IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #71  
Стар 10th May 2006, 09:46
MapTuHcho MapTuHcho не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2006
Град: Ruse
Мнения: 27
По подразбиране

аз къде съм написал,че съм красавец?Ти си хубава видях те.
__________________
Съдбата помага на смелите!
Отговори с цитат
  #72  
Стар 10th May 2006, 10:08
Seagirl Seagirl не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Apr 2006
Град: София
Мнения: 155
По подразбиране

Мартинчоооо, Мартинчо
Абе, че не си красавец, не си. Е, симпатяга си.
Като порастнеш, може и ти да станеш като Брат Пит, да поумнееш, да имаш мацки от ранга на А. Джоли. Но дотогава бая време ще мине. И стига си перчил така детската, че стана за смях на целия форум
Отговори с цитат
  #73  
Стар 10th May 2006, 10:15
BoXko BoXko не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jun 2005
Мнения: 989
По подразбиране

Мартинчо аз не мога да преценям кое момче е красиво и кое е грозно ама ти определено не падаш към тоя тип "момчета газари" за какъвто се изкарваш.
Тия подобрения незнам какви са може би нова прическа и малко дрешки но това няма да те направи по красив.Ще започна с облеклото ти (или въобще да не го коментирам). Парво жилетчицата е тип селско ергенче апък видът на дънките и от горе белютото ти (така да се изразя) е меко казано "прекрасен" .Тези анцунчета които носиш за по 20 лв от циганките далеч им мина модата аз такива съм носел в 1 клас като ме е обличала маика и не съм обрущал внимание.Сега пари да ми дават няма да облека такова нещо.Да не говоря за Дървото което си си закупил от морето предполагам Равда и до ден днешен го носиш(вярно че дървото сега излиза на мода ама твоито вече гние). Тялото ти е доста (как да кажа) слабо за да го показваш и то с такива стоики сеедно си Колман ,но дори и да си направиш тяло някои ден хората са казали "Тяло се прави визия не".Апък самочувстието ти е убииствено и какво значи това "забивам" предполагам да си харесаш някво момиче (един два флирта) и на някво парти да се потаркате докато сте пияни ако е това повече недеи да се фукаш със скромната броика от 7 момичета + 2 аванс .Причестката....като бях малак се постригвах така на село.Сядаики на стола казвах "Сръбска ливада" и се подразбира точно това с малко гел и става доста замазана .


Ако настоявате да видите и мен бих сложил снимки до края на тази седмица

П.С Мартинчо тва за сега като сложиш и подобренията ще видя какъв си принц.За тези снимки толкова за другите може да е повече "Синеоки"
Отговори с цитат
  #74  
Стар 10th May 2006, 10:35
MISSY MISSY не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: May 2006
Мнения: 74
По подразбиране

Не мога да разбера защо нападате така момчето,предвид годините му е нормално да мисли така и да си мечтае за такъв тип момичета...все едно не сте били на 16.Какво е видял от живота и дали въобще се е влюбвал до сега?
Отговори с цитат
  #75  
Стар 10th May 2006, 10:43
Аватара на JuSt`a`GiRL
JuSt`a`GiRL JuSt`a`GiRL не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Nov 2005
Град: Видин
Мнения: 176
Изпратете съобщение чрез ICQ до JuSt`a`GiRL Изпратете съобщение чрез MSN до JuSt`a`GiRL
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от MapTuHcho
аз къде съм написал,че съм красавец?
ми и без да го пишеш може да се види в самочувствието което демострираш....абе все тая съсипахме и тая тема
__________________
You wanted perfect
You got your perfect
Now I'm too perfect for someone like you
I was a dandy in your ghetto with a snow white smile
But you'll ever be as perfect whatever you do
Отговори с цитат
  #76  
Стар 10th May 2006, 12:50
Аватара на pyceHka
pyceHka pyceHka не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jun 2005
Град: Русе/София
Мнения: 1 603
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от MapTuHcho
РусеНка предполагам досега не е имало момче,което да те хареса нали така?
даааа, много си прав просто не знам как да живея след като съм грозна и никой не ми обръща внимание а пък за такъв пич като теб да не говорим
Отговори с цитат
  #77  
Стар 10th May 2006, 18:34
Rude_girl Rude_girl не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Apr 2006
Мнения: 90
По подразбиране

MapTuHcho....само да ти кажа 4е едно пишлеменце като тебе ама НИИИИКОГА няма и да рабере какви са женските тайни!!!това 4е сигурно знаеш някоя и друга моми4ешка клюка нищо не зна4и....тва не са никакви тайни....
другото което е МНОГО ТЕ МОЛЯ не оставяй с впе4атлението, 4е моми4етата на 16 години са по-назад с мисленето си от 16 годишните мом4ета,тъй като е ВСЕОБЩО ИЗВЕСТО,4е мом4етата се развиват по-бавно от моми4етата,както във физи4еско,така и в отношение на психиката/моля никои да не се засяга,тва е просто природен закон/
__________________
Been der done dat had dat, wah?!? Rude mouth, loud mouth watch dat, wah?!? Pretty girl, buff girl Best friend, sole mate, wats dat?, wah?!?
Отговори с цитат
  #78  
Стар 10th May 2006, 20:05
BoXko BoXko не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jun 2005
Мнения: 989
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Rude_girl
4е мом4етата се развиват по-бавно от моми4етата,както във физи4еско,така и в отношение на психиката/моля никои да не се засяга/




тука никак не съм съгласен варно е че се разваите по бързо физически ама психически 1-во неможеш да го докажеш 2-ро не можеш да ме убедиш.Все пак ще се радвам да пробваш
Отговори с цитат
  #79  
Стар 10th May 2006, 21:56
Evi4ka Evi4ka не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Feb 2006
Град: софия в едно село с трамвай
Мнения: 310
По подразбиране

Еми няма какво да говорим,влез в примерно един 9 клас в свястно даскало и се заслушай в разговорите на учениците.Момичетата говорат за партита и купони а момченцата как ще се приберат за да минат 67 ниво на Star Craft
__________________
НЕ на агресията!
Отговори с цитат
  #80  
Стар 10th May 2006, 22:13
Seagirl Seagirl не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Apr 2006
Град: София
Мнения: 155
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от BoXko
Цитирай:
Първоначално написано от Rude_girl
4е мом4етата се развиват по-бавно от моми4етата,както във физи4еско,така и в отношение на психиката/моля никои да не се засяга/
тука никак не съм съгласен варно е че се разваите по бързо физически ама психически 1-во неможеш да го докажеш 2-ро не можеш да ме убедиш.Все пак ще се радвам да пробваш
BoXko, не се впрягай. Това е научен факт и ни най-малко не е повод за спор. И разбира се има изключения от правилото, ти явно си от тях, за разлика от всеобщия ни приятел Мартинчо
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: каквимоми4етахаресвате
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 21:38.