-често. Момичета, моят период на засържане отмина мисля и Слава Богу.Като ги бях яхнала тези 72 кг и не исках да ги пусна, тази сутрин, преди WC,то кантарът (моят враг и моят приятел същевременно) показа 71,100. Но утре сутринта ще си сменя линийката,когато видя твърдо 71. Повод за радост е ,че и кожата ми се изчисти, целулитът почти изчезна, краката се загладиха...А и днес, то не знам да се смея ли да плача ли, ама сутринта като изпращах половинката за работа и той си ме прегръща за дежурната целувка Ми каза,че вече можел да ме обгръща, т.е усещал талия и му било много приятно. Как да не му дойде самочувствието на човек. Момичетата,които имаха проблем с WC-то, при мен е малко по-различно. Аз нямам, даже ходя много често, но предполагам,че при мен е от закуската. Една цяла кофичка кисело мляко, най-вече Верея 0,1% с две лъжици овесени трици и ленено семе. Преди това, обаче пия задължително нес кафе с мляко ( обезмаслено отново) , докато ми набъбват триците и лененото семе. Има - няма 30 минути и аз съм готова за посещение в "Белия дом", даже да му се незнае на два пъти закъснях за работа от това . Успех на всички в борбата с килограмите. Аз вече си нося старите дрешки, не всички,но тези, които съм купувала миналата година зимата и си седяха необлечени, защото за около месец вдигнах тогава 10 кг.
Целувки и спорен ден А Тира, ти защо не отговаряш на скайп, цвете на природата?
Отговори с цитат
  #772  
Стар 22nd October 2008, 10:56
Аватара на garga_smela
garga_smela garga_smela не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: May 2008
Град: варна
Мнения: 576
По подразбиране

Здравейте Дюканки!
Много ви се радвам като четох за проблемите си с дрехите и аз ги искам тия проблеми Аз обаче съм малко тъжна, защото не ми мърдат килограмите. Знам че 5кг за месец не е малко, но аз ги свалих за две седмици и от тогава не съм мръднала. Храня се по няколко пъти на ден и се чудя ако намаля храненията дали ще е по- добре или да почна да си броя калориите или незнам Дайте някакъв савет!
Отговори с цитат
  #773  
Стар 22nd October 2008, 11:20
nedaneda123 nedaneda123 не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Sep 2008
Мнения: 450
По подразбиране

garga_smela недей да броиш никакви калории, отпусни се и се радвай на новите си кг. Облечи си някоя дрешка, която преди ти е била тясна и като усетиш колко ти е свободна сега -вдигни гордо глава и давай смело напред!!!! Спазваш ли режима кг ще се топят, спри да мислиш за тях.Лек и успешен ден !!!
Отговори с цитат
  #774  
Стар 22nd October 2008, 11:26
Аватара на mimika
mimika mimika не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2008
Мнения: 2 493
По подразбиране

Момичета, днес си купих едно пуешко филе и телешка кайма, но видях, че на тях пише "соеви протеини" и "соя" - та мисълта ми е фатална ли е тази соя при диетата
На филето е до 2 %.
Благодаря
Отговори с цитат
  #775  
Стар 22nd October 2008, 11:26
Аватара на garga_smela
garga_smela garga_smela не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: May 2008
Град: варна
Мнения: 576
По подразбиране

мерси, мерси, предполагам, че трябва и да спра да се качвам на кантара по 3 пъти на ден
Отговори с цитат
  #776  
Стар 22nd October 2008, 12:36
Аватара на Nastiya
Nastiya Nastiya не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Apr 2008
Град: Burgas, Plovdiv
Мнения: 358
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от mimika
Момичета, днес си купих едно пуешко филе и телешка кайма, но видях, че на тях пише "соеви протеини" и "соя" - та мисълта ми е фатална ли е тази соя при диетата
На филето е до 2 %.
Благодаря
Да ти кажа, Дюкан пише да се избягват колбасите, защото има соя. Но аз лично през ударния ядях страшно много филета, именно такива пуешки, при все,че имаше соя вътре свалих към 4ри килограма.Така,че личното ми мнение е да не издребняваш чак толкова Успех
Отговори с цитат
  #777  
Стар 22nd October 2008, 13:29
Aine Aine не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: May 2008
Град: В Облаците
Мнения: 63
По подразбиране

Няма как да няма малко соя освен ако не си приготвяш всичко сама. Аз например нямам време и възможност за това и си взимам пилешки кюфтета и пържоли и гледам да имат по малко соя, но не съм срещала такива, в които да няма.
През ударния период свалих 4кг, а сега съм на смесения период 5на5 и макар и с зеленчуците за петте дена съм свалила още един килограм
Отговори с цитат
  #778  
Стар 22nd October 2008, 13:33
Аватара на mimika
mimika mimika не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2008
Мнения: 2 493
По подразбиране

Благодаря ви момичета за отговорите
Отговори с цитат
  #779  
Стар 22nd October 2008, 16:01
say_it say_it не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Oct 2008
Мнения: 16
По подразбиране

Благодаря на всички за отговорите.С ленено семе не бях пробвала ,но от утре ще опитам.Днес се оправи проблемаа Още един въпрос:Възможно ли е да прекалявам с храната.Днес например съм изяла 1 кофичка кисело мляко с трици(Верея 0.1%) около 150 гр сирене (Култура 0.1%) ,около 300 гр шунка (2%) 2 режимни сладкиша и 1 л кола лайт.Много ме притеснява,защото не свалям,дори имам подозрения,че съм качила половин кг.Ако някой има подобен проблем да казва дали да намалявам храната
Отговори с цитат
  #780  
Стар 22nd October 2008, 17:12
nedaneda123 nedaneda123 не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Sep 2008
Мнения: 450
По подразбиране

Какви са тези режимни сладкиши???? Споделете , моля!
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: РЕЖИМЪТнаПИЕРДЮКАНчаст
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 11:28.