IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #21  
Стар 18th July 2007, 15:19
Аватара на cocolino
cocolino cocolino не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Mar 2006
Град: София
Мнения: 468
Изпратете съобщение чрез ICQ до cocolino
По подразбиране

Добре, да приемем, че теста дава резултат поносимост към сладки неща, към някои определени например не се дебелее...чудесно и представи (не дай Боже) да се разболееш от диабет...мисля,че нещата ще се променят лекооооо
__________________
I'm lost, I've gone to look for myself, so if I get back before I return, please ask me to wait...
Отговори с цитат
  #22  
Стар 18th July 2007, 15:46
LPS LPS не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jul 2007
Мнения: 21
По подразбиране re

Няма как да стане защото клиентите на теста ще им се прави прегледи на всеки месец от нашия специалист и чрез уред наречен боди импеданс който измерва мазнини и много други неща.
Отговори с цитат
  #23  
Стар 18th July 2007, 16:33
Nezinka Nezinka не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2007
Град: Голямата ябълка
Мнения: 2 380
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от cocolino
Добре, да приемем, че теста дава резултат поносимост към сладки неща, към някои определени например не се дебелее...чудесно и представи (не дай Боже) да се разболееш от диабет...мисля,че нещата ще се променят лекооооо
Бе пиле, няма такова нещо "от сладко" не се дебелее. Просто няма начин сладоледа да е полезен за теб, приеми го
Отрицателен калориен баланс-това е.

а на ЛПС: Пусни си реклама в някоя медия, както си е реда на нещата.
От мненията ти личи колко си компетентен/а от медицинска гледна точка. То само като ти види човек правописа и може да си направи заключение.
__________________
www.mahalata.com

Can you trip like I do?
Отговори с цитат
  #24  
Стар 18th July 2007, 20:20
Аватара на cocolino
cocolino cocolino не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Mar 2006
Град: София
Мнения: 468
Изпратете съобщение чрез ICQ до cocolino
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Nezinka
Бе пиле, няма такова нещо "от сладко" не се дебелее. Просто няма начин сладоледа да е полезен за теб, приеми гоОтрицателен калориен баланс-това е.
Да, обаче някои казват, че при прием на сладолед дори при отрицателен калориен баланс, се пълнее :P (то просто не се слабее )Аз с това не съм съгласна, иначе от сладко може би наистина се дебелее Исках да дам някакъв пример, но не излезе мн сполучлив
__________________
I'm lost, I've gone to look for myself, so if I get back before I return, please ask me to wait...
Отговори с цитат
  #25  
Стар 18th July 2007, 20:36
Nezinka Nezinka не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2007
Град: Голямата ябълка
Мнения: 2 380
По подразбиране

Aко ядеш един сладолед на ден ще отслабнеш, идеята е че даваш на тялото си празни калории, нищо съществено и полезно.
__________________
www.mahalata.com

Can you trip like I do?
Отговори с цитат
  #26  
Стар 18th July 2007, 20:50
Аватара на stivn
stivn stivn не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jun 2007
Град: Stara Zagora / Varna
Мнения: 328
По подразбиране

аве всички хора тук сме разумни не вярвам и всички да изпълнявате диетите на мах всяка храна според мен е нужна .. макар и да си овкусиш деня а пък калориите се горят .... казано е на ден 2200 - 3000 калории трябвало да поема човек но при мързелешки живот , а я се замислете ако бласкате секи ден по 6-7 часа тренировки от маруля ли ще си докараш калориите защото имам такъв приятел който отиде в момента в Дания да тренира спортни танци и по цял ден това прави ... и ако не яде шоколад или нещо по калорично всеки ден ми казва че ще припадне така че според мен няма безполезна храна , мързелив човек който да изгори калориите след това
__________________
[color=red]Gott wei
Отговори с цитат
  #27  
Стар 19th July 2007, 08:31
alfa alfa не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Feb 2007
Мнения: 873
По подразбиране

