IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #61  
Стар 9th May 2006, 20:57
MaDaLeNa MaDaLeNa не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Feb 2006
Мнения: 163
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от verita
Аз не съм мъж, но от опита ми с мъжете мисля, че те харесват различни видове момичета в зависимост от това на каква вълна са в момента и какво искат, дали хормоните са се разкипяли или искат нещо сериозно Е, то и с жените е така, де Мисля, че ако искат жена за да си успокоят на момента физическите страсти(да не се изразявам по-грубичко 8) ) жената трябва да е задължително секси, главно откъм тяло, в лицето може да е и малко "понамазана". А ако са решили, че искат някоя, до която да заспиват, и на другата сутрин и да се будят до нея, тя трябва да е природно красива откъм лице... Може и да бъркам, това са мои наблюдения :P Освен това има и още нещо, наречено ЧАР, което не се сравнява с никои критерии за красота и не може да се опише, но точно това прави една жена или мъж интересен/а
Истинските мъже искат всичко това в една жена. Истинските жени се стремят да имат всичко това
Отговори с цитат
  #62  
Стар 9th May 2006, 21:41
Аватара на _root
_root _root не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jan 2005
Град: София
Мнения: 477
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от JuSt`a`GiRL
брей _root кАк ги уцели точно годините...
ами не беше трудно, като му прочетеш постовете и се вижда
Отговори с цитат
  #63  
Стар 9th May 2006, 22:06
Аватара на 4ere6ka
4ere6ka 4ere6ka не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Dec 2005
Мнения: 303
По подразбиране

Е, това е... Човек ще отиде на работа за някои и друг час и оттърва такъв як флъдинг на тема Мартинчо!
Най ме накефи цитирам
Цитирай:
Първоначално написано от Seagirl
А и очевидно нямаш голям опит с такива момичета, щом си мислиш, че с каквото заспиш, с това ще се събудиш
Уау, Seagirl! Точно в целта! Просто, ясно, че даже и Мартинчо да го разбере! Прекланям се пред формулировката и съм спийчлес!

Колкото за снимките на момченцето... както казва братовчедка ми "става, с чувал на главата... за един път" ... за някое 15-годишно момиченце...
__________________
Im a LADY in da street but a FREAK in the bed...
Отговори с цитат
  #64  
Стар 9th May 2006, 23:17
Аватара на JuSt`a`GiRL
JuSt`a`GiRL JuSt`a`GiRL не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Nov 2005
Град: Видин
Мнения: 176
Изпратете съобщение чрез ICQ до JuSt`a`GiRL Изпратете съобщение чрез MSN до JuSt`a`GiRL
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от 4ere6ka
Е, това е... Човек ще отиде на работа за някои и друг час и оттърва такъв як флъдинг на тема Мартинчо!
Най ме накефи цитирам
Цитирай:
Първоначално написано от Seagirl
А и очевидно нямаш голям опит с такива момичета, щом си мислиш, че с каквото заспиш, с това ще се събудиш
Уау, Seagirl! Точно в целта! Просто, ясно, че даже и Мартинчо да го разбере! Прекланям се пред формулировката и съм спийчлес!

Колкото за снимките на момченцето... както казва братовчедка ми "става, с чувал на главата... за един път" ... за някое 15-годишно момиченце...
мхмхмх незнам...аз съм на 15 ама с тия негови разсъждения никога не бих му се вързала...така,че не само до възрастта а и до акъла
__________________
You wanted perfect
You got your perfect
Now I'm too perfect for someone like you
I was a dandy in your ghetto with a snow white smile
But you'll ever be as perfect whatever you do
Отговори с цитат
  #65  
Стар 10th May 2006, 08:46
MapTuHcho MapTuHcho не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2006
Град: Ruse
Мнения: 27
По подразбиране

BoxKo можеш да напишеш критиката.Търпя критики,свикнал съм Може би не трябваше да бъда толкова искрен.Много остро реагирахте към вкуса ми към женитеНормално все пак повечето във форума сте момичета,а вашето мислене доста се различава от това на момчетата на моята възраст.Уча в училище,в което момичетата са 95% от всички ученици и съм сигурен,че 80% от вас ще ми се вържат и знаете ли защо,защото ви познавам много добре,знам и най-малките ви тайни.Верно не съм Брад Пит или Дейвид Бекам,но и те на 16 години не са били нищо кой знай какво.Така че не ми се правете на много красиви,ами си покажете снимките да ви видим,що за стока сте.РусеНка предполагам досега не е имало момче,което да те хареса нали така?
__________________
Съдбата помага на смелите!
Отговори с цитат
  #66  
Стар 10th May 2006, 09:10
neustoimo_sexy_f neustoimo_sexy_f не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: May 2006
Мнения: 11
По подразбиране

хахахаха еи хора казваите си критиките мом4ето е свикнало. постоянно му повтарят такива работи хахахаха
Отговори с цитат
  #67  
Стар 10th May 2006, 09:22
verita verita не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Apr 2006
Мнения: 4 019
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от neustoimo_sexy_f
хахахаха еи хора казваите си критиките мом4ето е свикнало. постоянно му повтарят такива работи хахахаха


А, Мартинчо, да ти кажа да не си запасваш дънките до сливиците, не е гъзарско И момче, вземи един душ и слез на земята, моля те, ти колко момичета си забил?! А те знаят ли Ти си ПЪРВИЯ мъж(айде, още не си, ама все някой ден...), от който чувам, че знае всички тайни на жените!!!!
Отговори с цитат
  #68  
Стар 10th May 2006, 09:35
MapTuHcho MapTuHcho не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2006
Град: Ruse
Мнения: 27
По подразбиране

До сега съм забил 7 момичета и 2 са ме мен забивали,като едната,която ме заби е манекенка от Ексграунд и е на 18 години.Както казах тия снимки са от зимата от тогава насам имам подобрения,след 1 седмица ще си кача нови снимки
__________________
Съдбата помага на смелите!
Отговори с цитат
  #69  
Стар 10th May 2006, 09:44
Аватара на JuSt`a`GiRL
JuSt`a`GiRL JuSt`a`GiRL не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Nov 2005
Град: Видин
Мнения: 176
Изпратете съобщение чрез ICQ до JuSt`a`GiRL Изпратете съобщение чрез MSN до JuSt`a`GiRL
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от MapTuHcho
Така че не ми се правете на много красиви,ами си покажете снимките да ви видим,що за стока сте
ми аз съм качила...никога не съм се мислила за кой знае кфа хубостница ...за разлика от някои хора ама пък всеки с мнението си...
__________________
You wanted perfect
You got your perfect
Now I'm too perfect for someone like you
I was a dandy in your ghetto with a snow white smile
But you'll ever be as perfect whatever you do
Отговори с цитат
  #70  
Стар 10th May 2006, 09:45
verita verita не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Apr 2006
Мнения: 4 019
По подразбиране

Поздрав с Цеко Сифоня и "Ръцете горе", специално за Мартинчо! Той е ЕБАТИ ПИЧА
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: каквимоми4етахаресвате
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 07:46.