IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #351  
Стар 1st June 2007, 19:01
Nezinka Nezinka не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2007
Град: Голямата ябълка
Мнения: 2 380
По подразбиране

Ксеникал тук се продава само с рецепта, така че няма страшно.
__________________
www.mahalata.com

Can you trip like I do?
Отговори с цитат
  #352  
Стар 1st June 2007, 23:16
Yana Yana не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Nov 2006
Град: United Kingdom
Мнения: 663
По подразбиране

Споко бе момичета, Хеникал-а сам по себе си е блокер на ензима разграждащ мазнините, не е такава страшна зла у4ast както си мислите. Проблема е че ако повечето време набивате хлебни и тестени Хеникала не е решение а и запек-а е комплексна работа, пийте рициново масло, 3 литра вода, ленело семе и не забравяйте водата, особено за лененото ако не ви е достатъчно водата още повече ще се запечете.

И ви дадох инфо че вече има цяр - ОхyPowder, там няма празно щото действието е независимо от периsталтиката, освен тва като разкарате всички боклуци от червата тънки+дебели (получава се ефект на отслабване само дето не се свалят мазнини ами се изхвърлят боклуци които сами ще разберете че дори нямат много общо с фекалиите като консистенция, цвят и най вече мирис), единственият страничен ефект е да не успеете навреме да си свалите гащите:)

Не се сурдете ако ви прозвучи като натякване просто знам какво е и като ви гледам да се мъчите а има такъв не само лесен ами и супер полезен начин които има още 100 терапевтични ефекта от акне до мигрена и псорязис направо ми е жал за вас.
__________________
Niama Na4in Da Niama Na4in
Отговори с цитат
  #353  
Стар 2nd June 2007, 07:28
Celine Celine не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2007
Мнения: 1 928
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Yana
............единственият страничен ефект е да не успеете навреме да си свалите гащите:)
Тоз проблем е по скоро при Ксеникала отколкото при оксито
Цитирай:
........полезен начин които има още 100 терапевтични ефекта от акне до мигрена и псорязис
Янче този ефект след колко продължителна употреба е видим ?
__________________
Благосвовен да бъде този, който няма какво да каже и въпреки това мълчи!
Отговори с цитат
  #354  
Стар 2nd June 2007, 11:16
Аватара на apoklistika
apoklistika apoklistika не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: May 2006
Мнения: 10 502
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Celine
Тоз проблем е по скоро при Ксеникала отколкото при оксито
При мен такъв ефект не е имало
Отговори с цитат
  #355  
Стар 2nd June 2007, 11:46
Yana Yana не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Nov 2006
Град: United Kingdom
Мнения: 663
По подразбиране

за да се прояви кислородотерапевтичният ефект е нужно да ти се изчисти всичко от червата, иначе червата винаги ще го усвояват първи за да си почистят къщичката, средно 3 месеца, по начало това е нормата при нефармацефтичните и природни субстанции, макар че леките главоболя, отпадналост, обриви, възпалени акнета, и себорейни дерматити се повлияват още на първият месец след очистването на червата в едни доста сериозни 50%.
__________________
Niama Na4in Da Niama Na4in
Отговори с цитат
  #356  
Стар 2nd June 2007, 18:42
Meila Meila не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Aug 2006
Мнения: 32
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Yana
Споко бе момичета, Хеникал-а сам по себе си е блокер на ензима разграждащ мазнините, не е такава страшна зла у4ast както си мислите. Проблема е че ако повечето време набивате хлебни и тестени Хеникала не е решение а и запек-а е комплексна работа, пийте рициново масло, 3 литра вода, ленело семе и не забравяйте водата, особено за лененото ако не ви е достатъчно водата още повече ще се запечете.

