IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #851  
Стар 29th October 2008, 12:29
Аватара на Nastiya
Nastiya Nastiya не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Apr 2008
Град: Burgas, Plovdiv
Мнения: 358
По подразбиране

Благодаря Антоанет, ама ме хвана малко срам и то не заради друго, ами прозвуча като самоизтъкване . Но честно казано ми ставаше малко чоглаво да чета мрънкане, ще ме прощавате, не е нищо лично към никой. И исках и малко стимул да ви дам,че нещата не са толкова страшни, само трябва да имаш вътрешна мотивация....И така, аз изчезвам преди да ме линчувате. Ставам по-ниска от тревата....
Отговори с цитат
  #852  
Стар 29th October 2008, 16:35
Аватара на raru
raru raru не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Oct 2008
Град: Варна
Мнения: 241
По подразбиране

Здравейте и от мен...
Отдавна ви чета, отдавна имам и закупена зелената книжка на Пиер Дюкан, но все не се престрашавах да опитам. Аз съм тотална трагедия по отношение на грижата за собственото ми тяло, но този път съм решила да стана малко по-отговорна и изобщо надявам се да сме си от полза.
Досега винаги съм се справяла радикално с повечето килограми - тотален глад и така. Което разбира се е много вредно и си нося последствията - 10 килограма някъде отгоре (казвам някъде, защото дори кантар нямам у дома ).
Много ви се възхищавам как постепенно упорито и с МИСЪЛ сваляте килограмите и някак си вашия опит ми действа като инспирация и на мен. Още днес ще закупя необходимите продукти, дори кантар (въпреки риска да избягам с писъци, когато се кача на него) и ще се опитам да въведа някакъв ред и режим в храненето си (много ще ми е трудно, тъй като изобщо не съм свикнала да се храня в някакъв точно определен час и пр.)
Ами то май стана дългичко.
Пожелавам ви успех и не се отказвайте в никакъв случай - като ви гледам колко много сте постигнали
Отговори с цитат
  #853  
Стар 29th October 2008, 16:48
Аватара на raru
raru raru не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Oct 2008
Град: Варна
Мнения: 241
По подразбиране


Много съм разсеяна и забравих да си напиша въпроса. Аз не обичам кисело мляко, но сега искам да си купя... Как да позная кое мляко - и кисело, пък и прясно... се води обезмаслено. Някакъв процент ли трябва да гледам. Моля ви помогнете ми...
Благодаря предварително
Отговори с цитат
  #854  
Стар 29th October 2008, 18:01
nedaneda123 nedaneda123 не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Sep 2008
Мнения: 450
По подразбиране

Здравейте, киселото мляко, което аз купувам е Култура на Бор Чвор и то е с 0.1% маслeност. Прясното мляко, което вземам е Фитнес от 0,1% в пластмасова бутилка на My Day. Има ги навсякъде, не само в големите вериги магазини.
Успех на всички новодошли и на всички, онези които не се предават и работят по въпросите на своето усъвършенстване!
Отговори с цитат
  #855  
Стар 29th October 2008, 18:09
Аватара на raru
raru raru не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Oct 2008
Град: Варна
Мнения: 241
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от nedaneda123
Здравейте, киселото мляко, което аз купувам е Култура на Бор Чвор и то е с 0.1% маслeност. Прясното мляко, което вземам е Фитнес от 0,1% в пластмасова бутилка на My Day. Има ги навсякъде, не само в големите вериги магазини.
Успех на всички новодошли и на всички, онези които не се предават и работят по въпросите на своето усъвършенстване!
Много благодаря за бързият отговор... идва тъкмо навреме... тъкмо се стягах да ходя на пазар
Отговори с цитат
  #856  
Стар 29th October 2008, 19:24
Nenna Nenna не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Oct 2008
Мнения: 85
По подразбиране

Здр!отностно кг според дюкан това е сайта с калкулатора и ви пращам още еднин от друг форум,кадето е обяснено какво означават нещата,защото е на френски май.
ама не се водете мн по този калкулатор(поне според мен)на мен майдобре ми е на 50 кг,а според дюкан мпга да стигна само де 57-58,а аз на скоро(без да съм си го поставила като щел) бях 55,ама нали започнах да ям като свинче пак .
прегледайте го,няма да навреди.
поздрави на всички!!!
Отговори с цитат
  #857  
Стар 29th October 2008, 19:28
Nenna Nenna не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Oct 2008
Мнения: 85
По подразбиране

ох,сори,забравих адресите-ето ги:
http://www.pudriera.com/f/viewtopic....er=asc&start=0
http://www.livredemonpoids.com/tools...LTMj2&lingo=fr
Отговори с цитат
  #858  
Стар 29th October 2008, 19:38
Nenna Nenna не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Oct 2008
Мнения: 85
По подразбиране

благодаря ти мн мн milamila_77 за коража.надява се да успея.аз уж се опитвам да не преяждам,защото мн ми личи чрез издуването,ама щом с другите храни го правя поне с режимните ще се държа в граници
успех и на теб!!!
Отговори с цитат
  #859  
Стар 29th October 2008, 22:08
ioankapk ioankapk не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Oct 2008
Град: Pernik
Мнения: 20
По подразбиране

Мили ДЮКАНКИ, току що прочетох нещо за пил. кебапчета а аз днес ядох-просто нямяше какво друго да си купя-НАИСТИНА ЛИ не може и е такаво отклонение от диетата.....?
Отговори с цитат
  #860  
Стар 29th October 2008, 22:55
Аватара на tirra
tirra tirra не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: May 2008
Град: Пловдив
Мнения: 4 193
По подразбиране

Може да се ядат пилешки кебабчета, кюфтета и вакумирани пържоли. щом са пилешки може. Моя приятелка свали 16кг за два месеца само с пилешки вакумирани кебапчета. друго месо не ядеше.
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: РЕЖИМЪТнаПИЕРДЮКАНчаст
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 14:52.