IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #61  
Стар 22nd June 2011, 01:21
Аватара на gabi_gabriela
gabi_gabriela gabi_gabriela не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Nov 2009
Град: ЖИТЕЛ НА СВЕТА
Мнения: 5 567
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от nikolina0402 Виж мнението
Харесва му двойнствения живот-и то много.Това е истината.
гледай само с този двойствен живот както е хлътнал по младата,да не полудее да й направи бебе.И както казваш,че сте материално добре,няма да му пречи да издържа детето.А ти не му вдигай скандали,отдалечаваш го от себе си и го тикаш сама в ръцете на другата.............
Отговори с цитат
  #62  
Стар 22nd June 2011, 14:50
ivan_navi ivan_navi не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Aug 2009
Град: The Moon
Мнения: 482
Arrow

И аз съм за
Отговори с цитат
  #63  
Стар 22nd June 2011, 18:46
Аватара на Мария Василева
Мария Василева Мария Василева не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2007
Град: България
Мнения: 3 779
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Rumenova Виж мнението
спри да мислиш за него какво му харесва
Ама разбира се, как не се е сетила по-рано! Само 23 години си живяла с един човек, но идва ден - завърташ копчето и спираш да мислиш за него!
(дори и съсед да ти е ще ти е трудно, а ако сте делили легло и работа и имате общи деца...)
Следва другия съвет:

Цитирай:
Първоначално написано от lily.ana Виж мнението
Въпросът е защо. Отговори си на този въпрос и може би ще намериш изход за себе си. Това, което се опитвам да кажа е, винаги има причина за изневяра.
..... Липсва му и друго.
That is the question! Сякаш пък на нея не й липсва.. ама я за всеки случай да види кво не е у ред при нея, че да попълни още някои критерии!
Ми четете, бе момичета! :

Цитирай:
Първоначално написано от nikolina0402 Виж мнението
...бях на крачка от развода,но не го направих.Той ме разубеди и ме уверяваше в несериозността на тази авантюра

...Излишно е да ви казвам,че съпругът ми отрича.Много е хитър и умее да заблуждава,когато ножът опре до кокала.

В едно съм сигурна-той не желае да се разделяме,заради всичко,което сме постигнали заедно ,вкл. и в материално отношение.Така ситуацията го устройва.....

Просто не мога да свикна с факта,че ме лъже,че отрича очевадни неща.

Знам,че бизнесът и финансовото благополучие за него е от изключителна важност,не би искал да делим това,което притежаваме в момента.....а аз не бих искала да има паралелни връзки и да се чука с други,
Ебе му се на човека и е видял, че може, но не ще да си нарушава стандарта. Я да прочетем още малко:

Цитирай:
Първоначално написано от nikolina0402 Виж мнението
При това тя е влюбена в него.


Харесва му двойнствения живот-и то много.Това е истината.
Такааа. Значи става интересно - една жена е влюбена в Него, но той не желае милият да се развежда с тази, в която вече не е влюбен... Туй, че тя се гърчи ко значение има (за него)? Или пък може би точно туй му прави кефа. Щото я да поживее едно 10-тина години с влюбената, да видим дали няма да си намери и трета, и пета и с нея.. И дали ша са тъй влюбени кат`му се наруши рахатлъка!? Щот нали влюбването не трае вечно..

Ами ко напрайм, ако мъжа си намери 5 утешителки и `сичките му духат? Как да избере с кой да живее, работи и гледа децата си горкият човечец? `Ногу сложно става. Тия `сичките работи `се духането ги ръководи..

Някъде из форума имаше тема за мамините синчета. Я да вдигнат ръчички всички, които искат такъв индивид за съпруг? Щот там никоя не каза "Искам мамино синче за мъж", а пък тук сега изведнъж съвети да го обгрижва отвсякъде или да му бие шута дирекшън. Ама това е човек, с който години наред сте си имали доверие, чаровен е и ти казва "няма нищо такова, миличко". Объркващо действа. Да не говорим, че руши самочувствието на партньорката си и майката на децата си като отрича. Той не прави постъпки за развод, заблуждава я с целия си арсенал от чар и си държи малко по-млада да му чеше... Егото.

Имаше и тема "Обичате ли България". И аз си застанах на твърда позиция "Да" и все още е така. Но подобно отношение ме омерзява толкова много, щото си давам сметка (мъ-ъ-ъничка) колко сексистко е обществото ни... "Ти му се нагласи кат`кукла Барби или фолк-певачка, духай и мълчи, па той която избере!..." Я едно маваши гери у десетката, смяна на курса, както на тебе ти е удобно, па той.... щи разкажа един виц:

Едно момченце пита баща си:
-Тате, тате, аз как съм се родил?
-Ами тебе щъркела те донесе.
-Тате, ами братовчед ми как се е родил?
-Ами и него щъркелът го донесе.
-Тате, ама вие със чичо сте големи глупаци.
-!?!
-Ами имате такива хубави жени, а пък ходите да ебете щъркели..


