IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #141  
Стар 8th May 2007, 10:47
baby`inna baby`inna не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: May 2007
Град: българия
Мнения: 9
По подразбиране

Много благодаря Beauty!!!! Найстина ме ориентира прекрасно!
__________________
никога не се знае - знае ли се
Отговори с цитат
  #142  
Стар 29th July 2007, 18:28
DoItSlow DoItSlow не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jul 2007
Град: София
Мнения: 98
Изпратете съобщение чрез ICQ до DoItSlow
По подразбиране

Здравейте на всички,
от доста време следя темите във форума и искам да благодаря на всички, че са така отзивчиви. Определено помагат. Намислила съм да си правя ринопластика и наскоро бях при д-р Стоянов. Бях чувяла за цена от 2 500 лв. при него и малко се шокирах когато ми каза 3 600 лв. Клиниката му е хубава, но е малко скъпо не мислите ли? Някъде във форума четох, че определял цените при самата консултация "според човека" така ли е?
Благодаря за отговорите.
Отговори с цитат
  #143  
Стар 30th July 2007, 07:12
BiliR BiliR не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Nov 2006
Мнения: 13
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от DoItSlow
Здравейте на всички,
от доста време следя темите във форума и искам да благодаря на всички, че са така отзивчиви. Определено помагат. Намислила съм да си правя ринопластика и наскоро бях при д-р Стоянов. Бях чувяла за цена от 2 500 лв. при него и малко се шокирах когато ми каза 3 600 лв. Клиниката му е хубава, но е малко скъпо не мислите ли? Някъде във форума четох, че определял цените при самата консултация "според човека" така ли е?
Благодаря за отговорите.
Явно е така, защото на моя позната обяви цена от 6800лв. за абдоминопластика Направо бях шокирана от високата цена.
Отговори с цитат
  #144  
Стар 30th July 2007, 09:59
dani666 dani666 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: May 2006
Град: Sofia
Мнения: 4
По подразбиране ЗА ЕСТЕ КЛИНИК

Здравейте на всички,

на 26/07/2007 се оперирах в ЕСТЕ КЛИНИК - ултразвукова липосукция на дупе, вътр. част на бедрата, бричове и колена за сумата от 6900 лв. Скъпо е, да, но не можете да си представите колко добре се чувствах след операцията, на следващия ден бях на работа, нищо не ме болеше, нямах синини, само леки отоци. Резултатът веднага пролича, въпреки, че бях супер подута, дънките ми бяха широки. Днес, 5 дена след операцията се чувствам отлично, все едно нищо не ми е правено, а все пак говориме за 10 района, които са ми смукани. Та, мисълта ми е, че е скъпо, да, защото аз бях на 3-4 консултации при различни хирурзи и излизаше с 1000 лв някъде по-ниска цената, но избрах ЕСТЕ КЛИНИК по препоръки на мои приятелки, оперирани там и защото Д-р Стоянов използва една от най-модерните апаратури и техники не само в България, а и в света. Например този липосуктор е последна генерация, казва се MENTOR CONTOUR GENESIS, който премахва и целулита, освен, че нямаш синини и не те боли след смукането, което е много важно. Не че съм имала много целулит преди това, само малко дупчици, но сега ги няма вече.
С една дума съм много доволна от резултата, от начина, по който се чувствам, от Д-р Стоянов, от клиниката и екипа.

Имам няколко приятелки, подлагали се на ултразвукова липосукция, но при други хирурзи, които казват, че една седмица не могат да станат от леглото и пъшкат като ранени чайки, със синини, на обезболяващи са дни наред...

Скоро ще си уголемявам бюста, отново при Д-р Стоянов, за мен това е моят хирург, на никого не налагам мнението си, просто споделям пресни впечатления от преживяното.

Поздрави на всички
Отговори с цитат
  #145  
Стар 30th July 2007, 10:17
TangerineDream TangerineDream не е на линия
 
Регистриран на: Jul 2007
Мнения: 7
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от DoItSlow
Здравейте на всички,
от доста време следя темите във форума и искам да благодаря на всички, че са така отзивчиви. Определено помагат. Намислила съм да си правя ринопластика и наскоро бях при д-р Стоянов. Бях чувяла за цена от 2 500 лв. при него и малко се шокирах когато ми каза 3 600 лв. Клиниката му е хубава, но е малко скъпо не мислите ли? Някъде във форума четох, че определял цените при самата консултация "според човека" така ли е?
Благодаря за отговорите.
Ами той иска огромни суми, но при него можеш да се пазариш, знам за случаи когато е намалявал цената много, един път наполовина (!) след пазарлък.
Отговори с цитат
  #146  
Стар 30th July 2007, 11:09
DoItSlow DoItSlow не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jul 2007
Град: София
Мнения: 98
Изпратете съобщение чрез ICQ до DoItSlow
По подразбиране

