IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #21  
Стар 17th July 2007, 15:16
bimbi
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от kaija
bimbi, ако някога си пила препарати, със сигурност трябва да си обърнала внимание, че се препоръчва и диета с тях, защото ако само си пиеш хапчетата и се тъпчеш, няма да видиш никакъв ефект. отгоре ти мига банера за програма Редукция. Просветли се и намери логиката, или просто кликни набързо тук http://redukcia.cybermark.bg/mmaterial.php?id=23
чакай сега...доколкото разбрах, започнала е диетата, има ефект, и после е започнала и с хапчетата, нали така? е тогава логиката наистина ми се губи ако е започнала с хапчета и покрай тях и диета, тогава разбирам...ама обратно...
друг е въпроса колко са вредни тия хапчета
Отговори с цитат
  #22  
Стар 17th July 2007, 15:21
rakeL rakeL не е на линия
 
Регистриран на: Apr 2007
Мнения: 47
По подразбиране

аз знам че по принцип когато се тренира трябват и химий за ефект и деата иначе няма смисъл.. пък нз пак де не разбирам много така съм чувала.. та отг. на моя въпрос ПЛС : )
Отговори с цитат
  #23  
Стар 17th July 2007, 15:30
Аватара на alica
alica alica не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Dec 2006
Град: София
Мнения: 2 251
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от rakeL
аз знам че по принцип когато се тренира трябват и химий за ефект и деата иначе няма смисъл.. пък нз пак де не разбирам много така съм чувала.. та отг. на моя въпрос ПЛС : )
всичко си е написано горе прочети внимателно и за яйцата и за месото - на ден!!!!! химия не ти трябва
__________________
Yesterday is a History, Tomorrow is a Mystery,
Today is a Gift
Отговори с цитат
  #24  
Стар 18th July 2007, 13:06
Аватара на alica
alica alica не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Dec 2006
Град: София
Мнения: 2 251
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от rakeL
а неразбрах за месото найстина.. по 300 грама всеки ден или за цяла седмица ? моля кажете аз съм вече на втория ден едвам издържам както обичам да ям..
описанието е дадено за ден след като се казва да се включи месото 300 гр. и е даден избор за ден е.
__________________
Yesterday is a History, Tomorrow is a Mystery,
Today is a Gift
Отговори с цитат
  #25  
Стар 18th July 2007, 13:12
kaija kaija не е на линия
 
Регистриран на: Mar 2007
Мнения: 360
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от bimbi
Цитирай:
Първоначално написано от kaija
bimbi, ако някога си пила препарати, със сигурност трябва да си обърнала внимание, че се препоръчва и диета с тях, защото ако само си пиеш хапчетата и се тъпчеш, няма да видиш никакъв ефект. отгоре ти мига банера за програма Редукция. Просветли се и намери логиката, или просто кликни набързо тук http://redukcia.cybermark.bg/mmaterial.php?id=23
чакай сега...доколкото разбрах, започнала е диетата, има ефект, и после е започнала и с хапчетата, нали така? е тогава логиката наистина ми се губи ако е започнала с хапчета и покрай тях и диета, тогава разбирам...ама обратно...
друг е въпроса колко са вредни тия хапчета
защото редуктила е добър медикамент, в момента е на промоция, НЕ СА ВРЕДНИ (няма смисъл да ми ровиш из интернет за разни статии, пила съм го и знам от личен опит) и има да сваля много, жена на 43 години е и си е направила сметка, още повече е ходила и при диетолог, Тошков, за да бъда по-точна, който и е направил режим. Логика или не, жената сваля.
Отговори с цитат
  #26  
Стар 18th July 2007, 13:25
kaija kaija не е на линия
 
Регистриран на: Mar 2007
Мнения: 360
По подразбиране

който има желание да отслабва, го прави както намери за добре. диетата си я бива, защото не гладуваш. лошото е само,че не можеш да ядеш плодове. е сега е сезона на дините и пъпешите и ше си срежа вените..

Говорила съм на въпросната ми колежка за редуктила, тя лично е видяла ефекта му, и още нещо, работя предимно с англичани, шефа ми е англичанин, та неведнъж съм ги питала за редуктил. той в англия е много популярен за хора с наднормено тегло, които трябва спешно да отслабнат за предсояща им операция и е много ефективен при борбата с излишните кила.

та искам да кажа, че борбата е комплексна, особено когато имаш да сваляш примерно 10-15 кила и живота ти е застоял.
който както си иска да сваля. темата е за диетата и не ми се спори за химии и пр.
Отговори с цитат
  #27  
Стар 23rd July 2007, 13:28
LPS LPS не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jul 2007
Мнения: 21
По подразбиране re

Ами ако се окаже че имаш непоносимост към храна от диетата и не свалям килограми какво да направя?Не знаеш нали?Аз обаче ще те светна.Ще си направя тест за хранителен интулеранс и ще отслабна здравословно като разбера към какви храни имам непоносимост.
Отговори с цитат
  #28  
Стар 23rd July 2007, 13:35
Аватара на alica
alica alica не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Dec 2006
Град: София
Мнения: 2 251
По подразбиране Re: re

Цитирай:
Първоначално написано от LPS
Ами ако се окаже че имаш непоносимост към храна от диетата и не свалям килограми какво да направя?Не знаеш нали?Аз обаче ще те светна.Ще си направя тест за хранителен интулеранс и ще отслабна здравословно като разбера към какви храни имам непоносимост.
тц. ще смени диетата.
__________________
Yesterday is a History, Tomorrow is a Mystery,
Today is a Gift
Отговори с цитат
  #29  
Стар 24th July 2007, 11:18
kaija kaija не е на линия
 
Регистриран на: Mar 2007
Мнения: 360
По подразбиране Re: re

Цитирай:
Първоначално написано от LPS
Ами ако се окаже че имаш непоносимост към храна от диетата и не свалям килограми какво да направя?Не знаеш нали?Аз обаче ще те светна.Ще си направя тест за хранителен интулеранс и ще отслабна здравословно като разбера към какви храни имам непоносимост.
ХАХАХАХАХАХАХХАХАХАХАХАХА ХАХХАХАХАХАХАХАХАХАХАХ!!!!!
Отговори с цитат
  #30  
Стар 24th July 2007, 12:27
Цвета С Цвета С не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Apr 2006
Мнения: 411
По подразбиране

eeee Айде стига разбрахме за тоя тест
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: ДиетатанаКИМПРОТАСОВНЕВЕРОЯТНА
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 12:05.