IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #791  
Стар 23rd October 2008, 19:05
nedaneda123 nedaneda123 не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Sep 2008
Мнения: 450
По подразбиране

Здравейте момичета,
нали ви се похвалих, че днес ме гони голям глад..........ами купих си преди малко някакви диетични сладки на "Сари"- "златни сладки без захар". Пише, че е подходяща храна за диетици и диабетици. Нямат захар, но доста въглехидрати има. Заедно с количка лайт са перфектни. Виновна съм, зная, но реших че е по-добре да се изкуша с тях, вместо да издам фронта напълно. Скарайте ми се, но не удържах.
Отговори с цитат
  #792  
Стар 23rd October 2008, 21:07
marry marry не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Mar 2008
Град: пловдив
Мнения: 204
По подразбиране

неда неда, моя съвет е като ти се дояде нещо сладко по добре да ядеш шоколад за диабетици или един десерт синемориц, а не сладки защото грамажа на шоколада е по малък а ефекта на удоволствието много по голям и въглехидратите също са по малко, аз в началото си купувах 100 гр шоколад /говоря за 2 етап/ но понеже не мога да се спра започнах да си купувам по малки шоколади 50 или 30 грама и така да се ограничавам
освен това препоръчвам бонбони солано без захар - всичко това го казвам от опит просто съм го пробвала при себе си и нямаше проблеми с отслабването. желая ти успехhttp:
Отговори с цитат
  #793  
Стар 23rd October 2008, 21:35
mai4ky mai4ky не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Oct 2008
Мнения: 7
По подразбиране

Ехее... аз не очаквам да сваля 8кг за 10 дни .... Абсурд! Хаха. Дойде ми, явно е от това, тамън съвсем са бях затръшкала. Но все пак нищо не свалям пффф... А за режима, е добре признавам си че не го спазвам идеално, защото не винаги ми се отдава възможност. Като например няма как да заръбам някой пържола или риба в училище . Ходя си с минералната вода, най-често 1.5л(ако съм ходила на кафе преди това и слагам едно лимонче да не ми е толкова скучна) и със натуралната активийка... Иначе през ударния си ядах варено пилешко филе, варени пилешки дробчета с малко лук и риба(чисто филе). през втория сложих зеле, моркови, домати и краставици.
Аз поне разбрах, че най-добрия период е 5/5.... и по това са водя... не знам

П.С. Прегреших няколко пъти като си казвах ааайййй ко толкоз ся.... Изпих 1 Маргарита ( но все пак бях в дискотека, нещо не ми се вързваще чая ) и изядах парче торта ( сестричката ми имаше РД ) ух ужас....
Явно просто диетите не са за мен...
Отговори с цитат
  #794  
Стар 23rd October 2008, 21:44
Аватара на tirra
tirra tirra не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: May 2008
Град: Пловдив
Мнения: 4 193
По подразбиране

mai4ky всички тези прегрешения за десет дни въобще не са малко.Първо водата ми се струва минимално количество - опитай да пиеш поне 2литра - чрез нея тялото изхвърла всички токсини. Активия натурална - в никакъв случей не е режимна. Маргарита - и аз много обичам , но АЛКОХОЛ... и ТОРТА.... просто няма как да очакваш резултати. Нормално е според мен хората да прегрешават. Аз съм същата , но това ми се случи чак след втория месец - когато ми беше втръснало от мляко месо и яйца... В началото на всяка диета се сваля най-много. ако тогава прегрешиш то какво ще правиш по-нататък.
Не е вярано че не ставаш за диети! МОЖЕШ. но наиситна на първо място трябва да си сигурна че искаш да постигнеш резултат. След това трябва да се запознаеш много добре с режима който решиш да пробваш и чак тогава да започнеш.
Не те мъмря. Аз също прегрешавам... само те съветвам , а ти ако искаш се възползавай от нашите насоки.
Желая ти успех .
Отговори с цитат
  #795  
Стар 23rd October 2008, 21:49
ioankapk ioankapk не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Oct 2008
Град: Pernik
Мнения: 20
По подразбиране

Хора.....отначалото на диетата се чуствах много добре,о сега вав втория месец-малиии мн. съм отпаднала и вече мн. по-гладна от началото-а аз рядко изпитвам глад.
Работя в офис и не се движа много-защо съм така отпаднала,при вас как беше?
Отговори с цитат
  #796  
Стар 23rd October 2008, 22:26
Аватара на tirra
tirra tirra не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: May 2008
Град: Пловдив
Мнения: 4 193
По подразбиране

Въможно е да си отпаднала защото е есен. И аз се чувстам като парцал, сутрин не ми се става, все едно съм копала или съм си легнала мнооого късно. Но аз не работя - така че няма от какво да се уморя. Това е "есенна умора". Скоро четох за нея . Може да взимаш витамини от тези разтворимите. Така мисля аз, но не претендирам мнението ми да е верния отговор на въпроса ти.
Отговори с цитат
  #797  
Стар 23rd October 2008, 23:45
Аватара на garga_smela
garga_smela garga_smela не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: May 2008
Град: варна
Мнения: 576
По подразбиране

При мен нещата вървят добре, доста даже, но като сте почнали да си говорите за прегрешения, то и аз да си призная, че алкохола не съм го спряла Е пия само водка (тъй като тя си е спирт и толкова) с кола лайт. Ефекта от режима все пак си го има и макар, че се бях отчаяла тези дни, то днес видях, че съм свалила още и се замислих, че 6кг за месец не са малко. Желая успехи на всички!!!
Отговори с цитат
  #798  
Стар 24th October 2008, 01:39
leito leito не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jun 2008
Град: Sofiq
Мнения: 108
По подразбиране

мацки аз да ви попитам днес изядох 2 кисели млека 3.6%и сега се 4устжам мн . зле , но съм в 3-та фаза и мисля че е позволено вече , а вие как мислите?
Отговори с цитат
  #799  
Стар 24th October 2008, 10:29
ледено_sЪrце ледено_sЪrце не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Dec 2006
Мнения: 4 366
По подразбиране

Момичета,не се вманиачавайте толкова! Аз по време на най-успешната си и с най-дълготрайни резултати диети си позволявах мляко с нес и захар,а преди цикъл 1 ден ядях и сладко,просто не се замисляйте и шашкайте толкова,стресирате се така. Лейто,не го приемай,като грешка,щото в крайна сметка и най-нискомасленото мляко не е кой знае колко полезно с всички тези консерванти...
__________________
Преди да запалиш огън в някого, помисли как ще го гасиш...
Отговори с цитат
  #800  
Стар 24th October 2008, 21:49
stelapenkova stelapenkova не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Aug 2008
Град: plovdiv
Мнения: 15
По подразбиране

Откакто съм на тази диета се чувствам много отпадала и кръвното ми е много ниско.По физическо изкарах няколко 2ки(най-зле от целия клас),а преди имах 6ци.Утре съм на аеробика и няма да имам никакви сили-какво да хапна,за да не разваля диетата?Аз си мислих за Корни без захар или шоколад за диабетици? Аз съм във 2ра фаза...
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: РЕЖИМЪТнаПИЕРДЮКАНчаст
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 05:52.