IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #661  
Стар 12th October 2007, 20:31
venciblagoev venciblagoev не е на линия
 
Регистриран на: Jul 2007
Мнения: 41
По подразбиране

Да то на сайта му и снимки няма и биографични данни няма. Трябва да се позамисли за нещо по-сериозно . Гледах сайтове на чешки д-ри и просто са доста напред в това отношение с по 40 снимки само за една процедура , човека си е написал кратка биография и т.н. Нашите незнам как разчитат да преодолеят разстоянието с пациента ако малко не ни оставят да ги опознаем
Отговори с цитат
  #662  
Стар 13th October 2007, 00:19
Mishelin Mishelin не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Feb 2007
Мнения: 309
По подразбиране здравей

В първия брой на списание "Пълна промяна" имаше такава информация за него. Спомниям си, че е работил в детска хирургия по изгариане в пирогов. Ако си намеря списанието, ще пусна и текста.
Отговори с цитат
  #663  
Стар 15th October 2007, 11:43
rosipetcova rosipetcova не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Aug 2007
Град: София
Мнения: 64
По подразбиране въпрос

Здравей Мариела,

Аз съм с мини пластика, но не съм доволна и търся друг хирург за да поправя грешката. Ти имаше ли стрии, местен ли ти е пъпа и колко голям е белега? Колко време стоеше в болницата и колко струва? Но най - важното ми е имаше ли стрии над пъпа и дали са изчезнали след операцията?
Отговори с цитат
  #664  
Стар 18th October 2007, 17:42
snejinkata snejinkata не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Sep 2007
Мнения: 241
По подразбиране

Момичета тестват ли в клиниката на Георгиев дали не сте алегични към упойката, с която работят?
Отговори с цитат
  #665  
Стар 19th October 2007, 10:28
Ava-ava Ava-ava не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Aug 2006
Мнения: 720
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от snejinkata
Момичета тестват ли в клиниката на Георгиев дали не сте алегични към упойката, с която работят?
Едва ли. Май навсякъде тестват, само ако има данни за алергии няккви и преценят, че е нужно. Иначе не. Мен ме оперираха в друга клиника, аз попитах дали ще ме тестват, но ми казаха, че няма да има такава нужда. Предполагам, навсякъде е такава практиката.
Отговори с цитат
  #666  
Стар 19th October 2007, 15:50
Аватара на Мария Василева
Мария Василева Мария Василева не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2007
Град: България
Мнения: 3 779
По подразбиране

и аз мисля, че навсякъде тестват само ако има някакви съмнения.
Отговори с цитат
  #667  
Стар 19th October 2007, 16:18
sue* sue* не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Sep 2007
Мнения: 21
По подразбиране

тук не тестват, защото използват хипоалергенни упойки .
определено съм много доволна от всичко там, държат на качествени материали и апаратура.
Отговори с цитат
  #668  
Стар 19th October 2007, 18:25
Меги Меги не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Feb 2007
Мнения: 19
По подразбиране

здравейте.не съм писала много но пак съм чела в този форум.мисля към януари и аз да си сложа цицки.избрала съм си н.георгиев.спряла съм се на 320 кубика подмускулно, но това ще каже доктора все пак дали е възможно при мен.аз съм 48 кг, 167 висока и никакъв бюст.цените в сайта му са същите от пролетта,но ако има някъкво изменение моля ви да споделите.все пак сигурно има някоя щастливка която скоро се оперила при него.
благодаря предварително
Отговори с цитат
  #669  
Стар 21st October 2007, 10:32
Аватара на gwendoline
gwendoline gwendoline не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2007
Град: The Garden of Eden
Мнения: 9 049
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Меги
здравейте.не съм писала много но пак съм чела в този форум.мисля към януари и аз да си сложа цицки.избрала съм си н.георгиев.спряла съм се на 320 кубика подмускулно, но това ще каже доктора все пак дали е възможно при мен.аз съм 48 кг, 167 висока и никакъв бюст.цените в сайта му са същите от пролетта,но ако има някъкво изменение моля ви да споделите.все пак сигурно има някоя щастливка която скоро се оперила при него.
благодаря предварително
Няма начин да не е възможно да се поставят 320 сс. Аз съм на два месеца и половина от операция при него и съм с 375 - преди това също нямах ама никакви гърди...
Отговори с цитат
  #670  
Стар 21st October 2007, 10:56
Аватара на The Shadow
The Shadow The Shadow не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jul 2006
Мнения: 1 420
По подразбиране

Едно въпросче за Н. Георгиев.
А той разполага ли наистина с добра апаратура? Питам защото си мисля за ултразвукова липосукция и се двуомя м/у него и Стоянов и то май главното двуумене ми е заради апаратурата...... дали тя е от по-голямо значение?
Може да звучи тъпо това което питам, ама наистина мисля, че е важно
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: НиколайГеоргиев
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 04:09.