IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #11  
Стар 21st April 2006, 15:27
MaDaLeNa MaDaLeNa не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Feb 2006
Мнения: 163
По подразбиране

Много е важно какви са ти пропорциите на тялото. Височина и тегло. Освен това и широчината на гърба. В темата Нека да се представим сме писали кой колко е сложил, можеш да я видиш. А иначе между 350 и 325 почти няма разлика.
Отговори с цитат
  #12  
Стар 21st April 2006, 16:01
vessi_77 vessi_77 не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Mar 2006
Град: Sofia
Мнения: 138
Изпратете съобщение чрез ICQ до vessi_77
По подразбиране

Ако лекарят ти предложи два варианта- избери по-големия.Разликата от 25сс не е кой знае каква.Но като ти спаднат отоците след операцията ще започнат да ти се виждат по-малки и ще си задаваш въпроса-Дали не трябваше по-големите?

Желая ти успех!
__________________
Животът е хубав.Грабни го с две ръце!
Отговори с цитат
  #13  
Стар 21st April 2006, 16:14
Sandi Sandi не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2006
Мнения: 27
По подразбиране

Като отида и при Георгиев вече ще трябва да взема решение за размера и при кой хирург,защото сам се навила да ги слагам не по-касно от май / ако не ми мине котка път/ и ще ви пиша.
Отговори с цитат
  #14  
Стар 21st April 2006, 16:16
Malvina Malvina не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Mar 2006
Мнения: 163
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Sandi
Като отида и при Георгиев вече ще трябва да взема решение за размера и при кой хирург,защото сам се навила да ги слагам не по-касно от май / ако не ми мине котка път/ и ще ви пиша.
Успех! Хубаво обмисли всичко! И да-чувала съм,че е хубаво опрациите да не се правят посред лято! Пиши какво си решила
Отговори с цитат
  #15  
Стар 28th April 2006, 09:05
loly loly не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Apr 2006
Град: София
Мнения: 227
По подразбиране

Имам един въпрос към по-опитните... Нормално ли е две седмици след операцията да имам разлика в формата на двете гърди, едната е по-подута отгоре, а другата отстрани. Лекаря ми каза, че ще се оеднаквят с течение на времето, но дали ще стане така? Благодаря предварително, много съм притеснена и незнам какво да правя.
Отговори с цитат
  #16  
Стар 28th April 2006, 09:09
sladkatony sladkatony не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Feb 2006
Град: под щастлива звезда
Мнения: 2 495
Изпратете съобщение чрез ICQ до sladkatony
По подразбиране

Здравей loly!
Да, това е най-нормалното нещо след операция, да имаш разлики. Както вече се е писало из форума, това са си две отделни операции и няма как възстановяването да е еднакво. Но, Споко ! Всичко скоро ще отшуми, само имай малко търпение
Отговори с цитат
  #17  
Стар 28th April 2006, 09:19
MaDaLeNa MaDaLeNa не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Feb 2006
Мнения: 163
По подразбиране

Здравей Лоли! Добре дошла в отбора! От моята операция минаха 3 седмици, но и при мен имаше разлики не толкова във външния вид, колкото във усещатето. В началото едната ми беше по-болезнена и беше като изтръпнала една такава. Сега са почти еднакви и до 6я месец трябва да се оформят напълно. Разкажи ни повече за себе си. Какви ти бяха обиколките преди и сега, колко ти се промени размера, колко ти излезе промната? Абе за каквото се сетиш
Отговори с цитат
  #18  
Стар 28th April 2006, 11:21
loly loly не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Apr 2006
Град: София
Мнения: 227
По подразбиране

Дано да се оправят, благодаря ви за информацията. Относно обиколката ми историята е много дълга: имах голям и стегнат естествен бюст, но селед рязко надебеляване и след това и отслабване нещата се промениха драстично. Кожата увисна и се нацепи, обема изчезна. И когато си имал нещо и го загубиш се чудиш какво да правиш. Една позната ме посъветва да си инжектирам хидрогел, защото нямало смисъл да ме режат. Тогава бях на 21г. и приемах всичко за чиста монета. И така без да се консултирам с хирург, без да споделя на близките си се впуснах в най- голямата грешка в живота си. Впоследствие разбрах, че гела е забранен от Европейския съюз от 87г.,а освен това шарлатанина, който ми го сложи, го е инжектирал където му попадне: в мусколите, в жлезата, изобщо навсякъде. Няколко месеца след маниполацията гърдите ми станаха на буци и започнаха неистови болки, които търпях 4г. Накрая не можех дори и настрани да спя. През цялото време ме беше страх да отида при друг лекар, от това което ще чуя. И накрая преди три месеца се престраших. Това което чух наистина беше страшно. Гелът се беше разтекъл чак до ребрата, беше пропил в всички тъкани и мусколи.УЖАС! Нсрочих ме първата операция за отстраняване на това чудо за 06.04.06г., месец след нея ми поставиха и имплантите-МакГан, 375cc., анатомични, под мускола. Но искам да ви кажа, че гела още си го има на места и никога няма да изчезне, като например в мускола. И сега вече за обиколката: естествената ми беше 96см., като съм висока 1,70 и тажа 52кг. След отслабването ми беше 89см., след инжектирането на гела-93см., а сега е 95см., но предполагам, че ще спаднат още малко.
Отговори с цитат
  #19  
Стар 28th April 2006, 11:39
Chujdata Chujdata не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Aug 2005
Град: Varna
Мнения: 1 743
По подразбиране

Леле, горкото. И аз щях да я направя тази грешка с хидрогела през 1995 г. и добре, че съм си плашлива, се отказах пред вида на иглите, то цели тръби. Напиши името на този идиот, че ако продължава да практикува, поне да предпазим някое момиче от подобни грешки.
А иначе моите гърди се кротясаха окончателно чак към 6-ия месец. Така, че спокойно , свиквай с тях, морето и плажа ви чакат всички нови и стари "тунинги"
Отговори с цитат
  #20  
Стар 28th April 2006, 14:39
MaDaLeNa MaDaLeNa не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Feb 2006
Мнения: 163
По подразбиране

О Бел добре че си го махнала тоя гел. Сигурно при Сердев си го слагала?
Относно обиколките преди и след интервенцията и моята се увеличи само с около 6см. А съм сложила 400сс. Тук във форума момичета са споделяли за промяна от по 8см и то при по-малко от 300. Защо се получава така. И като си помисля, че още ще спаднат почвам да съжалявам, че не сложих по-големия размер.
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Допоопитнитеинплантанти
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 15:37.