IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #801  
Стар 25th October 2008, 07:40
Аватара на tirra
tirra tirra не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: May 2008
Град: Пловдив
Мнения: 4 193
По подразбиране

http://forum.bg-mamma.com/index.php?topic=135084.420

stelapenkova потърси в тези рецепти как се приготвя шоколад и си направи.
Отговори с цитат
  #802  
Стар 25th October 2008, 09:23
milamila_77 milamila_77 не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jul 2008
Град: София
Мнения: 325
По подразбиране

Добро утро!

След едноседмично отсъствие, ми е много приятно да забележа оживлението във форума и да прочета всички нови постинги.
Прочетох нещо за вземането на витамини и искам да споделя опита си с рзтворимите такива. Четете много внимателно съдържанието, защото някои от разтворимите мултивитамини съдържат подсладители, които не са в "тон" с режима.
Покрай моята алергия към концентрирани белтъчини ми изписаха като хранителна добавка магнезий, витамин Д, А и Е. Всички те са от групата на мастноразтворимите витамини и явно нашата диета води до намаляването им в организма, защото мазнините са ограничени до минимум.

leito, какво стана с алергията? Възстанови ли се вече?

И едно обръщание към дамите от София. Ако на някой му се ходи на пилатес, но му е скучно сам (като на мен на пример) заповядайте. Аз съм там всяка неделя (от 13:00), понякога и през седмицата: http://www.area-bg.com/
Отговори с цитат
  #803  
Стар 25th October 2008, 09:50
ioankapk ioankapk не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Oct 2008
Град: Pernik
Мнения: 20
По подразбиране

Добро утро и от мен ! Най-после успях да се вмькна в еди старички дънки-значи мамммм напрдъкрно дами аз пак да попитам-ЯИЦАТА-колко е ограничението им ако нямям проблем с хемоглобина-една бивша дюканка ми каза-ДО 5 на ден
дайте съвет, моляПРИЯТЕН УИКЕНДДДД ОТ МЕН
Отговори с цитат
  #804  
Стар 25th October 2008, 10:00
milamila_77 milamila_77 не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jul 2008
Град: София
Мнения: 325
По подразбиране

Добро утро, ioankapk!

Не си спомням да съм чела, за ограничения в количеството на яйцата, НО е хубаво да се постави някакъв лимит, особено ако ядеш и жълтъците.
Ако хапваш само белтъци нямаш никакви грижи. Един омлет на ден с 2 жълтъка и 5 белтъка, малко шунка и извара си е ОК и става перфектно и много вкусно
Отговори с цитат
  #805  
Стар 25th October 2008, 10:16
marry marry не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Mar 2008
Град: пловдив
Мнения: 204
По подразбиране

по повод яйцата, да кажа моя опит стигала съм до 4 яйца общо - три на очи и едно в палачинката и не съм имала проблеми, знам че ако имаш повишен холестерол тогава е опасно да се консумират толкова много
по повод отпадналостта хапни си диабетичен шоколад има в кауфланд и наистина имат превъзходен вкус една ги опазвах от моите деца предпачитаха ги пред нормалния шоколад
Отговори с цитат
  #806  
Стар 25th October 2008, 10:18
marry marry не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Mar 2008
Град: пловдив
Мнения: 204
По подразбиране

относно витамините още в началото стари дюканки ме предупредиха да не си купувам центрум, защото от тях се пълнеело здраво а някакви по обикновени
извинявам се за правописните грешки, все бързам като пиша
поздрави и приятен ден на всички
Отговори с цитат
  #807  
Стар 25th October 2008, 12:10
leito leito не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jun 2008
Град: Sofiq
Мнения: 108
По подразбиране

здравейте!как я карате аз накрая установих че съм била охапана от паяк - егати гадното животно,вече го мразя!в трета фаза съм за сега задържам килата , но все пак ме е страх, нямам идея какво трябва да е примерното ми меню-предпочитам 2-ра фаза
Отговори с цитат
  #808  
Стар 25th October 2008, 12:48
milamila_77 milamila_77 не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jul 2008
Град: София
Мнения: 325
По подразбиране

leito, по - добре паяк от колкото алергия. Радвам се, че вече си добре.

Аз още дълго ще съм във втора фаза (6 месеца, ако продължа да свалям със същото темпо), но виж какво намерих за трета фаза:

Основни положения при трета фаза

Дано ти помогне да си съставиш примерни менюта...
Отговори с цитат
  #809  
Стар 25th October 2008, 12:50
nedaneda123 nedaneda123 не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Sep 2008
Мнения: 450
По подразбиране

Здравейте, мацки!!!!
Пиша, за да ви кажа здрасти. Разкажете нещо интересно, как я карате? Аз, след издънкщата със диетичния сладкиш, се опитвам да съм сериозна. като цяло обаче съм доволна от свалените кг. Както каза някой по-нагоре -6(7)кг за около месец и малко не е зле. Да ви кажа честно не ми се и иска да сваля много рязко кг и да не успея да ги задържа после. И аз си облякох панталон, който не съм обличала от около 4-5 години и чувството беше страхотно.
Успех и пишете, така се подкрепяме и надъхваме, че от време на време стимулът ми спада рязко.
Лек ден на всички!!!!!!!!!!!!!!
Отговори с цитат
  #810  
Стар 25th October 2008, 13:08
milamila_77 milamila_77 не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jul 2008
Град: София
Мнения: 325
По подразбиране

Здравейте пак!

Днес ме е хванала музата да пиша...

nedaneda123, специално за теб, нещо много стимулиращо.

Преди 5 години бях килограмите, които съм сега. От тогава си пазя едно много любимо зимно палто. Дори тогава го носех само с ризи или много тънки пуловери, защото ми беше малко тесничко... Не съм го обличала от 4 зими. Вчера реших да го пробвам и познай... Беше ми точно по мярка, дори и с дебел пуловер.

Което ме навежда на мисълта, че съм стопила повече мазнини от колкото килограми и това ме кара да продължа!

УСПЕХ на всички! Важно е постоянството.
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: РЕЖИМЪТнаПИЕРДЮКАНчаст
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 17:20.