И ви дадох инфо че вече има цяр - ОхyPowder, там няма празно щото действието е независимо от периsталтиката, освен тва като разкарате всички боклуци от червата тънки+дебели (получава се ефект на отслабване само дето не се свалят мазнини ами се изхвърлят боклуци които сами ще разберете че дори нямат много общо с фекалиите като консистенция, цвят и най вече мирис), единственият страничен ефект е да не успеете навреме да си свалите гащите:)

Не се сурдете ако ви прозвучи като натякване просто знам какво е и като ви гледам да се мъчите а има такъв не само лесен ами и супер полезен начин които има още 100 терапевтични ефекта от акне до мигрена и псорязис направо ми е жал за вас.
Аз съм навита отдавна за тоя прах,но се притеснявам дали не е противопоказен за бременни? Някакво инфо?
Отговори с цитат
  #357  
Стар 2nd June 2007, 19:06
Yana Yana не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Nov 2006
Град: United Kingdom
Мнения: 663
По подразбиране

няма противопоказания за бременни, това е капсулиран кислород дори на запечените си малки деца може да даваш
__________________
Niama Na4in Da Niama Na4in
Отговори с цитат
  #358  
Стар 13th June 2007, 12:38
Girard Girard не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jun 2007
Мнения: 1
По подразбиране

Здравейте, страдам от лениви черва и попаднах на тази тема докато търсих повече информация и полезни съвети относно този проблем. Смея да твърдя че изчетох почти всичките ви мнения и си дадох сметка колко много хора имат подобен на моя проблем. Наистина положението е доста сериозно и ако не се направи нещо нещата ще се влошават и твърде вероятно е да се стигне до нещастен и фатален край. Ако искаме да се справим с нередовният стомах, най-напред трябва да видим причините поради които сме го придобили и според мен те са сходни при почти всички. Хранени още от малки с всевъзможни боклуци, липса на движение, стрес, като цяло неправилен и нездравословен начин на живот. Важното тук е да забележим че причините довели ни до това положение са действали в продължение на години докато в един момент тялото ни подобно на една крепост се е предало и рухнало. Здравето няма да се постигне за един или два дена, но напротив ще трябва да извървим дългият път на нездравословен начин на живот по който сме вървели обратно и това ще отнеме месеци дори години ще ни коства много вредни храни и навици с които сме свикнали, но резултатът ще бъде истински и ще си струва. Това е подобно на война която трябва да водим с упоритост твърдост и постоянство без да се отчайваме ако не виждаме бързи резултати. В природата хубавите неща стават бавно с много търпение и отдаденост, заразлика от лошите неща които идват за един миг. Забелязах че повечето от вас които правят крачки в правилната посока за лечение очакват за 2-3 дена да стане чудо и като с магическа причица да се оправят и след като това разбирасе не стане се отчайват, и обявяват че даденото нещо не действало при тях, пренебрегвайки факта че са живели неправилно в продължение на години. Еми няма как да и иначе, природните механизми си имат свои закони и нито лекарства нито доктори могат да ги излъжат. Да наистина има лекарства които дават бързи резултати, но проблемът при тях е че са временни и после положението става още по-зле и от предишното. За тези които наистина искат да отстранят проблема в корена му бих посъветвал да вземат радикални хранителни мерки и като казвам радикални наистина имам в предвид точно такива. Спиране на бялата захар, тестените изделия от бяло брашно, всякакъв junk food и сие, чипсове и въобще всички боклуци в шарени опаковчици които служат само за да задоволят извратеният ни апетит докато тялото ни страда и се мъчи, нередовният стомах е само една макар и доста голяма сигнална лампа че нещо дълбоко в начина ни на живот не е наред. Това с което бихме могли много успешно да заменим скапаната и почти мъртва храна е пълнозърнестият хляб, повече салати със зехтин, много плодове и зеленчуци, леки и без много мазнини манджи, като цяло би било добре да избягваме пържените работи поне на първо време докато водим битката с нередовният стомах, също така мощни природни съюзници в тази битка са сусамувият тахан, лененото семе, пшеничните трици, всички храни богати на фибри както и повечето плодове и зеленчуци. Много важно място в тази война заемат редовното движение за препоръчване спортуване и водата изпита с благодарност ( ако искате да разберете какво имам в предвид под благодарност гледайте "Великата тайна на водата" можете да го намерите ето тук http://store1.data.bg/vanyoodata/mov....na.vodata.avi ето ви и субтитрите http://www.kolibka.com/bg_sub/vodata.srt, мисля че го имаше и в арената и замунда, вярвам че ще ви бъде много полезно ) минимум литър и половина на ден, а през лятото дори три. Също така трябва да имаме изграден режим на хранене а не постоянно и по всяко време да се тъпче нещо къде от нерви къде от лакомия, защото със всяко нещо което се прекалява пък било то и полезна храна не е добре. Аз лично сутрин ям на гладно по 2-3 лъжици сусамов тахан и накиснато от вечерта брашно от ленено семе във вода на което прибавям 2 супени лъжици пшеничени трици, вярно е, доста е безвкусно дори малко гадно, но е много добре за стомаха. След което пия топъл чай с мед, малко по-късно ям някакъв плод и един два часа след плода обядвам, хубаво е да има няколко часов интервал от време между яденето на плода и на основното ядене за да не става буквално манджа с грозе в стомаха. Известно време след обяда пак ям плод и вече вечерта вечерям като през целия ден съм изпил минимум литър и половина вода. Наистина от 3 дена съм така и трябва да ви кажа съм много доволен, дори виждам и резултати макар че има много път за вървене още. Хубавото тука е че с този начин на живот човек изгражда и характера си, качества като твърдост, постоянство, упоритост, оптимизъм, търпение, смирение и тн не му стават чужди. Пътя е труден и дълъг, но и единственият правилен, това е война а никоя война не е лесна, залогът тук е нашият живот и здраве. Който иска може да пробва и по пътя на съвременната псевдо медицина наистина на пръв поглед изглеждащ много удобен и лесен не изискващ никаква промяна в начина ни на живот ей ти тука това хапче ей ти тоя сироп(кои от кои по вредни и задълбаващи проблема) и ще се оправиш пък ти си продължавай по старо му угаждай си на извратения апетит няма проблеми... аз лично не бих рискувал по този път. От година и нещо имам разбирания за храната какво трябва и какво не трябва да се яде и в течение на този период успях да спра сладкото с изключение от време на време си позволявам черен шоколад който е доста полезен и рядко домашно сладко. Успях също така да си изградя навик да пия поне литър и половина вода на ден а и принципно съм човек на движението и така да се каже почвата при мен е обработена сега ми остава да системнатизирам нещата да ги подредя в правилният ред и да действам. Решил съм и един ден в седмицата да съм само на плодове и вода за пречистване на организма.
Та общо взето това е което исках да споделя с вас, надявам се по някъкъв начин да ви бъда полезен, ако се сетя още нещо ще пиша пак.

