IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #691  
Стар 15th July 2007, 18:58
Nata6ka Nata6ka не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jun 2007
Мнения: 77
По подразбиране

е да ама то навсякъде е така...някои хора все не са доволни! За съжаление, а и имат и претенции, че знаят повече, но е така и в живота, защо трябва да се стига до лични обиди и нападки, изобщо не мога да схвана...
__________________
Най-добрите и красиви неща на света не могат да бъдат видяни, нито докоснати ... те се усещат в сърцето.
  #692  
Стар 15th July 2007, 19:02
Аватара на milena127
milena127 milena127 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Feb 2006
Град: София
Мнения: 2 265
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от apoklistika
Нали темата е за оплакванията от админа? Или и тук трябва да се въздържаме
Разликата между оплакване и очевидна злобна обида е много голяма. Мисля, че за оплакването си получи обяснение, обидите в този форум са ЗАБРАНЕНИ. Колко време трябва да пребивават в този форум някои хора за да се научат на толерантност най-накрая?!
  #693  
Стар 15th July 2007, 19:06
Nata6ka Nata6ka не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jun 2007
Мнения: 77
По подразбиране

а на мен ми прави ми впечатление, че напоследък както казваш има много от тези ''злобни обиди'', което е наистина ненужно!
__________________
Най-добрите и красиви неща на света не могат да бъдат видяни, нито докоснати ... те се усещат в сърцето.
  #694  
Стар 15th July 2007, 19:10
Nezinka Nezinka не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2007
Град: Голямата ябълка
Мнения: 2 380
По подразбиране

Все си мисля, че сме големи и разумни хора. Отдавна съм минала възрастта, в която имам нужда някой "висшестоящ" да ми чете морал и конско. Имам (аз както и повечето потребители) достатъчно акъл, възпитание и културно отношение, че да си позволя да прекрача границите на добрия тон(изключението е едно и ми беше направена забележка, която тогава приех, реагирах много остро на брутална провокация).

Форума за мен изгуби своята спонтанност и плам- следствие на поставените ограничения. Специализираните раздели са замряли, защото може би повечето диети и упражнения вече сме ги обсъждали, а хората търсят разтуха и разнообразие в по неезангажирващите теми.
Както се спомена в дискусията и спора се ражда някаква истина- това че всяка такава наченка се възпира, няма да допринесе с нещо за развитието на форума.
__________________
www.mahalata.com

Can you trip like I do?
  #695  
Стар 15th July 2007, 19:16
Аватара на milena127
milena127 milena127 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Feb 2006
Град: София
Мнения: 2 265
По подразбиране

Съгласна съм, че форума не е същия като преди. И аз тези дни си мисля какви са причините и защо ми е все по-неприятно да влизам (а едно време с това ми започваше деня).
Незинка, всеки може да сгреши, ти очевидно си от разумните и големи хора, които умеят да си взимат поука и съзнават грешките си. Дано да има повече хора като теб.

Но се чудя- защо наистина така се получи във форума. Аз съм за дискусиите, но кавгите са ми адски неприятни. Много ми се иска да се върне някогашната приятна и лека атмосфера във форума, като сред приятели. Какво мислите- ще можем ли?
  #696  
Стар 15th July 2007, 19:24
Nezinka Nezinka не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2007
Град: Голямата ябълка
Мнения: 2 380
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от milena127
Какво мислите- ще можем ли?
Не мисля.
Може би след време с нови потребители.
__________________
www.mahalata.com

Can you trip like I do?
  #697  
Стар 15th July 2007, 19:26
liophy
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране

Споровете не се възпират, спират се караниците. Когато всички се научат да спазват добрия тон, нито един спор няма да се спира, колкото и дълъг и задълбочен да е.

По принцип в подобни случаи трия само конфликтните мнения, но в случая почти всички бяха такива и затова беше по-добре да се почистят всички.
  #698  
Стар 15th July 2007, 19:29
Devil_wears_Prada Devil_wears_Prada не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Nov 2006
Мнения: 3 736
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Nezinka
Цитирай:
Първоначално написано от milena127
Какво мислите- ще можем ли?
Не мисля.
Може би след време с нови потребители.
Ми аз ще реагирам като малко дете!Ако ме изоставите ще плача!
  #699  
Стар 15th July 2007, 19:33
__SpOO__ __SpOO__ не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: May 2007
Град: Варна
Мнения: 478
Изпратете съобщение чрез ICQ до __SpOO__ Изпратете съобщение чрез MSN до __SpOO__
По подразбиране

Без да заставам на ничия страна искам само да кажа следното. Модерирал съм и администрирал достатъчно дълго време в различни форуми и наистина има едни такива моменти, в които когато се разчистват теми с излишни мнения след това просто някои мнения "увисват".

Въпросните "висящи" мнения да речем с нищо не нарушават никои правила, но пък са били в отговор на други такива, които са били изтрити и покрай сухото...

Съгласен съм обаче, че без толерантност няма начин да се водят каквито и да са дискусии. Нужно е да се правят компромиси.
__________________
"Promise me , when you see, a white rose you'll think of me
I love you so,
Never let go,
I will be your ghost of a rose..."
  #700  
Стар 15th July 2007, 19:42
lenda lenda не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Aug 2006
Град: Варна
Мнения: 1 479
По подразбиране

Аз дойдох да искам емотиконка...
ей тази много се връзва със сезона
п.п.
прекалено ми е хубаво настроението,че да се включа в горната ..хмм дискусия-ша ма Звинявате за което
Едит:
Пропуснах и тази
понеже станахме доста феновете на по-твърдата музичка..
Затворена тема


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Съобщенияотадмина
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 12:11.