IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #11  
Стар 18th March 2006, 22:47
amber amber не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jun 2004
Град: Варна
Мнения: 10
Изпратете съобщение чрез ICQ до amber
По подразбиране

Цитирай:
спасение за стриите има докато са още "пресни" - докато са още лилави. тогава помага Контратубекса. избледнеят ли край.
bimbi а този "Контратубекс" лекарствен препарат ли е?В аптеките ли да го търся или в магазини за козметика?
Отговори с цитат
  #12  
Стар 18th March 2006, 22:55
exxe exxe не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Feb 2006
Град: София
Мнения: 78
По подразбиране

В аптеките, лекарство против белези е.
Отговори с цитат
  #13  
Стар 19th March 2006, 02:18
theodora0525 theodora0525 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Feb 2006
Мнения: 23
По подразбиране

До neli4ka: минерална вода с чаена лъжичка мед на всеки два часа в продължение на седем дни. Повярвяй ми, не е това начинът, по който трябва да се отслабва. Не се създават никакви правилни хранителни навици.
Иначе това е страхотна програма за изчистване от токсини, ако медът е истински. Прави се 2 пъти годишно - пролетта и есента за по 1 седмица. После трябва да се захраниш - от течна, през полутечна, към твърда храна. Трябва да си напълно здрава физически. Иначе можеш да си навредиш сериозно. Добре е да се видиш с личния си лекар и да му споделиш какво смяташ да правиш.
При мен ефектът беше огромен първият път - повече от шест килограма. Всъщност свалих осем, но при захранването се връща малко. Разбира се, трябва да имаш предвид, че аз имах много излишни килограми. При следващите разтоварващи седмици свалях все по-малко. Последният път - 2 - 3 кг.
И нещо интересно - това е диетата, с която Робърт де Ниро си връща фигурата, след като умишлено напълнява с близо 30 кг за ролята в "Разяреният бик".
Отговори с цитат
  #14  
Стар 19th March 2006, 09:34
bimbi
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от theodora0525
минерална вода с чаена лъжичка мед на всеки два часа в продължение на седем дни.
е не, ква е тая воля, направо ме разби
такова стресово отслабване не е никак добре за организма. нормалното, здравословно отслабване, при което после се задържат килограмите, е 1 кг на седмица. става бавно, но се изграждат навици на хранене.
моя приятелка, която не бях виждала цяло лято, за 2 месеца свалила 25 килограма, с два часа аеробика всеки ден, 1 ябълка, резен диня, морков и 2 литра минерална вода. ооообаче, започна да й капе косата, спря й мензиса, увреди си и бъбреците. наистина като я видях бях шокирана, от едно прасенце /тя щото и доста ниска/ изведнъж виждам едно много добре изглеждащо слабо момиче. но с цената на какво...!?! после много бързо си ги навакса, в момента си е същата като преди
обаче тоя шок ми подейства много добре, реших че и аз мога, започнах с една седмица на ябълки, а след това по цял ден солети и чай, а вечер като се приберях хапвах каквото имаше вкъщи, обикновено нещо сготвено. веднъж седмично ходех и на сладкарница да ям торта - по-добре, отколкото да ми става фикс идея. и така за около 7 месеца свалих 35 килограма. задържах си килограмите доста години, без да си увреждам организма...тъй че умната с тия бързи диети.
amber, Контратубекса е лекарсто за белези след операции и стрии, доколкото знам трябва да се използват две опаковки. струва мисля около 20 лева. но както вече казах, ако ти са стари стриите забрави
Отговори с цитат
  #15  
Стар 19th March 2006, 13:01
amber amber не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jun 2004
Град: Варна
Мнения: 10
Изпратете съобщение чрез ICQ до amber
По подразбиране

Още са ми пресни стриите-преди 5 месеца родих и корема и бедрата ми са на тъмно-лилави резки,ноооо....не мога да си позволя 20 лв за мазило
Отговори с цитат
  #16  
Стар 19th March 2006, 14:42
bimbi
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от amber
Още са ми пресни стриите-преди 5 месеца родих и корема и бедрата ми са на тъмно-лилави резки,ноооо....не мога да си позволя 20 лв за мазило
все пак се опитай да намериш отнякъде пари, иначе ще ти останат за цял живот. не че е болка за умиралка, само съпруга ти ще ги вижда и евентуални на плажа...аз съм свикнала с моите и почти не им обръщам внимание
Отговори с цитат
  #17  
Стар 19th March 2006, 15:01
theodora0525 theodora0525 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Feb 2006
Мнения: 23
По подразбиране

Цитирай:
нормалното, здравословно отслабване, при което после се задържат килограмите, е 1 кг на седмица. става бавно, но се изграждат навици на хранене.
Абсолютно подкрепям това мнение. Но е много по-лесно да не ядеш няколко дена, отколкото да се контролираш месеци наред. Възхищавам се на всички, които могат да го правят.
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Отпуснатакожа
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 22:48.