IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #351  
Стар 16th June 2007, 17:26
миле-на миле-на не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2007
Мнения: 24
По подразбиране

здравейте,нямах търпение да се пребера от работа и да се похваля :P Две седмици от поставянето на балончето и 6кг.по малко ,много съм щастлива,не ми се слиза от кантара
Отговори с цитат
  #352  
Стар 16th June 2007, 17:40
Аватара на Мария Василева
Мария Василева Мария Василева не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2007
Град: България
Мнения: 3 779
По подразбиране

все така да си!!


Отговори с цитат
  #353  
Стар 16th June 2007, 18:13
universe universe не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: May 2007
Град: Варна
Мнения: 15
По подразбиране

Браво миле-на Само такива хубави неща да се чуват

При мен свалените килограми също са 6, за 10 дни и засега вървя с по един кг надолу дневно. Все още не мога да излизам - става ми лошо и и се чувствам отпаднала - може би е заради рязкото сваляне на калории с които е свикнало тялото, а и от топлото време

Още не са ми махнати всички конци....и не мога да се изкъпя, а това най-много ме влудява
Отговори с цитат
  #354  
Стар 16th June 2007, 21:06
Devito Devito не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jul 2006
Мнения: 56
По подразбиране

Докторите ли така ти казаха? На мен на следващия ден ми разрешиха да се къпя, а ми махнаха шевовете след 1 седмица. Но не бяхя конци, а някакви телчета, като телбод.
Отговори с цитат
  #355  
Стар 17th June 2007, 07:10
universe universe не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: May 2007
Град: Варна
Мнения: 15
По подразбиране

Да, така ми казаха - докато не се махнат конците, да не се къпя...все пак моя шев е 30- 35 см. и от двете страни на кръста имам 2 дупки от дренове, едната от които се отвори наново след махането на конците .
Наистина при лапароскопските операции възстановяването е по-бързо и леко, но точно байпаса е за предпочитане отворена, че има доста работа и за лекарите е по-лесно.....а пациента ще търпи в името на красотата
Отговори с цитат
  #356  
Стар 18th June 2007, 21:10
hansolo hansolo не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2007
Мнения: 18
По подразбиране

Ще има промени в условията на операциите на Кирязов във Варна. Днес бях с моя позната при Кирязов за да планира операция за следващата седмица, но той каза, че при темелков се говори за цени от около 4.000лв, поради което той ще продължи да прави операциите с доц.Щерев, но в МБАЛ "Св.Ана" (където и двамата всъщност работят основно). Операцията на моята позната ще е все пак вероятно идната седмица и ще пиша, за да знаят евентуално интересуващите се как стоят нещата.
Отговори с цитат
  #357  
Стар 19th June 2007, 00:02
tiemti1981 tiemti1981 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: May 2007
Мнения: 12
По подразбиране как сме???

Здрасти и аз съм от варна.Но операцията ми не ми я напрвиха тук,радвам се че и тук првят такива операции но по лапароскопски метод мисля че само в софия предлагад нали?? Аз се видях с Темелков след мойта операция и той ми каза че вече отказва такива операции/правил е една две/ ,но не ми каза за каква сума става въпрос но ме пита колко ми е струвало във софия.И на мен ми се отвори единия шев но няма проблеми зашиха ме ,зверски боля но мина,сега лекувам белезите .Радвам се че има дами от варна ако мога с нещо да помогна ti_em_ti@abv.bg- тва ми е меила.Успех на всички!!!!!!
Абе пишете ми какво яете че ми дотежна от мляко и картофено пюре.
Отговори с цитат
  #358  
Стар 19th June 2007, 12:02
maryana maryana не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Apr 2007
Мнения: 84
По подразбиране храна?

Ама трябва и да ядем ли?
Чувствам се като злоядо бебе, което не иска да погледне храна. Сутрин изяждам ЦЯЛА чаена чаша супа и до следващата сутрин имам усещането, че току що съм лапнала последната хапка. ИСКАМ ДА ОГЛАДНЕЯ!
Вдигам някаква необяснима температура и на лекарството пише да не се прима калций. Толкова съм стриктна, че не смея един айрян да изпия. Току що изядох цял сухар на попарка със сиренце и масълце. Натуралните сокове са дар Божи! И Докторът каза плодове- давай на тях, докато не огладняваш. Защо ти е картофено пюре? Мини на плодова диета
Отговори с цитат
  #359  
Стар 20th June 2007, 22:07
animav animav не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jun 2007
Мнения: 1
По подразбиране

Здравейте всички.
Аз докато търсих някоя неща как да отслабна и попаднах на форума. Снощи до 3 часа през нощта четох и препрочитах написаното. Аз съм на 32 години и след 2 операции секцио се сещате как изглеждам. А пък и от 10 месеца имам сериозен проблем с кръвното налагяне. До сега съм била винаги с ниско, но от килограмите ми (97 кг.) започнах да вдигам кръвно. От два месеца спортувам редовно (2 пъти седмицата) , ограничила съм приема на ядене но кг не мърдат особено много. Целта ми е - 30 кг. Според вас кое е по- добре за мен като метод:
- балон
- лап банд
mile-na на теб къде ти сложиха балона?
Благодаря на всички, които ще ми отгворят.
Отговори с цитат
  #360  
Стар 21st June 2007, 11:25
enerdji_67 enerdji_67 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2007
Град: Пловдив
Мнения: 8
По подразбиране

[quote="Errika"]Аз съм просто безмълвна след това,което се случва на Вера и numb,при това в една и съща болница,при един и същи хирург.
Ходих в сряда при него на консултация и не можа да ми вдъхне доверие,а и ми се видя прекалено комерсиален.Може и да е добър хирург,нямам поглед върху работата му,но лично у мен не остави добри впечатления. А и аз прекалено много се доверявам на интуицията си и на първото си усещане при запознанство с даден човек Освен това няколко пъти му се обаждах да си запазя час ,защото не съм от София и имам болно дете,което ми е доста трудно да оставям за повече време без мен.Каза ми в 9 00 да съм там и да ме види.Ами изпречаках се цял ден,а той се появи чак към 16 00,когато и без това мислих да си тръгвам.Аз нямам индекс,който е препоръчителен за Лапбанд и се чудих дали изобщо някой би се навил да ми сложи.Но доктора веднага се съгласи и каза,че няма никакъв проблем...спомена,че и във ВМА поставят такъв банд,само че там щяло да ми излезне към 6000лв,да съм си знаела
Аз за сега май ще се отказвам от такава операция и ще се взема категорично в ръце,за да сваля килограми със собствени усилия. [/quote Поздравявам те за прозорливостта!!!В началото на годината бях твърдо решена да си направя операция и се грабнах от Пловдив на преглед.Стигнах до абсолютно същите изводи като теб.Просто не ми хареса излъчването на този човек,а и не ми каза какви рискове за здравето ми би имало от подобна операция.А те не са никак малко,както се вижда.Напротив,на изричния ми въпрос,той отговори ,че няма абсолютно никакви рискове,освен /смях/увисването на кожата след време.След това по бтв гледах репортаж за една жена,починала на масата само месец,преди да ме прегледа.Съжалявам,ако съм ви уплашила,но това е положението!Тоя човек тотално ме отказа от залитания и сега съм -10 кг с диета и движение.
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Гастропластика
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 06:40.