IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #681  
Стар 17th April 2010, 12:54
Аватара на sibi
sibi sibi не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Dec 2007
Мнения: 2 154
По подразбиране

kerasaki, върни се и прочети какво съм писала. Единственото, срещу което възразих, бяха опитите Джамбазов да бъде изкаран алчен и интересуващ се единствено от парите - нещо, с което никога няма да се съглася.
Колкото до разочарованието ти - няма как точно аз да не ти съчувствам! А дали огледалото ми показва това, което искам - ами не, но след първата катастрофа ми стана ясно, че никога няма и да го покаже, така че съм доволна и на тези подобрения...
Отговори с цитат
  #682  
Стар 17th April 2010, 13:54
Аватара на kerasaki
kerasaki kerasaki не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jun 2009
Мнения: 260
По подразбиране

Може да не е алчен,но пък и 1 левче не изпуска.Иначе защо да вземе 30 лв. за прегледа на детето ми, което влезе заедно с мен и му обърна не повече от минута внимание?Аз предварително по тел-а му бях казала,че искам да махна сливиците на малкия и той знаеше,че не съм отишла там на сгледа, т.е. да му губя времето.Което събужда в мен съмнението,че чипият нос,който ми обеща и предварително е знаел, че такива НЕ ПРАВИ,е бил обещан малко или много заради общата сума,която заплатих.Не ми казвай,че клиниката не е имала нужда от тези пари, в предвид икономиите, които правят там от сапун и тоалетна хартия и пластмасови прибори за хранене.Също така предлагайки толкова настоятелно съвсем не нужната упойка при свалянето на тампони и плаки.Знаеш ли как ми отговори Ходжев на отказа ми за тази упойка?" ТИ ТОЛКОВА ПАРИ СИ ДАЛА СЕГА ЗА ТЕЗИ ЛИ МИСЛИШ?" Митева беше там, може и да не и харесват моите мнения ама я да каже ЛЪЖА ЛИ? ( аз основно се дърпах от местната упойка защото след операцията се скъсах да повръщам, но така и не успях да се отърва от Ходжев- май ми стана не удобно да му откажа )
Отговори с цитат
  #683  
Стар 17th April 2010, 14:05
Аватара на kerasaki
kerasaki kerasaki не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jun 2009
Мнения: 260
По подразбиране

Също така в епикризата пише, че съм имала проблеми с дишането - АБСОЛЮТНО НЕ ВЯРНО- това също са малко повечко пари за опериращия.Ок разбирам, че в БГ повечето болници едва едва си покриват разходите, за което дълбоко съжелявам, но трябва ли това да става за сметка на нечии надежди и мечти?Въпреки всичко ЕДИНСТВЕНОТО МИ ОПЛАКВАНЕ ОТ ДОКТОРА БЕШЕ,ЧЕ МИ ДАДЕ ФАЛШИВО ОБЕЩАНИЕ НИЩО ДРУГО!!!!!!!!!!
Отговори с цитат
  #684  
Стар 17th April 2010, 14:08
Аватара на rossi_spi
rossi_spi rossi_spi не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Sep 2007
Град: Бургас
Мнения: 288
По подразбиране

Здравейте! И аз минах по реда си преди 3 дни Вече съм си в къщи, отоците спаднаха, само малко синини имам под очите. С Беролинчето бяхме в една стая Как си, мила? И мен ме мъчи спането по гръб...ама май докато свалят лонгетата трябва да спим така. Аз си слагам под възглавницата от едната страна нещо високо да я вдигне и така спя на една страна.
Доволна съм от отношението на докторите в болницата, много бяха мили и внимателни. Иначе още като ме приеха се изпокарах със сестрите...Не са ме карали да си слагам упойка за тампоните, те въобще не боляха, даже гъделичкаха и беше смешно. Като заприличам на нещо ще кача снимки
Отговори с цитат
  #685  
Стар 17th April 2010, 14:27
Д.Митева Д.Митева не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Oct 2009
Мнения: 34
По подразбиране

kerasaki-много съжалявам,че си останала с впечатление,че те нападам.От тук нататък който и каквото да ти каже все ще го приемаш като нападка,така че няма смисъл вече..Мисля,че много полезни бихте били на новите хора,ако пишете и тук:
http://www.tialoto.bg/forum/viewtopic.php?t=10393
така ще е по-нагледно мисля..