Благодаря TangerineDream,
това беше важно да се знае. Може и да опитам да се пазаря за цената, при повторна консултация, когато ще си запиша дата за операция.
Някой, който си е правил ринопластика при д-р Стоянов би ли споделил мнение. Ще съм ви много благодарна.
Отговори с цитат
  #147  
Стар 5th August 2007, 12:42
Lilly-Berlin Lilly-Berlin не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Aug 2007
Мнения: 11
По подразбиране Re: ЗА ЕСТЕ КЛИНИК

Дани, да те питам за упойката... след всичко изчетено липосукция май правят най вече с "местна" упойка.. при теб как беше? ако си била в съзнание какво е чувството...? опиши ми нещичко за процедурата... да знам дали да настоявам за пълна упойка /макар че при мен площта въобще не е голяма/... иначе и аз на есте клиник се спирам за сега, как се развиват нещата при теб? ти си вече на цели 10 дни...
ще ми е интересно също ако вече си се информирала за цените за уголемявне на бюст в есте да ми споменеш нещо ориентировъчно?
Усещам че си доволна от Стянов... спряла си се на него и за бюст, как работи той, какви са му предпочитанията под или надмускулно..
и би ли ти сложил желаната "големина".. не разбирам какво толкова се скъпят тея хирурзи като си поиска човек едно нормално С !! какво като съм уж "мъничка и слабичка"!? омръзна ми да водя преговори.. май станаха много въпроси, дано ми обърнеш внимание.. благодаря ти
Отговори с цитат
  #148  
Стар 5th August 2007, 14:25
dani666 dani666 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: May 2006
Град: Sofia
Мнения: 4
По подразбиране

Здравей, Lilly-Berlin,

упойката беше пълна, заспала съм за секунди и се събудих в стаята си в 15,00 часа, а операцията ми започна в 10,00 ч., нищо не се усеща, ти спиш.

На 10 дена съм вече, да, всички дрехи са ми широки, т.е. всички панталони де, много съм доволна, нищо не ме боли още от първия ден съм на работа, т.е. на следващия след операцията, само съм малко подута, и синини нямам изобщо. Да не говорим, че съм свалила и 3 кг, т.е. тези, които са ми изсмукали. В епикризата ми пише, че 3000 мл са били отстранени, та сигурно за това и съм смъкнала на кг, иначе си се храня нормално. Много съм доволна от резултата, толкова слаба не съм била от абитурентка...

Утре ще нося всички дънки и панталони да ми ги стесни шивачка, за да мога да ги нося, не съм очаквала, че резултатът ще е толкова добър, но се радвам страшно много, че се подложих на липосукция. Очаквах и самата операция да е много болезнена, периодът на възстановяване да е по-дълъг, и останах приятно изненадана. Липосукцията е супер, радвам се, че я има като опция, иначе бричовете с какво ли не съм ги морила и нищо , отслабвам цялостно, но те не мърдат, даже като отслабна и повече изпъкват, радвам се, че реших най-после и този проблем.

Да, през септември ще си уголемявам бюста, около 3500 евро, Стоянов предпочита подмускулно, грапави импланти. За размера, аз не искам големи - 300 кк ще слаожа, иначе лекарят ти казва колко е препоръчителното според твоята анатомия, след като направи измерванията, ако ти избереш по-големи от неговата препоръка, според мен това е твое решение и не би трябвало да има нищо против.

Пожелавам ти успех,

поздрави: Дани
Отговори с цитат
  #149  
Стар 5th August 2007, 17:36
Danielka Danielka не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Sep 2006
Мнения: 177
По подразбиране Re: ЗА ЕСТЕ КЛИНИК

Цитирай:
Първоначално написано от dani666
Здравейте на всички,


С една дума съм много доволна от резултата, от начина, по който се чувствам, от Д-р Стоянов, от клиниката и екипа.

Скоро ще си уголемявам бюста, отново при Д-р Стоянов, за мен това е моят хирург, на никого не налагам мнението си, просто споделям пресни впечатления от преживяното.

Поздрави на всички
Сега ако покажеш и снимки, всички ще ти повярваме
Отговори с цитат
  #150  
Стар 5th August 2007, 17:46
dani666 dani666 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: May 2006
Град: Sofia
Мнения: 4
По подразбиране

Да, ще се снимам и ще покажа, разбира се
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: СтояновquotЕстеклиникquot
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 11:32.