IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #131  
Стар 22nd March 2007, 20:21
morganlefei morganlefei не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Feb 2007
Град: София
Мнения: 1 424
По подразбиране

Явно разчитаме на късмет ... за съжаление! Или пък се примиряваме с някое друго кусурче и така.... Аз лично съм по-доволна сега /с малки забележки/ колкото от преди да сложа имплант. Но естествено се надявах на перфектни, и всички това искаме нали
Отговори с цитат
  #132  
Стар 23rd March 2007, 08:47
junglegirl junglegirl не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2006
Мнения: 1 598
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Beauty
Не метода е виновен,а лекаря!
Отговори с цитат
  #133  
Стар 23rd March 2007, 09:22
laska laska не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Feb 2007
Мнения: 158
По подразбиране

:P
Отговори с цитат
  #134  
Стар 8th April 2007, 22:11
Jullet Jullet не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2007
Град: бургас
Мнения: 15
По подразбиране

Здравейте ! Julet съм !
(Отдавна не съм влизала, забравих паролата си и се регистрирах наново с малка разлика в ника- Jullet)

Знаете за ринопластиката, която си направих при Стоянов преди 5 месеца. Чиято работа не смея да коментирам, защото ударих нослето на втория ден след операцията (в седалката на автобуса).
Явно или аз нещо съм изместила (или вината е в хирурга , което всъщност ме съмнява- защото като цяло носа ми леко си е изместен в посока на самия удар)
Стоянов се е справил с формата много добре.
Здравословни проблеми нямам.
Проблема ми е горе в ляво , където са костите - имам вдлъбнатина, която до скоро се усещаше само на пипане, но сега вече започна да се забелязва и визуално.

Готвя се скоро за втора консултация. На първата (месец след операзията)- Стоянов ми каза, че много рано идвам и от отока трудно се преценя, но всичко изглеждало наред.

Ще ви държа в течение, ... след консултацията ще пиша !!!
Успех на всичкииии !!! Целувки !
__________________
Красотат е навсякъде, само отвори очи !
Отговори с цитат
  #135  
Стар 5th May 2007, 20:03
Danielka Danielka не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Sep 2006
Мнения: 177
По подразбиране

Някой да знае какво става със сайта на д-р Стоянов?
Отговори с цитат
  #136  
Стар 7th May 2007, 14:00
baby`inna baby`inna не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: May 2007
Град: българия
Мнения: 9
По подразбиране

Здравейте, момичета! Четох, четох форума.............преди да се оперирам и чак сега се регистрирах, за да споделя за моята операция при д-р Стоянов! Аз съм още "прясна", но честно, това което направи ми харесва. Може би пък и защото положението беше трагично преди това.........знам ли.....! Единственото нещо, което ме смущава при него са тези масажи, които адски настоява да се правят /не сам започвала и трябва да отида да ми обясни точно как става чудото/ и с които после обяснява всички възникнали проблеми ! Ако някой знае нещо по този въпрос и тези "специални" масажи и доколко са задължителни .......и важни.....моля ви - драснети някой ред!!
__________________
никога не се знае - знае ли се
Отговори с цитат
  #137  
Стар 7th May 2007, 14:38
junglegirl junglegirl не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2006
Мнения: 1 598
По подразбиране

масажите са само и единствено за смъкването на импланта.
Отговори с цитат
  #138  
Стар 7th May 2007, 15:08
junglegirl junglegirl не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2006
Мнения: 1 598
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Beauty
Но ако оператора си е "оставил ръцете" и е допуснал груби хирургически грешки
...могат още повече да навредят
Отговори с цитат
  #139  
Стар 7th May 2007, 15:28
baby`inna baby`inna не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: May 2007
Град: българия
Мнения: 9
По подразбиране

все още ме болят гърдите и въобще не съм склонна да масажирам! честно! но.....след като се налага засега не забелязвам отклонения след "намесата" на д-р Стоянов, но никога не се знае - знае ли се..... Мерси много за мненията и ви моля за още даже и от пристрасните
__________________
никога не се знае - знае ли се
Отговори с цитат
  #140  
Стар 7th May 2007, 15:43
baby`inna baby`inna не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: May 2007
Град: българия
Мнения: 9
По подразбиране

.........само мога да предполагам..Всъщност - доколко те са задължителни и толкова важни??!! За да не се качат имплантите носих до вчера буквално - по негова препоръка колан! после присъствах /съжалявам, но съм свидетел/ как той разговаряше поне с 3 негови пациентки, на който по ред на номерата обесняваше, че гърдите им са различно твърди заради това, че не правят масажа, че са се изместили поради това, че не правят масажа и после пак, че са различни поради това, че не правят масажа...... И после този масаж мога ли да го съчетавам с този, който ще правя за стрии /с един куршум два заека/ или самата негова технология е много по различна....Beauty, прости на невежите....
__________________
никога не се знае - знае ли се
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: СтояновquotЕстеклиникquot
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 17:01.