IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 15th June 2007, 00:06
Angieee Angieee не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: May 2007
Мнения: 34
По подразбиране Неомазняващ слънцезащитен спрей за коса?

Днес видях в един фризьорски салон,слънцезащитни продукти за коса от професионалната серия на Льореал.Въпреки,че фризьорката се опитваше да ми обясни,че не са омазнявали,на мен ми изглеждаха доста мазнички...някои пробвал ли ги е?По принцип много харесвам продуктите на Frederic Fekkai,но май никъде ги няма в БГ((?
Отговори с цитат
  #2  
Стар 16th June 2007, 11:11
BuBitoo BuBitoo не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2007
Град: Пловдив
Мнения: 1 061
По подразбиране

това че са мазни не означава че ще омазнят косата, естествено ако ги използваш в умерни количества(което се отнася всъщност за всички продукти за коса и не само), давам пример с различнте серуми за коса течни кристали и т.н. те също са мазни, а аз съм имала серум който е почти мазен като олио ама не ми се омазнява косата от него, за щото не слагам по една кофа така че не се притеснявай продуктите на L`Oreal за коса ( от тези който ги продават по фризьрските салони професионалните) са много качествени (според мен де) мисля че можеш да се довериш... добре е да се използват слънезащитни продукти за коса през лятото особено на плажа..
Отговори с цитат
  #3  
Стар 16th June 2007, 12:46
Аватара на Izabo
Izabo Izabo не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Apr 2006
Град: София
Мнения: 1 401
Изпратете съобщение чрез ICQ до Izabo
По подразбиране

Фризьорката ми даже ми е казвала на плажа специално да си мажа и върховете на косата с плажното мляко за тяло....след това си миеш косата така или иначе, така че едва ли ще успее да се омазни...
Отговори с цитат
  #4  
Стар 16th June 2007, 13:09
BuBitoo BuBitoo не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2007
Град: Пловдив
Мнения: 1 061
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Izabo
плажното мляко за тяло....

това ми се струва малко странно.... поне изпитано ли е???
Отговори с цитат
  #5  
Стар 16th June 2007, 13:24
Аватара на Izabo
Izabo Izabo не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Apr 2006
Град: София
Мнения: 1 401
Изпратете съобщение чрез ICQ до Izabo
По подразбиране

Еми какво да ти кажа... ...аз си слагах по малко на краищата на косата миналото лято...но се боядисвам ..и косата ми е суха така или иначе....не мога да кажа, доколко успешно съм се предпазила...., по снимки косата изглежда доста лъскава (в хубавия смисъл на думата , т.е. здрава )...
според мен няма как да се омазни от млякото .....слагаш по краищата само, солената вода и слънцето изсушават допълнително, а и след плаж винаги си миеш косата..(т.е. не си ходиш с плажното масло по главата дни наред...)...а и това е ..."най-тежка" защита...само за плажа..(+шапка, шал, чаршаф....или нещо подобно... )
иначе съм ползвала шамшпоан и балсам със слънцезащитен фактор...специални спрейчета не съм...може би ще е най-добре и със спрей... ...
Отговори с цитат
  #6  
Стар 16th June 2007, 13:27
Аватара на Izabo
Izabo Izabo не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Apr 2006
Град: София
Мнения: 1 401
Изпратете съобщение чрез ICQ до Izabo
По подразбиране

П.П.....Ох...ние на море само да отидем... пък ще намерим с какво да си пазим къдрите буйни... , нали...?
Отговори с цитат
  #7  
Стар 17th June 2007, 00:08
Angieee Angieee не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: May 2007
Мнения: 34
По подразбиране

Ами аз питах за неомазняващ точно,защото мислех да го използвам не само докато съм на плаж..т.е. няма да си мия косата след това.Миналата година си бях купила такъв спрей,но косата ми ставаше супер мазна(може би защото пишеше,че е дълбоко подхранващ!)Но тези на Льореал наистина ми изглеждаха доби и май sthe опитам!А това за плажното масло мисля,че е наистина много ефикасно-аз не се бях сетила досегаАз пък си слагам някакво масло за коса на врьхчетата преди всяко къпане-предотвратявало цъфтенето на косата!
Отговори с цитат
  #8  
Стар 17th June 2007, 00:12
Angieee Angieee не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: May 2007
Мнения: 34
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Izabo
П.П.....Ох...ние на море само да отидем... пък ще намерим с какво да си пазим къдрите буйни... , нали...?

Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Неомазняващслънцезащитенспрейзакоса
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 20:01.