IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #61  
Стар 30th April 2006, 18:51
Seagirl Seagirl не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Apr 2006
Град: София
Мнения: 155
По подразбиране

Всичко е въпрос на вкус, но на мен ми е приятно да гледам мъже без косми по тялото. Намирам го за естетично и възбуждащо при секс. Харесвам разбира се и естественото окосмяване, когато не е в излишък. И аз подкрепям мнозинството мнения от темата - задължително е да се погрижиш за под мишниците и интимната зона.
Отговори с цитат
  #62  
Стар 2nd May 2006, 07:07
DYDY DYDY не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2006
Град: PLOVDIV
Мнения: 5
По подразбиране За космите при мъжете

Моето мнение е,че един мъж е по-секси ако си има повечко косми дори и по гърдите/но за предпочитане да ги маха по гърба/.От личен опит и от литературата съм убедена,че по-косматите мъже са по възбуждащи и по мъжествени във всякакъв смисъл.Дори мисля,че е много подтискащо да няма косми.
__________________
AISEDORA
Отговори с цитат
  #63  
Стар 5th May 2006, 17:13
summer_jam summer_jam не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: May 2006
Мнения: 25
По подразбиране

Здравеите аз съм на 20 и ми е интересно как другите маже и жени разбира се,се поддържат на (на онова място) Аз ли4но с бръснене, но отнема много време и тн. Кажете вие как се поддържате
Отговори с цитат
  #64  
Стар 5th May 2006, 18:21
DYDY DYDY не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2006
Град: PLOVDIV
Мнения: 5
По подразбиране козметик

Всеки месец ходя на кола- маска и обяснявам на козметичката какво искам .Дори в повечето случаи тя ме пита "как бих искала да съм там".А повечето жени ходят дори само за тези части.Опитай те .
__________________
AISEDORA
Отговори с цитат
  #65  
Стар 10th May 2006, 17:03
tina tina не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Apr 2006
Мнения: 561
По подразбиране Re: въпрос към дамите!

Цитирай:
Първоначално написано от DIOGO
какво препочитате - космат или гладък трениращ мъж? или дали космите са вече признак на ниска култура?
Никога няма да забравя как веднъж докато се натискахме с един мъж,изведнъж като си разкопча ризата направо подскочих от ужас като видях окосмените му гърди,въпреки,че не беше в огромни количества,а съвсем леко,не знам защо така,но просто не успях да скрия колко се стреснах Няма значение.....искам да кажа,че ако мъжът не си бръсне подмишниците-това ще ме ужаси и погнуси.Не знам,космите са гадна работа,но не мога да приема,че краката на мъжа,с когото съм ще бъдат по-гладки...просто трябва да има поне малко.Ако е много пък от друга страна пак не се трае. А и мъжете със слаби крака даже са смешни.
Направи това,което искаш,все пак има различни вкусове и разбирания,но ако се заемеш да ги чистиш,да знаеш,че си е голяма разправия и ходене по мъките.
Отговори с цитат
  #66  
Стар 10th May 2006, 21:44
Аватара на _root
_root _root не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jan 2005
Град: София
Мнения: 477
По подразбиране Re: козметик

Цитирай:
Първоначално написано от DYDY
Всеки месец ходя на кола- маска и обяснявам на козметичката какво искам .Дори в повечето случаи тя ме пита "как бих искала да съм там".А повечето жени ходят дори само за тези части.Опитай те .
аз много се чудя за такова нещо...но съм сигурен че ще боли зверски!

теб не те ли боли ?


Иначе, АЗ си махам космите на всякъде, освен на ръцете, но се замислям и за там.
Искам само да отбележа, че на по-едрите мъже с мускулите, не говоря чак за културисти, но за мъже с мускули, мноого по-добре им стои да са без косми. А на по-слабите отива да си имат космички
Отговори с цитат
  #67  
Стар 30th October 2006, 01:42
чичо чичо не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Nov 2005
Град: BG
Мнения: 3 571
Изпратете съобщение чрез ICQ до чичо
По подразбиране

Нормалното окосмяване по интимните части е мноого разтегливо пониятие,така че или бъди по-конкретна или кажи че и там ги обичаш "гладки",но боцкащи...
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: въпроскъмдамите
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 04:15.