IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #11  
Стар 11th May 2007, 06:13
Аватара на aniK
aniK aniK не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Feb 2007
Мнения: 4 127
Изпратете съобщение чрез ICQ до aniK
По подразбиране

И аз от известно време се боря с моята коса. В София всичко си беше ОК-измивам, сресвам, начупва си се естествено и съм готова. Обаче...сега съм в Банско, тук водата е много твърда или варовита и аз не знам какво и чупките ми са едни щръчки (даже тема пусках за проблема с водата). на всичкото отгоре един виден коафьор доста ми скъси косата, тнаправи ми супер прическа, но трябва да я поддържам След измиване, съм като проскубана -пробвах да мачкам с пяна, пробвах да слагам кристали...нищо не става. Примирих се - ще ходя на фризьор да я изправят докато стане достатъчно дълга да дърпа надолу, поне да не стърчи, като не може да се начупи
Отговори с цитат
  #12  
Стар 11th May 2007, 13:03
Аватара на леля мичИ
леля мичИ леля мичИ не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2006
Мнения: 4 866
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от mariapilates
milena 077 Biopoint продават във верига магазини Blick
Мария, благодаря !
А някой да знае къде в Пловдив има такъв магазин....
__________________

Умният сам си създава щастие !
Отговори с цитат
  #13  
Стар 11th May 2007, 13:22
mariapilates mariapilates не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: May 2005
Град: Sofia
Мнения: 90
Изпратете съобщение чрез ICQ до mariapilates
По подразбиране

До колкото знам, козметичните магазини във Kaufland сa Blick, видях че има и в Пловдив

http://www.biopointonline.it/persona...li_crespi.html
от тази серия маската е много добра, ползвам я вместо балсам без да я измивам

http://www.biopointonline.it/persona..._luminosi.html

а от тази капките за блясък и пяната

__________________
"Добрата физическа форма е предпоставка за щастие..." Дж. Пилатес
www.yogalatesmaria.com
Отговори с цитат
  #14  
Стар 23rd May 2007, 22:37
Аватара на mimi_kbg
mimi_kbg mimi_kbg не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Apr 2007
Град: Слънчев Бряг/Бургас
Мнения: 42
По подразбиране

Здрасти на всички и аз имам чуплива коса, решенията са 2 или я изправям с преса или след баня и слагам пяна,кристали или балсам без отмиване и задължително с дифузера,иначе ако не я изсуша с него съм като разплетена дамаджана .С пяната ефекта е като на мокра коса, но не е много добре да се използва постоянно.И никога не я сресвам докато е суха,а само след баня.При нашите коси е падубно и зле изглеждащо сресването,докато са сухи.И задължително маска след шампоана,балсама не действа, както маската.
И ако имате чуплива коса мисля,че най-добре да не я скъсявате много, защото не стои добре и сами няма да може да я оформяте.
Успех
Отговори с цитат
  #15  
Стар 23rd May 2007, 23:01
Аватара на Izabo
Izabo Izabo не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Apr 2006
Град: София
Мнения: 1 401
Изпратете съобщение чрез ICQ до Izabo
По подразбиране

Привет и от мен!
Аз пък я реша преди да я измия и след това не....мачкам с пяна и суша на слаба струя...след това топирам в корените леко за обем...(защото е много дълга и тежи)....фиксирам с лак.....и така държи....цели 23 min.... ...шегувам се...повечко е...ама пак си поувисва....та затова ще увелича броя на етажите следващия път като се подстригвам....(и аз обичам да е пухкава и обемна )
а продуктите за коса са ми за боядисвана такава.....само имам един спрей балсам на Gliss Kur, ако се сещате, сега го рекламират....за дълга къдрава коса...не е лош....до 1-2 седмици очаквам коса като от рекламата...
Иначе преди, като беше по-къса, я мажех с лимонов сок докато е мокра (вместо пяна), мачкам, докато суша...къдриците стават твърди като клечки...след това разресвах...ставах като облак......и пак на сухо мачках с гел за дооформяне.....абе детска му работа...простено да ми е..беше преди 9 години...........
Млъквам, ето.................
Отговори с цитат
  #16  
Стар 24th May 2007, 13:09
Arielle Arielle не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Mar 2007
Мнения: 152
По подразбиране

подкрепям мнението на Izabo- бързо увисва след топиране..моята е адски чуплива, ако не я докосвам след къпане, става на едри масури.каквото и да й правя обаче, в краищата винаги е суха, просто прекалено често използвам преса по краищата на кичурите,за да послегне малко надолу..предпочитам продуктите на gliss kur и elseve na l'oreal с перли..
от течните кристали не съм въодушевена,предпочитам маски без отмиване- на sunsillk за кестенява коса или garnier fructis за суха и изтощена..
обаче ИСКАМ БРЕТОН, а това е невъзможно при моя тип косица..
__________________
Free your mind
Cross that line
We can take a trip to nowhere
See what we can find..
Отговори с цитат
  #17  
Стар 25th May 2007, 09:04
Аватара на mimi_kbg
mimi_kbg mimi_kbg не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Apr 2007
Град: Слънчев Бряг/Бургас
Мнения: 42
По подразбиране

обаче ИСКАМ БРЕТОН, а това е невъзможно при моя тип косица..

Скъпа моята коса е чуплива и никога досега не бях имала бретон,от 2 месеца съм с и искам да ти кажа, че стои много добре,само трябва да имаш преса да го изправяш постоянно.
Отговори с цитат
  #18  
Стар 25th May 2007, 09:41
BuBitoo BuBitoo не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2007
Град: Пловдив
Мнения: 1 061
По подразбиране

мдам аз от 3 години съм с бретон, е лошото е че всяка сутрин трябва да го оправям със сешоар и пресичка ама то се свиква вече ми е станало такъв навик,че все едно си мия зъбите, такаче ако се престрашиш да си отрежеш няма да съжеляваш!за нищо на света не бих си го пуснала пак дълъг
Отговори с цитат
  #19  
Стар 25th May 2007, 10:49
Arielle Arielle не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Mar 2007
Мнения: 152
По подразбиране

а като е къс бретонът, няма ли а се изправи много неестествено и да щръкне напред?
__________________
Free your mind
Cross that line
We can take a trip to nowhere
See what we can find..
Отговори с цитат
  #20  
Стар 25th May 2007, 10:51
BuBitoo BuBitoo не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2007
Град: Пловдив
Мнения: 1 061
По подразбиране

ех сега ти за какъв бреон си говорим моя е до веждите и не ми щръква!
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Чупливакоса
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 15:09.