IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1651  
Стар 9th April 2011, 13:56
Аватара на Нелка
Нелка Нелка не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2011
Град: London
Мнения: 2 759
По подразбиране

Таня, страхотен е носа! Променя цялото ти излъчване и го прави много по-меко! А щом доцента е казал, че става (не ми изглежда на човек на празните приказки), значи ще се получи! Успех мила!!))
__________________
Ring the bells that still can ring. Forget your perfect offering. There is a crack in everything. That's how the light gets in.
Отговори с цитат
  #1652  
Стар 9th April 2011, 14:30
Аватара на ИЗТ
ИЗТ ИЗТ не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Mar 2010
Мнения: 615
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Nells Виж мнението
Таня, страхотен е носа! Променя цялото ти излъчване и го прави много по-меко! А щом доцента е казал, че става (не ми изглежда на човек на празните приказки), значи ще се получи! Успех мила!!))
И аз така мисля!!!Благодаря ти,мила!))Успех и на теб,въпреки че имаш още време.
Отговори с цитат
  #1653  
Стар 9th April 2011, 17:34
Аватара на sibi
sibi sibi не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Dec 2007
Мнения: 2 154
По подразбиране

Nurelche, и според мен е много добре носът, който си си направила с фотошопа! Дано се получи така!
Отговори с цитат
  #1654  
Стар 9th April 2011, 18:10
Аватара на ИЗТ
ИЗТ ИЗТ не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Mar 2010
Мнения: 615
По подразбиране

cherita,sibi, радвам се,че ви харесва!Аз наистина много държах на вашето мнение!Благодаря ви!
Отговори с цитат
  #1655  
Стар 10th April 2011, 19:39
ангелче ангелче не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jul 2010
Мнения: 241
По подразбиране

Момичета да се разпиша и аз за пореден път искам да се похваля резултата ми е страхотен , без съмнение доцента е професионалист на 1000 % и смело твърдя, че всяка несполучлива негова операция или е от нереални очаквания на пациента или просто невъзможност произтичаща от структурата на нослето.... предоволна съм от свършената работа, от целия екит от Джамбазов и Димитров страхотно изпращане ми дръпнаха , чак от еуфория забравих да напомня на Димитров да ми даде епикризата за операцията...и така тръгнах си без документ! Искам да попитам всяка, която е минала вече по този път дадоха ли ви документ, тоест супер важен ли ми е и да търся ли връзка с екипа в Каспела за да си го получа и след 4, 5 месеца ми казаха, да си запиша час за консултация-ако има проблем е задължителна, но ако няма проблеми някоя от вас ходила ли е и как протича всичко, къде се ходи в Каспела или Синумед- това не разбрах, дано получа отговори, поне на повечето въпроси!
Таня нослето е супер и мисля, че определено ще стане такова даже ми прилича малко на моето така, че успех-няма невъзможни неща!!!
Отговори с цитат
  #1656  
Стар 10th April 2011, 21:18
Аватара на Нелка
Нелка Нелка не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2011
Град: London
Мнения: 2 759
По подразбиране

Ангелче, супер много се радвам, че си доволна! )) И ще ставаш още по-доволна с времето!

Айде и аз ще постна моя фотошопирана снимка, с която отидох при Джамбазов, но той откровенно ми се изсмя. Аз верно леко се олях обаче и изрязах доста. Половиния нос. Но все ми се струва, че би ми отивало малко носле. Първата реакция на майка ми беше - "Ето това е хубав нос", но не позна, че съм аз на снимката. Като й казах, заяви, че е прекалено малък. Кажете честно какво мислите вие, абстрахирайте се от оригинала...
http://neligeorgieva.snimka.bg/exper...84254.23010001
Пасс: 2333
__________________
Ring the bells that still can ring. Forget your perfect offering. There is a crack in everything. That's how the light gets in.
Отговори с цитат
  #1657  
Стар 10th April 2011, 21:42
Аватара на ИЗТ
ИЗТ ИЗТ не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Mar 2010
Мнения: 615
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Nells Виж мнението
Ангелче, супер много се радвам, че си доволна! )) И ще ставаш още по-доволна с времето!