rosi_spi-айде дано всичко е наред при теб и скоро дадеш снимки!И мен ме е яд,че дадох тия 75лв. за упойка за махане на тампони,аз каква болка претърпях за пластините,тампоните съм сигурна че нямаше да ги усетя.Защо те ядосаха сестрите?

И мен ме разочарова липсата на тоалетна хартия,сапун и други принадлежности,все пак е частна клиника,майки трябваше да плащат 40лв.на нощ за да стоят до децата си...,тъпо е някак .
Иначе докторите наистина бяха мили!
Отговори с цитат
  #686  
Стар 17th April 2010, 14:28
Аватара на kerasaki
kerasaki kerasaki не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jun 2009
Мнения: 260
По подразбиране

Честито С искрени пожелания под лонгетата да има едно перфектно носле
Отговори с цитат
  #687  
Стар 17th April 2010, 14:32
Д.Митева Д.Митева не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Oct 2009
Мнения: 34
По подразбиране

Сега видях,че си писала там,kerasaki,но някак сухо.Как "кой го интересува?"-ами хората,които влизат тук за информация кой е доктора за тях.Бихте могли да бъдете много полезни,ако изразите на висок глас недоволството си.Не виждам кой би ви осъдил,щом темата е специално за това.
Отговори с цитат
  #688  
Стар 17th April 2010, 14:39
Аватара на kerasaki
kerasaki kerasaki не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jun 2009
Мнения: 260
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от kristalina
Цитирай:
Първоначално написано от emiko
Защо да не можеш да спиш на една страна, не съм чувала за такова нещо?!
Еми,Слънце,баш с теб НЕ ЩА да споря в тая област ,но и аз знам,че поне докато си с наморник трябва да спиш по гръб,за да не се килне на някъде новият нос/нищо,че гипсът го фиксира/...

Баронеска,НЕВЕРОЯТЕН И СТРАХОТЕН нов нос!!!По-изваян не се сещам да съм виждала!Носи си го със здраве,мила!

Керасаки,разбирам те и те подкрепям морално!Знам,че си една от доброжелателните,позитивн и точни съфорумки и именно за това ми се струват пресилени и глупави нападките по твой адрес на някой хора тук,които едва ли не се опитват да забранят да се изказват обективни и реални,лични емоции и мнения.......Това не е тема за хвалебствия и превъзнасяне на конкретния хирург,а за това всеки да изрази собственото си мнение и да обсъди резултата от операцията си/през собствените си очи/........

Да!СТРАХОТНО Е,че повечето хора са напълно доволни,но нека и не дотам удовлетворените,а дори и разочарованите да имат ПЪЛНОТО право да се изкажат,без да бъдат нападани и хулени!!!!
Дали само аз съм с впечатление,че бях нападната
Отговори с цитат
  #689  
Стар 17th April 2010, 14:59
Д.Митева Д.Митева не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Oct 2009
Мнения: 34
По подразбиране

Офффф,отказвам се!

Пожелавам всичко хубаво на всички в този форум!Всички мнения ми бяха от голяма полза за да избера точно този доктор!

Успешни операции на всички!
Отговори с цитат
  #690  
Стар 17th April 2010, 18:06
m..a..r..i..a..n..a m..a..r..i..a..n..a не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Apr 2010
Мнения: 39
По подразбиране

Не мисля,че точно Джамбазов е алчен,предвид че ми каза твърдо НЕ да ми прави ушите.Ако беше алчен щеше да се възползва от глупоста ми,нали
Отговори с цитат
Отговори

Етикети
img


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: РинопластикапридоцДжамбазовІІчаст
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 03:54.