stivn нямаш си на представа как те подкрепям с горното ти мнение.
Точно така си е, трябва да се хапва, човек да не си налага някакви норми, но да внимава първо с количеството, после и да се движи и да тренира.
А и защо не се замислите и за друго, че на някой хора кулинарията им е хоби, това да си сготвиш сам, да си наредиш красиво масата и чинията, да хапнеш бавно бавно с чаша вино отстрани даречем.
Къде му е кефа да се насмуча с една чаша прах и вода?
Опс да спомена лично си е мнението мое.
Отговори с цитат
  #28  
Стар 19th July 2007, 08:56
riddick riddick не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Mar 2007
Мнения: 337
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от alfa
Къде му е кефа да се насмуча с една чаша прах и вода?
Кефа го е хванала липсата, дет се вика Въпроса е, че трябва да ям през два-три часа, а когато съм на работа никой няма да ме търпи да се тъпча докато другите бачкат Така че шишенцето с "прах и вода" е единствения вариант.
Отговори с цитат
  #29  
Стар 19th July 2007, 17:27
Аватара на cocolino
cocolino cocolino не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Mar 2006
Град: София
Мнения: 468
Изпратете съобщение чрез ICQ до cocolino
По подразбиране

Аз също подкрепям мнението на stivn и alfa :P Човек не трябва да лишава организма си от нещата, които му харесват ПОСТОЯННО или вечно да е на някаква диета, която изключва определени храни, защото това е дори вредно. Най-доброто е, както се казва, "От всичко по-малко" . Аз лично (както и всички разумни хора ) се смея на глупавите диети от типа "5 кг за 2 дни" :P , диети се правят с рационално, здравословно хранене и задължително спорт (по-бавно, но сигурно и правилно отслабване!). Когато си похапна повече, не се впускам следващите няколко дни на безсмислен глад, просто увеличавам спорта , при мен важи принципа "Който много яде, много спортува!"(аз съм си го измислила ) И в крайна сметка човек живее и трябва да изпитва удоволствие от живота си , а храната е удоволствието за душата. . Яжте от всичко, просто не прекалявайте с количеството!
Съжалявам, ако съм се отклонила от темата, просто споделям мнение!Нямам за цел да убеждавам никой :P
__________________
I'm lost, I've gone to look for myself, so if I get back before I return, please ask me to wait...
Отговори с цитат
  #30  
Стар 19th July 2007, 23:26
alfa alfa не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Feb 2007
Мнения: 873
По подразбиране

riddick брато говорим за случаите когато имаме избор. Естествено е че когато имаш само една опция ще избереш нея просто защото няма друга.

Има един такъв момент, че хората са различни типажи. Даречем аз, ами аз съм човек който обича да яде, обичам да ям много неща, няма нещо което не ям. Има неща които са ми по-вкусни има неща които са ми по малко интересни за ядене, но като цяло все някога когато ми се прияде нещо и то не е от групата на така добре познатите ми "хубави" храни, то аз не се спирам, ами си хапвам. Но правете разлика между ядене и ядене. Както споменах едно е да изядеш 1 парче торта, съвсем друго си е да изядеш цялата торта, нали?
Та с това исках да кажа че аз немога да се чувствам добре като си налагам да не правя нещо което искам.
Евала на хората които спазват диети, стискат зъби, но според мен 90% от тях са повече нервни от мен, който в малки количества си угажда, но си угажда.
Лично мое мнение си е и то се потвърждава и в други теми в този форум. Ето вижте темата за газираните напитки, ами 100 пъти питах какво е толкоз вредно на 250ml Pepsi на ден и задоволителен отговор не получих и то защото просто няма такъв отговор.

Хора моя призив е живейте както Ви се иска и не гледайте в на другия паницата. Обичайте се и бъдете толерантни. Смейте се и се усмихвайте. Този живот е един преход, тялото е нещо мимолетно, духа е вечен.
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Революционенздравословенначинзадаотслабнете
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 01:50.