IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #781  
Стар 22nd October 2008, 17:22
leito leito не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jun 2008
Град: Sofiq
Мнения: 108
По подразбиране

MARRY тъй като си в трети етап какво ще кажеш да си обменим малко инфо за това какво хапваш и как се справяш?Аз много се страхувам ,вкарах и хляб, и плодове ,и кашкавал и сирене и вече си направих и една галавечеря състояща се от много шоколад и сметана (палачинка)беше божествено...не ям всеки ден тези плодове и хляба ,ащото ми се струва ,че ще ми доиде доста храната-2 галавечери и 2 пъти в седмицата въглехидрати аз тях още не съм ги вкарала ,но сега мисля да отида да си закупя едни спагети и да си направя ,не че ми се ядът но нали трябва да ги вкарам и тези неща...
Отговори с цитат
  #782  
Стар 22nd October 2008, 20:22
marry marry не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Mar 2008
Град: пловдив
Мнения: 204
По подразбиране

ами аз спазвам не един а два протеинови дни понеже не можах да реша кой ми по удобен, хляб съм яла само един път не ми е бил необходим открих си едни пълнозърнести солети и от тяхси хапвам вместо хляб
яла съм един два пъти макарони по съвет на дюкан нали трябва да ги включвам, всеки ден по една ябълка минимум си хапвам и гледам да е най голямата не че така трябва де ами гала вечерите ми са да хапна някакъв сладкиш я паста я шоколад ами не се сещам какво друго но даси призная доста прекалявам със сладките неща и трябва да се поспра защото не са два пъти в седмицата а по честичко, наистина трети етап е много труден и много важен
Отговори с цитат
  #783  
Стар 22nd October 2008, 22:21
mai4ky mai4ky не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Oct 2008
Мнения: 7
По подразбиране

ем ето на... дойде ми времето за третата фаза, където пише: за вски свалян кг по 10дни! Ами ако не съм свалила нищо ко прайм? Не знам как всички успяха да отслабнат само аз не... мисля да се откажа и просто да си ям нормално и да се ограничавам
Отговори с цитат
  #784  
Стар 23rd October 2008, 08:15
Аватара на Nastiya
Nastiya Nastiya не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Apr 2008
Град: Burgas, Plovdiv
Мнения: 358
По подразбиране

mai4ky, нещо ме обърка с този пост. Ти колко време беше на режима? Как се хранеше? Колко ударни дни направи? Признавам,че лично аз не съм отговорила на нито един твой пост,но то беше заради лудницата около смяната на работата ми, командировките, ремонта...Както и да е. Дай сега да не се отчайваме и кажи да видим как да ти помогнем по-рационално...Никакво отчайване....Ще стане. Щом при мен се случват нещата,но бавно, значи ще стане
Отговори с цитат
  #785  
Стар 23rd October 2008, 09:43
Аватара на tirra
tirra tirra не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: May 2008
Град: Пловдив
Мнения: 4 193
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от mai4ky
ем ето на... дойде ми времето за третата фаза, където пише: за вски свалян кг по 10дни! Ами ако не съм свалила нищо ко прайм? Не знам как всички успяха да отслабнат само аз не... мисля да се откажа и просто да си ям нормално и да се ограничавам
Мила , как разбра че е дошло времето за трета фаза?
струва ми се че не си наясно много с режима.
ето малко обяснение.
1 етап-ПРОТЕИНИ 5дни - яде се месо пилешко без кожа, без крилца,без трътка... печено или варено, риба - да не е пържена в мазнина, яйца- варени, на тефлонов тиган без мазнина, кисело мляко 0,1% прясно мляко 0,1%, до 3с.л. овесени трици, извара. не се използва никаква мазнина

2 етап
-ПРОТЕИНИ +ЗЕЛЕНЧУЦИ същите неща като първи етап, нос тях трябва да се ядат и зеленчуци /без царевица, боб, картофи.../ например, зеле, марули, домати, кратсавици.....този етап се редува например 3дни само нещата описани в първи етап, 3дни същите неща със зеленчуци, и така до постигане на желаните килограми.
това не става за десет дни а може да продължи месец и половина, два. през този период редуваш няколко дни протеини, няколко дни протеини със зеленчуци, няколко дни протеини, няколко дни протеини със зеленчуци и ... когато кантара покаже килограмите за които мечтаеш тогава се минава в трети етап.

та затова мило момиче те питам как разбра че си стигнала до трети етап. доколкото разбрах препрочитайки постовете ти - започнала си на 14 октомври. искаш да свалиш около осем килограма. това неможе да стане за десет дни . дано написаното по-горе ти помогне. трябва да продължиш да редуваш ПРОТЕИНИ - пет дни или три дни - по твой избор /храните описани в първи етап/ и ПРОТЕИНИ И ЗЕЛЕНЧУЦИ -пет или три дни и така до постигане на желаните килограми.
ако не е ясно питай ще ти обясня отново.
Успех!
Отговори с цитат
  #786  
Стар 23rd October 2008, 14:45
Аватара на Nastiya
Nastiya Nastiya не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Apr 2008
Град: Burgas, Plovdiv
Мнения: 358
По подразбиране

Днес пак всички сте се изпокрили.....Никой няма на хоризонта
Отговори с цитат
  #787  
Стар 23rd October 2008, 14:46
genomania genomania не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Sep 2008
Мнения: 31
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от mai4ky
ем ето на... дойде ми времето за третата фаза, където пише: за вски свалян кг по 10дни! Ами ако не съм свалила нищо ко прайм? Не знам как всички успяха да отслабнат само аз не... мисля да се откажа и просто да си ям нормално и да се ограничавам
първо за 10-13 дена не можеш да очакваш чудеса...беше ли на друга диета преди този режим....дай примерно меню,за да видим къде грешиш,ядеш ли поне 4 пъти на ден ,да не е от слабия метаболизъм,пиеш ли много вода,да не си пред МЦ...разкави подробно,досега няма някой,който е спазвал стриктно и не се е получило
__________________
с Дюкан свалих 12 кг.цел от 73 на 61 постигната
http://www.mamaibebe.com/text/48f394bceefa5.gif
Отговори с цитат
  #788  
Стар 23rd October 2008, 15:27
nedaneda123 nedaneda123 не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Sep 2008
Мнения: 450
По подразбиране

Здравейте, мили дами Дюканки,
Отворих да видя някой писал ли е нещо ново и реших да кажа "здрасти". Няма нито с какво да се похваля, нито да се оплача. Нещо днес ме гони зверски глад. Защо така -незная.Все се каня да спортувам по мъничко, но мързелът ме мъчи. Мили дами, вие спортувате ли? Разкажете нещо интересно покрай вашето отслабване!
Чао и успешен ден!
Отговори с цитат
  #789  
Стар 23rd October 2008, 18:41
marry marry не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Mar 2008
Град: пловдив
Мнения: 204
По подразбиране

здравейте отслабващи колежки, как сте днес , пишете защото няма какво да се чете , споделяйте какво ви се случва , при мен нещата са наред за сега
Отговори с цитат
  #790  
Стар 23rd October 2008, 18:56
marry marry не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Mar 2008
Град: пловдив
Мнения: 204
По подразбиране

ох и аз да имам нещо шаренко в постовете
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: РЕЖИМЪТнаПИЕРДЮКАНчаст
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 05:28.