IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #401  
Стар 21st July 2007, 04:24
maryana maryana не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Apr 2007
Мнения: 84
По подразбиране ЧЕРНОДРОБНИ ЕНЗИМИ

Само при мен ли се объркват нещата? На 40- тия ден след операцията направих изследвания- ALAT и ASAT. Показателите, които отчетоха са, меко казано, странни. Около 4- 5 пъти над нормата. При положение, че преди операцията се бяха в норма, не бяха, дори, близо до горната граница. Някой има ли обяснение за това? Чета си епикризите и изследванията, никъде не се споменава налична стеатоза... хм...
Отговори с цитат
  #402  
Стар 22nd July 2007, 14:56
VERA_111 VERA_111 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2007
Мнения: 9
По подразбиране

Не мила,не е само при теб ,мойте изследвания показват,че утайката на кръвта е много завишена.При норма от 10 до12 мойта е 120.
Отговори с цитат
  #403  
Стар 22nd July 2007, 20:53
Excel Excel не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Feb 2006
Мнения: 1 209
По подразбиране

Страшна разлика , Devito , а и си се запазила стегната .
Отговори с цитат
  #404  
Стар 22nd July 2007, 20:59
Devito Devito не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jul 2006
Мнения: 56
По подразбиране


Благодаря!
Така изглеждам с дрехи...
Но иначе ще играе яко скалпела, не се самозалъгвам....
Само чакам да достигна нужното тегло и ще трябват пластични операции за отнемане на кожата и за бюста.
Отговори с цитат
  #405  
Стар 22nd July 2007, 22:07
universe universe не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: May 2007
Град: Варна
Мнения: 15
По подразбиране

Боже, Devito - страхотен резултат
Направо коренна промяна.
Твоите снимки ми дават сили да вярвам в крайния резултат (напоследък съм в застой и малко се отчаях )

А в коя част на тялото ще се наложи отнемане на кожа? На мен още от сега ми се струва, че краката ще са ми най-проблемни...
Отговори с цитат
  #406  
Стар 23rd July 2007, 06:21
Devito Devito не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jul 2006
Мнения: 56
По подразбиране

При мен най-проблемен е корема - от пъпа надолу. Другите неща -бедра, ръце и гърди са пожелателни. Още ми е рано да мисля за това, пък и не спортувам нищо, заради проблемите с порта /които си продължават и до сега/.
Ще видя, какъв ще е резултата, като почна фитнес.
Догодина по това време вече ще правя някакви консултации и планове по въпроса.
Между другото и доц. Василев /шефа на лапароскопска хирургия във ВМА/, който ми постави банда, ми предложи да си направя възстановителните операции при него. Явно и той, като "Медлайн клиник", организира всички нужни операции при затлъстяване на едно място. Мен това много ме устройва, защото вече сме си познати с екипа, познавам клиниката и им имам доверие. Засега не сме говорили за цени, обаче...
Отговори с цитат
  #407  
Стар 23rd July 2007, 06:24
Devito Devito не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jul 2006
Мнения: 56
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от universe
Боже, Devito - страхотен резултат
Направо коренна промяна.
Твоите снимки ми дават сили да вярвам в крайния резултат (напоследък съм в застой и малко се отчаях )
Аз всъщност затова си пуснах снимките тук - за да видят всички наши съмишленици, че има смисъл от всичките ни усилия и да им дам кураж.
А да ви кажа, това не са и най-дебелите ми снимки...
нямам цифрови от времето точно преди операцията. Само тази малката снимка-дето ми е само лицето е правена точно преди операцията и главно с цел да видя разликата в последствие.
Отговори с цитат
  #408  
Стар 23rd July 2007, 22:10
Devito Devito не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jul 2006
Мнения: 56
По подразбиране


ми хайде пуснете и вие... сигурна съм, че имате с какво да се похвалите!
Отговори с цитат
  #409  
Стар 25th July 2007, 10:38
Yana Yana не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Nov 2006
Град: United Kingdom
Мнения: 663
По подразбиране

Разликата е невероятна, браво. Имам една единствена снимка 'преди'' и май е в GSM-а на една приятелка ако я открия ще я пусна, дори не исках такива неща да остават в историята, изхвърлила съм няколко албума поради тая причина.

Определено си струва младо момиче като теб да си направи гастро-то и да 'извади'' наяве циaлата хубост дето я има. Пожелавам ти всички онези неща за които си мечтала да ти се случат.
__________________
Niama Na4in Da Niama Na4in
Отговори с цитат
  #410  
Стар 25th July 2007, 14:34
Shona Shona не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jul 2006
Мнения: 103
По подразбиране wow

Devito, страхотен резултат, поздравявам те, направо е невероятно...

Чета тук, и набирам смелост - много искам да си направя и аз нещо такова, но не срещам никаква подкрепа от мъжът ми - т.е. той е категорично против и не иска да чува за нещо подобно.
Две години след раждане съм около 87-90 кг (незнам точно), но стандартно не съм била много по-слаба (може би около 80), така че много ми се иска да съм слаба, при все че съм хубава , ама пусти му тлъстини-загрозяват ме.

Та.....ако правите среща в София, ще ме допуснете ли до обкръжението, за да поговорим на живо и да придобия повече смелост....

Успех на всички!
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Гастропластика
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 03:27.