IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 15th March 2006, 13:36
theodora0525 theodora0525 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Feb 2006
Мнения: 23
По подразбиране Отпусната кожа?

Отслабнах доста /около 25 кг./, след като вече бях навършила 20 години. Сега имам доста добра фигура, когато съм с дрехи, но на голо положението е по-различно.
Имам отпусната кожа най-вече по бедрата и дупето и естествено по корема.
Можете ли да ми препоръчате някакви стягащи кремове, които наистина действат. Нямам достатъчно средства за процедури, но ако има нещо с доказан ефект съм склонна да опитам.

на 27 съмл Не знам дали това е от значение.
Отговори с цитат
  #2  
Стар 15th March 2006, 15:12
Cleopatra Cleopatra не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Oct 2005
Мнения: 334
По подразбиране

Здрасти, как успя да свалиш толкова килограми??? Поздравления за волята и усилията.... а по повод въпроса ти май нямам отговор, единственото, което ми идва наум бе предаването Пълна промяна, където този проблем бе решен по оперативен път, но едва ли това е единствения начин!
Отговори с цитат
  #3  
Стар 15th March 2006, 16:32
theodora0525 theodora0525 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Feb 2006
Мнения: 23
По подразбиране

Мерси за отговора. С глад, като в концлагерите. Не го препоръчвам на никого. Това е абсолютно сигурен начин да си развалиш кожата, косата, зъбите и всичко останало.
Отговори с цитат
  #4  
Стар 16th March 2006, 09:28
Cleopatra Cleopatra не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Oct 2005
Мнения: 334
По подразбиране

Така и предположих.
Знаеш ли ти си млада и може би с малко фитнес и масажи предполагам кожата ти ще се стегне... онзи от филма беше над 40год и беше свалил много килограми, може би около 40-50!!!
Отговори с цитат
  #5  
Стар 17th March 2006, 08:20
bimbi
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране

аз като бях на 18 свалих 35 килограма. на бедрата и ханша малко ми увисна кожата, но там имам стрии откакто се помня и нямаше начин да се предотврати това. никакви кремове не помагат, единствения начин е операцията. гърдите ми също се стопиха, бляха огромни, а после останаха кожи. ноооо, добре че са измислили силикона, сега са перфектни някой ден ако имам излишни пари ще клъцна и излишната кожа
Отговори с цитат
  #6  
Стар 17th March 2006, 08:55
Brown`Sugar Brown`Sugar не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Dec 2005
Град: някъде из нета
Мнения: 84
По подразбиране

за отпусната кожа мисля че може да ти помогне новия на ейвън-лифт енд тък,за стриите маслото от пшеничена зародиш е мн ефективно.
Отговори с цитат
  #7  
Стар 18th March 2006, 00:43
Аватара на 4ere6ka
4ere6ka 4ere6ka не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Dec 2005
Мнения: 303
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Brown`Sugar
за отпусната кожа мисля че може да ти помогне новия на ейвън-лифт енд тък,за стриите маслото от пшеничена зародиш е мн ефективно.
Brown`Sugar, дай малко повече инфо за маслото от пшеничен зародиш... Как се използва?
__________________
Im a LADY in da street but a FREAK in the bed...
Отговори с цитат
  #8  
Стар 18th March 2006, 13:54
bimbi
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от 4ere6ka
Цитирай:
Първоначално написано от Brown`Sugar
за отпусната кожа мисля че може да ти помогне новия на ейвън-лифт енд тък,за стриите маслото от пшеничена зародиш е мн ефективно.
Brown`Sugar, дай малко повече инфо за маслото от пшеничен зародиш... Как се използва?
момичета, не се заблуждавайте, говорила съм и с лекари по въпроса. спасение за стриите има докато са още "пресни" - докато са още лилави. тогава помага Контратубекса. избледнеят ли край.
Отговори с цитат
  #9  
Стар 18th March 2006, 14:03
Аватара на 4ere6ka
4ere6ka 4ere6ka не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Dec 2005
Мнения: 303
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от bimbi
момичета, не се заблуждавайте, говорила съм и с лекари по въпроса. спасение за стриите има докато са още "пресни" - докато са още лилави. тогава помага Контратубекса. избледнеят ли край.
Ох, и аз така съм чувала, че няма надежда... а са толкова грозни ако ще и да са бледи и да сe виждат само под определен ъгъл. Незнам дали защото имам стрии (не целулит), но на мен стриите ми изглеждат по-грозни от целулита!
__________________
Im a LADY in da street but a FREAK in the bed...
Отговори с цитат
  #10  
Стар 18th March 2006, 19:52
Аватара на neli4ka
neli4ka neli4ka не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Dec 2005
Град: Belgium Brussels
Мнения: 3 567
По подразбиране

Здравей,theodora0525. Би ли споделила с нас как и за колко време си свалила тези 25кг.?
__________________
http://www.help-eli.org/
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Отпуснатакожа
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 15:40.