IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #21  
Стар 29th April 2007, 16:04
Някаква_Такава Някаква_Такава не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Apr 2007
Град: София
Мнения: 410
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Артур Поничката
Цитирай:
Първоначално написано от Storm
Иначе и аз искам по - светли очи ,но каквито имаш с такива оставаш.Или лещи или си правиш операция за разменяне на очните ябълки - слагат ти очни ябълки със сини/сиви/зелени/черни очи а с твоите става същото както и със новите.
Майко мила, какъв е тоя съвет! По-леко с шегите, че току виж някой ненормалник си сложил и белина в очите, преди да види за последно белия свят.

Че какво и е на очите на тая госпожица? Каквито и цветни лещи да съм пробвала, ефектът на тъмните очи не може да се постигне с нищо.

Само си представи как пеят "Очи черные, очи страстные! ....Как боюсь я вас! Знать, увидел вас я в недобрый час!" за сините. Totally Lame.
Така си е ,Поничка.
Все още си пазя едно консервирани сини лещи (за спомен)Сложих ги точно 5 пъти докато ми мине мерака ,а само като се сетя колко мечтаех за тяяях ....
Отговори с цитат
  #22  
Стар 2nd May 2007, 08:09
Аватара на Артур Поничката
Артур Поничката Артур Поничката не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Dec 2006
Град: София
Мнения: 132
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Някаква_Такава
Така си е ,Поничка.
Все още си пазя едно консервирани сини лещи (за спомен)Сложих ги точно 5 пъти докато ми мине мерака ,а само като се сетя колко мечтаех за тяяях ....
неееее....все едно слушам себе си!
Купих ги през декември, последния път ми издраха очните ябълки. Направо ми взеха страха!

Искам да ги сложа за една сватба сега, но знам че ще изнервям и ще мигам на парцали. Изобщо не си струват.
Отговори с цитат
  #23  
Стар 6th May 2007, 19:40
non_blonde non_blonde не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Oct 2006
Мнения: 58
По подразбиране

Господи, Господи! Чета и не вярвам на ушите си!
За чий искате да си променяте цвета на очите??? Ами купете си едни цветни лещи и това е!
Между другото, т.нар. "учени" по времето на Хитлер са правили опити да променят цвета на очите от кафяв в син чрез инжектиране на мастило в ирисите на концлагеристи. Това ви го казвам просто за информация и за размисъл.
Отговори с цитат
  #24  
Стар 7th May 2007, 14:25
milqna milqna не е на линия
 
Регистриран на: Feb 2007
Мнения: 320
По подразбиране

наистина не мога да проумея какви са тези мании за слагане на контактни лещи... според мен на всеки човек му е най-хубаво с естествения цвят на очите му. Аз по принцип съм със зелени очи и да ви кажа на фотошопа само съм пробвала да видя как изглеждам с кафяви или сини очи...изобщо не приличам на себе си, не виждам смисъл от тия неща просто...но всеки си знае сам за себе си
Отговори с цитат
  #25  
Стар 22nd May 2007, 16:24
Meila Meila не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Aug 2006
Мнения: 32
По подразбиране

баси,щяха да ми хвръкнат сополите от смях
Отговори с цитат
  #26  
Стар 22nd May 2007, 20:06
Аватара на svetlanka
svetlanka svetlanka не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Mar 2007
Град: sofia
Мнения: 198
По подразбиране

една моя приятелка си развали очите с едни капки, сега се влачи по доктори Каза че понякога вижда мътно,на петна НЕ вярвайте и НЕ купувайте каквито и дабило капки и течности, това са очи не е Г* З хора много е опасно
Окото е едно от най-важните ви неща, него трябва най-много да пазите, я си затворете очите или ги завържете за час и ходете така, Не става нали
Отговори с цитат
  #27  
Стар 30th May 2007, 12:56
cary cary не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Nov 2006
Мнения: 45
По подразбиране

голям смях е тази абсурдна тема ...
Отговори с цитат
  #28  
Стар 11th June 2007, 22:23
Аватара на bluebell
bluebell bluebell не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jun 2007
Град: varna
Мнения: 69
По подразбиране

мале тва наистина не е за вярване аз ше се направя че не съм го прочела
Отговори с цитат
  #29  
Стар 11th June 2010, 12:52
m13a1 m13a1 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jun 2010
Мнения: 1
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от pyceHka
определено доста хора са проспали часовете по биология в 10ти клас...
ако така лесно се сменяше цвета на очите всички щяхме да сме синеоки или зеленооки...
Напротив..Има операци за смяна цвета на очите и струва от 8000$ нагоре.Операцията обаче не е безопасна и често води до слепота след време.Постояно ще сте на капки и лекарства.Просто не си заслужава
Отговори с цитат
  #30  
Стар 11th June 2010, 12:54
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от m13a1
Цитирай:
Първоначално написано от pyceHka
определено доста хора са проспали часовете по биология в 10ти клас...
ако така лесно се сменяше цвета на очите всички щяхме да сме синеоки или зеленооки...
Напротив..Има операци за смяна цвета на очите и струва от 8000$ нагоре.Операцията обаче не е безопасна и често води до слепота след време.Постояно ще сте на капки и лекарства.Просто не си заслужава
бях на косъм да си я правя,докато не прочетох страничните ефекти и лоши отзиви от 2 момчета
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: цветанаочите
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 12:26.