IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #11  
Стар 21st May 2007, 23:27
Аватара на rusokoska`
rusokoska` rusokoska` не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Feb 2007
Град: Русе
Мнения: 590
По подразбиране

norin На Dior за лице е 45лв. ,а за тяло 50лв.
__________________
www.Ultimate-Performance.net
Отговори с цитат
  #12  
Стар 22nd May 2007, 10:58
Puppito Puppito не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Apr 2006
Мнения: 2 019
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от rusokoska`
norin На Dior за лице е 45лв. ,а за тяло 50лв.
а спрей ли е? и изобщо по-добре ли е да бъде спрей? днес виждам, че dior имат нов продукт
Отговори с цитат
  #13  
Стар 22nd May 2007, 14:38
EMPRESS EMPRESS не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Apr 2006
Мнения: 869
По подразбиране

Лореалнамен ми става много оранжев тена - и от него, и от спрея.
Скоро си купих бронзанта на Кларинс, безцветен гел в тубичка, не цапа и аз лично съм много доволна
Отговори с цитат
  #14  
Стар 22nd May 2007, 17:27
Yana Yana не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Nov 2006
Град: United Kingdom
Мнения: 663
По подразбиране

Аз преди врене получих чудничък съвет от козметичката при която ходех на таннинг (спрай кабинките|) тя ми каза за да не ми излиза солено а пък и да не ставам морковена вместо да ползвам само автобронзанта и да ставам оранжева да го разбивам в хидратиращ лосион за тяло (да не е мазен) в количества 1:4 в полза на lotinon-a.

Много приятно съм изненадана от резултата, първо мога да се мажа взеки ден след всеки душ, тена се проявява полека за 2-3 дни и оттам само се поддържа с всяко мазане.

Има и литионi тип Summer Skin както знаете но на мен ми харeсват само зимата за някакъв свеж тен, бронзанта в тях е много малко а аз за лято също си харесвам стабилен тен. Даже последният път си купих точно такъв Summer Skin тип и му излях половината автобронзант на Л'Ореал, получава се страхотно, обикновено опаковките ги изливам в литрова бутилка от вода и ги разбивам докато се смеси всичко. Е, естетическият вид се губи но пък и това се държи в хладилника и веднъж като го забъркам имам за цял месец.

Които го пробва да каже какъв е result-а.
__________________
Niama Na4in Da Niama Na4in
Отговори с цитат
  #15  
Стар 22nd May 2007, 21:29
Meila Meila не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Aug 2006
Мнения: 32
По подразбиране

а няма ли нещо по достъпно като цена горе-долу като Л`ореал,но да не става оранжево все пак,а да си е кафяво-златисто?
Отговори с цитат
  #16  
Стар 23rd May 2007, 01:08
Yana Yana не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Nov 2006
Град: United Kingdom
Мнения: 663
По подразбиране

ох аз съм ползвала Гарниер, Нивеа, Малибу и некви полски те бяха най ефтините и пак тена беше пушка, гледай само лосиона да не е мазен)
__________________
Niama Na4in Da Niama Na4in
Отговори с цитат
  #17  
Стар 23rd May 2007, 21:44
Аватара на Izabo
Izabo Izabo не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Apr 2006
Град: София
Мнения: 1 401
Изпратете съобщение чрез ICQ до Izabo
По подразбиране

Аз миналата година бях доволна от Holiday skin на Johnson's...нямах проблеми с разнасянето, а и не беше силен....можех да го ползвам всеки ден......(за разлика от автобронзанта на Avon, който е много силен, но пък равномерното нанасяне си беше истинско предизвикателство...)...може би, както предлагате, ако се смеси с обикновен лосион.......
тези са доста по-евтини, разбира се...предполагам, че Clinique i Channel са нещо далеч по-впечатляващо... ...но все пак мисля, че при всеки един трябва да се изчака да попие преди да се облечеш, а и да си измиеш ръцете веднага след нанасяне, иначе..... .(първия път нямах абсолютно никаква идея за тия неща и беше адско...и петнисто... )
Отговори с цитат
  #18  
Стар 24th May 2007, 09:34
Meila Meila не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Aug 2006
Мнения: 32
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Puppito
някой ползвал ли е този автобронзант?сега върви масирана рекламна кампания по телевизията и се замислям...какво ще кажете?
цък
аз си взех от него вчера и да си кажа честно чак тен не виждам да има...едва забележима промяна в цвета и то не мога да разбера какъв нюанс
Отговори с цитат
  #19  
Стар 24th May 2007, 12:21
Puppito Puppito не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Apr 2006
Мнения: 2 019
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Meila
Цитирай:
Първоначално написано от Puppito
някой ползвал ли е този автобронзант?сега върви масирана рекламна кампания по телевизията и се замислям...какво ще кажете?
цък
аз си взех от него вчера и да си кажа честно чак тен не виждам да има...едва забележима промяна в цвета и то не мога да разбера какъв нюанс
стига бе сериозно ли сега??уф!н май ще одя да си взимам диореца..
Отговори с цитат
  #20  
Стар 24th May 2007, 15:12
Meila Meila не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Aug 2006
Мнения: 32
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Puppito
Цитирай:
Първоначално написано от Meila
Цитирай:
Първоначално написано от Puppito
някой ползвал ли е този автобронзант?сега върви масирана рекламна кампания по телевизията и се замислям...какво ще кажете?
цък
аз си взех от него вчера и да си кажа честно чак тен не виждам да има...едва забележима промяна в цвета и то не мога да разбера какъв нюанс
стига бе сериозно ли сега??уф!н май ще одя да си взимам диореца..
сериозно..по-скоро съм жълтеникава като азиатка и то пак не си личи много
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Препоръчайтеавтобронзант
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 13:15.