IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #61  
Стар 6th November 2010, 02:53
Vogue_Fetish Vogue_Fetish не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Nov 2010
Мнения: 2
По подразбиране

Кажете как стои въпросът с белезите около ареола, разбрах че е спец в този достъп? Аз съм за поправка след доста груба работа при Стоянов...
Отговори с цитат
  #62  
Стар 11th July 2011, 12:55
Elitsa_Lafazanova Elitsa_Lafazanova не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jul 2011
Мнения: 1
По подразбиране

аз също съм пациентка на д-р Анастасов.През 2006 си правих ринопластика ,от която за съжаление не останах доволна от резултата ,освен това получих крива носна преграда ,затруднение в дишането и прекасване на носната преграда.Върнах се 2010 при него със всички тези оплаквания вследствие на операцията и се наложи повторна ,която беше доста тежка ,но резултата този път е отличен .
Отговори с цитат
  #63  
Стар 19th January 2012, 23:17
Аватара на princesavm
princesavm princesavm не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jul 2008
Град: Sofia
Мнения: 893
По подразбиране

Някоя нова пациентка на доктора да се е появила ?
Предстои ми реоперация при него, за смяна на ПИП и ми се иска да чуя нови мнения.
В никакъв случай не подлагам на съмнение работата му , тъй като съм доволна от първата операция, но все пак за собствено успокоение, ще се радвам да чуя нови мнения.
__________________
Получавам сигнали от кораба Майка ...
Отговори с цитат
  #64  
Стар 31st January 2012, 15:09
svk13 svk13 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2012
Мнения: 2
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от princesavm Виж мнението
Някоя нова пациентка на доктора да се е появила ?
Предстои ми реоперация при него, за смяна на ПИП и ми се иска да чуя нови мнения.
В никакъв случай не подлагам на съмнение работата му , тъй като съм доволна от първата операция, но все пак за собствено успокоение, ще се радвам да чуя нови мнения.
az prdi 2g si slijih PIP pri nego,i ne smiatam da gi smeniam za sega niamam nikakvi oplakvania.
Отговори с цитат
  #65  
Стар 31st January 2012, 15:13
svk13 svk13 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2012
Мнения: 2
По подразбиране

po4ti ne se vijadat,imam o6te 3 priatelki na koito sa po sa6tia na4in,po4ti nezabelejimi.Mnogo e dobar az imam 4 razli4ni intervencii pri nego.
Отговори с цитат
  #66  
Стар 26th February 2012, 11:30
Аватара на princesavm
princesavm princesavm не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jul 2008
Град: Sofia
Мнения: 893
По подразбиране

Здравейте момичета,

На 21.02. смених моите импланти ПИП при доц. Анастасов . Искам да изразя огромната си благодарност към него. Както първият път (2008 година),така и сега , срещнах страхотно човешко отношение , грижа, търпение и професионализъм. "Изтърпя ме" с хилядите ми въпроси, мейли , колебания в продължение на месец, преди операцията. Първият път бях доволна от резултата, сега съм още повече Надявам се това, което виждам сега седмица след операцията, да не се промени съществено, защото покрива моята представа за хубав бюст. Все пак е втора операция, не би трябвало промените да са големи... така че стискайте палци
Не искам в никакъв случай това да звучи , като реклама. Хората, които са в този форум от по-дълго време , знаят че не съм нова тук и нямам за цел да давам акъл на никого. Просто имах нужда да изкажа моето мнение, защото смятам, че доцента го заслужава, в моя случай на 100 %.
Пожелавам успех на всички вас !
Отговори с цитат
  #67  
Стар 8th July 2012, 23:19
Аватара на chance123456
chance123456 chance123456 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jun 2012
Мнения: 13
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от princesavm Виж мнението
Здравейте момичета,

На 21.02. смених моите импланти ПИП при доц. Анастасов . Искам да изразя огромната си благодарност към него. Както първият път (2008 година),така и сега , срещнах страхотно човешко отношение , грижа, търпение и професионализъм. "Изтърпя ме" с хилядите ми въпроси, мейли , колебания в продължение на месец, преди операцията. Първият път бях доволна от резултата, сега съм още повече Надявам се това, което виждам сега седмица след операцията, да не се промени съществено, защото покрива моята представа за хубав бюст. Все пак е втора операция, не би трябвало промените да са големи... така че стискайте палци
Не искам в никакъв случай това да звучи , като реклама. Хората, които са в този форум от по-дълго време , знаят че не съм нова тук и нямам за цел да давам акъл на никого. Просто имах нужда да изкажа моето мнение, защото смятам, че доцента го заслужава, в моя случай на 100 %.
Пожелавам успех на всички вас !
princesavm, би ли споделила къде оперира доц. Анастасов и какви са актуалните му цени към момента (за уголемяване на бюст)? С какви импланти замени ПИП и какъв е резултата вече около 5 месеца след реоперацията? Аз направо те разстрелях с въпроси , но досега не се бях интересувала за този доктор, ти обаче предизвика интереса ми към него .
Отговори с цитат
  #68  
Стар 21st March 2013, 20:46
milkacaramel milkacaramel не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2013
Мнения: 4
По подразбиране

Някои знае ли какви са цените за ринопластика.. Разбира се, зависи от случая, но горе долу..
Отговори с цитат
  #69  
Стар 8th October 2013, 15:37
rusalka9 rusalka9 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Apr 2012
Мнения: 51
По подразбиране

Имате ли кординати на д-р Анастасов?
Отговори с цитат
  #70  
Стар 8th October 2013, 17:08
natali_nat natali_nat не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Sep 2013
Мнения: 54
По подразбиране

В сайта му има информация.
http://aesthetic.surgery.ala-bg.org/contacts-bg/
Какво ще си правиш,ако не е тайна
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: ЮрийАнастасов
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 00:12.