Със Здраве!
Отговори с цитат
  #359  
Стар 16th June 2007, 14:24
leny-07 leny-07 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2007
Мнения: 10
По подразбиране

Препоръчвам "Лактофлор" - наистина действа /като в рекламата /.
Отговори с цитат
  #360  
Стар 17th June 2007, 04:54
flakita flakita не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Dec 2006
Мнения: 647
По подразбиране

Оххх мацки, не знам вече какво да пия и какво да правя !
ПАК си направих нов личен рекорд . Този път е 7 дни! ! ДА, от СЕДЕМ дни не съм ходила по голяма нужда. На 09.06. ходих за последно. След това от 10 до 15(вклчително), правих тази протеиновата диета. Но тогава не ми беше тежко, поне до 4-тия ден. Вече от 2 дена си ям, нооо пак не съм ходила по-голяма. И сега се чудя, ТОВА ДАЛИ Е НОРМАЛНО . Обикновенно не ходя по 3 дена и на 4-тия или най-много на 5-тия се изхождам . Та мисълта ми е, дали е нормално да не ходя по голяма нужда след като не ям нищо(както беше по време на диетата).
Дали може да ми има нещо сериозно ? Не ходя по-голяма нужда, по малка също имам проблеми като ходя, цикълът не ми е идвал от 9 месеца . Май нещо съм повредена .
ps:А да забравих да кажа. Ходих в една аптека и там ми дадоха някакво "лекарство" за запека. Но първият път като го изпих ми подейства(но то вече беше 4 ден, в който не бях ходила), и слет това КРАЙ! Не действа!
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Запек
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 11:47.