IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #131  
Стар 15th April 2011, 13:22
Аватара на gwendoline
gwendoline gwendoline не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2007
Град: The Garden of Eden
Мнения: 9 049
По подразбиране

Мим...успех от мен! Вярвам, че всичко ще е наред при теб, защото не се взираш прекалено в детайли и не мрънкаш... Обикновено в такива случаи винаги остават разочаровани и доста често нещата не се получават именно при хора, дошли с нагласата за война, за нещо страшно и драматично... и до последно несигурни в желанията и очакванията си!
Отговори с цитат
  #132  
Стар 15th April 2011, 14:07
Аватара на infinity*
infinity* infinity* не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Aug 2008
Мнения: 69
По подразбиране

Мерси, gwen! Аз попаднах на отзивчиви хора, които имаха желанието да ме посъветват, осланяйки се на личния си опит и наистина ценя това. By the way,мисля че те видях когато бях на консултацията при Н.Георгиев. Поздравления за страхотната фигура! Възнамерявах да попитам,но имаше ужасно много пациенти и беше доста заета. Ако бъркам ме извини!
Отговори с цитат
  #133  
Стар 15th April 2011, 14:26
Аватара на gwendoline
gwendoline gwendoline не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2007
Град: The Garden of Eden
Мнения: 9 049
Thumbs up

Благодаря ти...Всъщност с колежката ми сме една височина, горе долу еднаква структура...но за пациентките сме "русата" и "черната" Жалко, че не си се обадила, но едва ли и бих могла да ти обърна много внимание....
Като мине всичко, чакам да се похвалиш... все едно при кого, какво... радвам се като чуя, че нещата са ок - това е важното! Останалото са...нюанси просто...
Отговори с цитат
  #134  
Стар 22nd August 2011, 13:40
Аватара на Dessislava
Dessislava Dessislava не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Aug 2011
Мнения: 904
По подразбиране

По какъв критерий си избрахте имплантите?Аз се бях ориентирала към Макган или Ментор,но на практика харесах Нагор!?Докторът смята,че по добре ми биха стояли анатомични,но не ща и да чуя за такива.Искам кръгли
Отговори с цитат
  #135  
Стар 31st August 2011, 18:48
natali.griice natali.griice не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Nov 2010
Град: GREES
Мнения: 8
Изпратете съобщение чрез AIM до natali.griice
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от desislavaangelova9910 Виж мнението
По какъв критерий си избрахте имплантите?Аз се бях ориентирала към Макган или Ментор,но на практика харесах Нагор!?Докторът смята,че по добре ми биха стояли анатомични,но не ща и да чуя за такива.Искам кръгли
Добре де, те анатомичните не са ли пак кръгли?Какви цени ти дадоха за имплантантите Макган и Ментор.Каквито и да избереш желая ти успех!
Отговори с цитат
  #136  
Стар 31st August 2011, 19:51
Аватара на Dessislava
Dessislava Dessislava не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Aug 2011
Мнения: 904
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от natali.griice Виж мнението
Добре де, те анатомичните не са ли пак кръгли?Какви цени ти дадоха за имплантантите Макган и Ментор.Каквито и да избереш желая ти успех!
Макган и Ментор са ми фаворит като марка.Анатомичните импланти са по-празни в едната си част/горната/.При тях има вероятност от завъртане,което трябва да се коригира от специалист.Докато при кръглите както и да се завъртят са си кръглиЗа цени с доктора не съм говорила,защото ще имам поне още една консултацияДоколкото знам от момичетата във форума цените на Докторът ми са актуални в сайтът му.
Отговори с цитат
  #137  
Стар 9th September 2011, 14:11
lady69 lady69 не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Aug 2008
Град: София
Мнения: 496
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от gwendoline Виж мнението
Благодаря ти...Всъщност с колежката ми сме една височина, горе долу еднаква структура...но за пациентките сме "русата" и "черната" Жалко, че не си се обадила, но едва ли и бих могла да ти обърна много внимание....
Като мине всичко, чакам да се похвалиш... все едно при кого, какво... радвам се като чуя, че нещата са ок - това е важното! Останалото са...нюанси просто...
Ей,да не би това да значи, че работиш при Н. Георгиев? Изпуснала съм многоо....
Отговори с цитат
  #138  
Стар 11th November 2011, 17:47
Аватара на sasi
sasi sasi не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Aug 2011
Мнения: 31
По подразбиране

Може ли някой от вас да ми постне линк на размерите на имплантите на Ментор.....тъй като незнам какви са ми размерите ????
Отговори с цитат
  #139  
Стар 13th November 2011, 12:34
Аватара на ina.ina
ina.ina ina.ina не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2010
Мнения: 2 201
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от infinity* Виж мнението
Аз намерих тук онова, което ми беше необходимо. В този сайт ги има всичките възможни модели и параметри на фирмите с които работят хирурзите в Бг (Ментор,Нагор,Арион,Евросил икон,Алерган).
http://plastikoperationsforum.se/imp...-medium-375-cc
Дано да съм спестила търсенето на някого.
Горният линк върши хубава работа.
Отговори с цитат
  #140  
Стар 13th November 2011, 15:04
Аватара на sasi
sasi sasi не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Aug 2011
Мнения: 31
По подразбиране

Много благодаря
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Коисанайдобритеимпланти
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 23:04.