IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #281  
Стар 20th May 2007, 12:34
universe universe не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: May 2007
Град: Варна
Мнения: 15
По подразбиране

миле-на, жалко, че не са ти сложили балона вчера, но не се притеснявай - само очакването ще те държи в напрежение още малко.

VERA_111, радвам се, че се подобряваш Дано всичките ти премеждия останат в миналото.
Отговори с цитат
  #282  
Стар 20th May 2007, 21:53
maryana maryana не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Apr 2007
Мнения: 84
По подразбиране vera

Добре си си дошла, Вера! Наложи се да изтърпиш ненужни емоции, но... надявам се всичко да си е както трябва нататък, изстрада си го.
Така, остана да се тревожим само за Numb
... И за тези, които още чакаме дати.
Отговори с цитат
  #283  
Стар 21st May 2007, 12:11
Teletz Teletz не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2007
Мнения: 17
По подразбиране

Здравейте всички!

От вчера съм си в къщи вече. За съжаление вдигнах температура в късния следобяд , което се оказа че е от настинка, предполагам смяната на топлата болнична стая с студеното време навън си е казало думата , но вече свалих температурата и съм ОК!
Ще ви пиша по подробно всичко, най важното е ,че имам 6 малки белега на корема 3 от които по 2см и 3 по 1 см зараснали добре. От събота пия вода, от вчера вече и сокове, бульони ,мляко. Не чувствам глад, освежена съм ,спаднаха ми отоците покрай глезените и въобщи съм много много добре. В четвъртък ще ми махат конците.
Искам да ви кажа че се оказа ,че киолграмите ми са били180 кг на ръст 170-172см. И аз и докторите се изненадахме като видяхме кантара, аз защото не се бъх мерила наколко години, докторите защото ме премериха преди операцията , а визуално явно съм им се струвала по малко. Но мога да кажа ,че доц.Василев във ВМА наистина е много добър.
Ще пиша подробно пак. Ако имате въпроси ще ми е по лесно да отговоря.
Отговори с цитат
  #284  
Стар 21st May 2007, 15:51
Аватара на Мария Василева
Мария Василева Мария Василева не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2007
Град: България
Мнения: 3 779
По подразбиране

Добре дошла, Teletz

много се радвам, че си доволна от лекаря си!
пиши за първите си дни у дома- какъв е режима?
и евентуално цената каква е?
Отговори с цитат
  #285  
Стар 21st May 2007, 16:17
Teletz Teletz не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2007
Мнения: 17
По подразбиране

Режима е по 200гр сок, бульон ,мляко, чай, кафе през около 2.5-3 часа плюс вода мнимум 800гр. това ще е до 7-мия ден след операцията след това се започват пюрирани храни 2 седмици и след тези 2 седмици вече се минава на нормално хранене но се дъвче добре и се яде бавно.
Цената е 2700 евро плюс 100 -тина лева болничен престой. Изследванията се правят предварително при личния лекар.
Отговори с цитат
  #286  
Стар 21st May 2007, 17:06
Devito Devito не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jul 2006
Мнения: 56
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от MariaVassileva
Добре дошла, Teletz

много се радвам, че си доволна от лекаря си!
пиши за първите си дни у дома- какъв е режима?
и евентуално цената каква е?
Извинявай Мария, но си е направо обидно да пиша ,може би, 6 от 12 страници информация за операцията си, за ВМА, за д-р Василев, за цената и за режима и накрая да питаш "телец" за абсолютно същото, все едно падаш от небето!
Отговори с цитат
  #287  
Стар 21st May 2007, 18:38
universe universe не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: May 2007
Град: Варна
Мнения: 15
По подразбиране

Teletz, радвам се за теб Стискахме ти палци

Добре, че се е получило лапароскопски и не се е наложило да те отварят. От това най-много ме е страх

А сега имаш ли някакви болки и налага ли се веднага, след като се прибереш да имаш придружител ? Питам, защото живея сама и незнам, доколко ще се справям като се има предвид, че моята операция ще бъде отворена....
Отговори с цитат
  #288  
Стар 21st May 2007, 19:08
Аватара на Мария Василева
Мария Василева Мария Василева не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2007
Град: България
Мнения: 3 779
По подразбиране

Деви, не съм броила страниците, но мисля че всеки опит си е различен- не знам защо си се обидила, но освен че става въпрос за различен организъм, възраст,заболявания, пол понякога и т.н. и т.н...- не, че Девито не е писала подробно- напротив- през ум не ми е минавало да те обиждам по какъвто и да било начин- най-накрая оттук нататък какво- всички да пишат само "за справка-виж Девито..."
аз не съм искала да те обидя, а ти избираш как да се чувстваш.
мисля, че не само за мен ще е интересно как е било при всеки следващ пациент. ти защо си мислиш, че при всички е еднакво- мота-мо едно и също!?.
Отговори с цитат
  #289  
Стар 21st May 2007, 21:34
Devito Devito не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jul 2006
Мнения: 56
По подразбиране

Най-малко цената се е променила от тогава...
Отговори с цитат
  #290  
Стар 22nd May 2007, 22:24
Teletz Teletz не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2007
Мнения: 17
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от universe
Teletz, радвам се за теб Стискахме ти палци

Добре, че се е получило лапароскопски и не се е наложило да те отварят. От това най-много ме е страх

А сега имаш ли някакви болки и налага ли се веднага, след като се прибереш да имаш придружител ? Питам, защото живея сама и незнам, доколко ще се справям като се има предвид, че моята операция ще бъде отворена....
Благодаря!
Целия гръб ми е изтръпнал, натъртен и лека полека се нормализира. Болките са като от мускулна треска в кръста, гърба и коремната стена. Във всички случаи ти трябва придружител. Аз също живея сама, но сега имам човек грижещ се за мен. При всички случаи ти трябва някой за първите4-5 дни. Ти няма да можеш да клякаш, първите 2 дни ще се уморяваш да стоиш права, а някой трябва да ти прави сокове и бульони, да мие ,чисти ,ако трябва и т.н. Ти си аут поне седмица от домакинска работа.
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Гастропластика
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 04:15.