Айде и аз ще постна моя фотошопирана снимка, с която отидох при Джамбазов, но той откровенно ми се изсмя. Аз верно леко се олях обаче и изрязах доста. Половиния нос. Но все ми се струва, че би ми отивало малко носле. Първата реакция на майка ми беше - "Ето това е хубав нос", но не позна, че съм аз на снимката. Като й казах, заяви, че е прекалено малък. Кажете честно какво мислите вие, абстрахирайте се от оригинала...
http://neligeorgieva.snimka.bg/exper...84254.23010001
Пасс: 2333
Не мога да вляза!
Отговори с цитат
  #1658  
Стар 10th April 2011, 21:44
Аватара на ИЗТ
ИЗТ ИЗТ не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Mar 2010
Мнения: 615
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от ангелче Виж мнението
Момичета да се разпиша и аз за пореден път искам да се похваля резултата ми е страхотен , без съмнение доцента е професионалист на 1000 % и смело твърдя, че всяка несполучлива негова операция или е от нереални очаквания на пациента или просто невъзможност произтичаща от структурата на нослето.... предоволна съм от свършената работа, от целия екит от Джамбазов и Димитров страхотно изпращане ми дръпнаха , чак от еуфория забравих да напомня на Димитров да ми даде епикризата за операцията...и така тръгнах си без документ! Искам да попитам всяка, която е минала вече по този път дадоха ли ви документ, тоест супер важен ли ми е и да търся ли връзка с екипа в Каспела за да си го получа и след 4, 5 месеца ми казаха, да си запиша час за консултация-ако има проблем е задължителна, но ако няма проблеми някоя от вас ходила ли е и как протича всичко, къде се ходи в Каспела или Синумед- това не разбрах, дано получа отговори, поне на повечето въпроси!
Таня нослето е супер и мисля, че определено ще стане такова даже ми прилича малко на моето така, че успех-няма невъзможни неща!!!
ангелче,тези твои думи ме накараха още по-силно да желая тази операция!От сърце ти благодаря и тайничко се моля наистина всичко да е ОК!О,ЗА МАЛКО ДА ЗАБРАВЯ-Радвам се,че си доволна и се чувстваш щастлива!Целувки от мен!)
Отговори с цитат
  #1659  
Стар 10th April 2011, 21:51
Аватара на Нелка
Нелка Нелка не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2011
Град: London
Мнения: 2 759
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от nurelche Виж мнението
Не мога да вляза!
Пробвай сега:
http://neligeorgieva.snimka.bg/?albu...4;pid=23010001
пасс: 2777
__________________
Ring the bells that still can ring. Forget your perfect offering. There is a crack in everything. That's how the light gets in.
Отговори с цитат
  #1660  
Стар 10th April 2011, 22:03
Аватара на ИЗТ
ИЗТ ИЗТ не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Mar 2010
Мнения: 615
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Nells Виж мнението
Пробвай сега:
http://neligeorgieva.snimka.bg/?albu...4;pid=23010001
пасс: 2777
Nells,според мен и моите представи за симетрия,този нос ти стои добре и променя изцяло визията ти!Прекрасно изглеждаш,но не знам тук в България има ли пластичен хирург,който би могъл да направи това!Първоначално и аз си бях направила такова носле,че Николета Лозанова би ми завидяла,но не след дълго размислих и осъзнах,че това на практика не може да се постигне!Все пак не мога да вървя против природните си дадености!Ето защо,за да не бъдеш разочарована след тази ринопластика съвсем приятелски те съветвам да снижиш прага си на очаквания и да имаш малко по-реални представи!За мен,ти си една прекрасна жена,която не би изгубила очарованието си и с малко по-голям от този на снимката нос!
Отговори с цитат
Отговори

Етикети
img


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: РинопластикапридоцДжамбазовІІчаст
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 22:18.