Цитирай:
Първоначално написано от LUCKY Dancing Queen Виж мнението
На Николина проблемът е сериозен. Търся решения. Намерих две стандартни. Но само с официално разрешение.
Виж, това е любопитно.

п.с. Николина, пробвай да зададеш същия въпрос в чуждоезичен форум ако знаеш език или поне в този примерно - на българи, живеещи в чужбина: http://forum.ide.li/ . Да видим какви ще са отговорите на други географски ширини.

Последно редактирано от Мария Василева : 22nd June 2011 на 18:55
Отговори с цитат
  #64  
Стар 22nd June 2011, 19:11
Аватара на lily.ana
lily.ana lily.ana не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2011
Мнения: 5 863
По подразбиране

Мария, доста късно се включи. След като внимателно прочетох твоя пост ми е интересно какво би получила Николина от чуждоезичните форуми?
Отговори с цитат
  #65  
Стар 22nd June 2011, 19:16
Аватара на Мария Василева
Мария Василева Мария Василева не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2007
Град: България
Мнения: 3 779
По подразбиране

Еми чак сега видях темата. Някой е писал и я е подигнал - като дадох на нови мнения и скокна отгоре.
Отговори с цитат
  #66  
Стар 22nd June 2011, 19:22
Аватара на lily.ana
lily.ana lily.ana не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2011
Мнения: 5 863
По подразбиране

Мда, така става, когато някоя тема замре.
Отговори с цитат
  #67  
Стар 26th June 2011, 15:14
Аватара на Мария Василева
Мария Василева Мария Василева не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2007
Град: България
Мнения: 3 779
По подразбиране

Тия дни ми разказаха една истинска история, дето ми прозвуча като виц и се сетих за темата. Та накратко: Отдавна било. Семейна двойка с внуци вече. Дядото кръшкал. Бабата разбрала. И започнал скандала.. намилала тя, намилала, пък дядото само рекъл умилостивително:
-Ооо, ма Петрано, то ша е още некоя и друга годинка и после нема...

Та тъй, май прастара реакция като се усети мъжа, че не е на 20 и скоро няма и да е на 40 дори..
Кофтито в случая е, че е нарушил онова правило за ваденето, хляба и работата. И то 2 пъти. Сякаш възможностите му се ограничават с работното място... Злепоставя и жена си пред подчинените им.

Не е коректен и към по-младата жена - тя може би се надява на семейство с него, на дете, щом не е раждала. Но й е отредена друга роля в неговия сценарии.
Отделно - очевидно съпругата има сериозен дял в семейния бизнес. И принос. Блазнещо е да се ползва от него, но не и да се грижи за чувствата й...

http://zdrave.log.bg/article.php?article_id=91728
Отговори с цитат
  #68  
Стар 26th June 2011, 18:34
nikolina0402 nikolina0402 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jun 2011
Мнения: 10
По подразбиране

Ето и поредното изпълнение:
Преди две седмици замина с приятели извън БГ.

Сега разбирам,че си е завел и гаджето,а ме увери,че ще е сам!!

Запознал я с приятелите си.....допаднала им...веселили се...

Това го разбрах от достоверен източник....

Мария, благодаря ти,че се вживяваш в проблема ми!!На този етап нищо не мога да направя.


Moжеби си мислите,че съм прекалено примирена,но общата ни дейност е причината-и в момента работим по един проект,никой от нас двамата няма интерес да се разделим.На никоя семейна жена не пожелавам да бъде в подобна ситуация.

Последно редактирано от nikolina0402 : 26th June 2011 на 19:52
Отговори с цитат
  #69  
Стар 26th June 2011, 21:24
Аватара на Oompa Loompa
Oompa Loompa Oompa Loompa не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jan 2010
Мнения: 2 938
По подразбиране

Ooooo не искам да те разочаровам , но запознал ли е любовницата с приятелите си , стягай си багажа или стягай неговия !
Това че имате деца и общ бизнес не значи нищо, когато става дума за любов ...Ако логиката ти беше правилна нямаше да има толкова много разводи и то при много богати двойки
__________________
Много отдавна е крайно време!
Отговори с цитат
  #70  
Стар 26th June 2011, 21:37
Аватара на ЛИСКУ
ЛИСКУ ЛИСКУ не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Aug 2010
Мнения: 4 484
По подразбиране

Николина,
просто си хвани и ти един любовник. Ще ти разсее мислите и все по-малко ще се дразниш от мисълта. Ще се освежиш.
Щом се е стигнало дотам, нямам какво да кажа. Лоша работа.
Но това е един лек, макар и временен.
__________________
Ordnung muss sein!
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: ОТНОВОМИИЗНЕВЕРЯВАТ
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 17:15.