IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #711  
Стар 17th July 2007, 21:30
liophy
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране

Не мога да давам обяснение за всяко, най-дребно нещо. Все пак, когато ме попита - нали ти отговорих и се обоснових.

След като си "знаела как се прави" защо не го направи? В този случай показваш, че нямаш елементарна форумна култура.

Въобще не разбирам защо спориш и се оплакваш, пусни си съобщението като хората и въпросът ще бъде приключен.
  #712  
Стар 17th July 2007, 21:37
Night Love Night Love не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Feb 2007
Мнения: 528
По подразбиране

Споря, защото го приемам като обида и неуважение към "обикновените" юзъри на форума.

"Щом съм знаела" ..вече казах защо не съм го направила.

Ми то по тая логика като не може да се дава обяснение за "всяко, най-дребно нещо" за каква политика на форума говорим? Още повече, че не е толкова дребно нещо. Съсипа мнение, в което после трябваше да търся наново линкове и т.н., за да помогна на момчето.

Нека не говомир за "елементарна форумна култура"... къде къде по-невъзпитани прояви има тук и никой не прави забележки.
__________________
Some people say that long distance never works but I believe if you truly love somebody, the distance doesn't matter. You get through it, knowing that one day, it will be worth it and you will be together!
  #713  
Стар 18th July 2007, 18:54
alias alias не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jun 2007
Мнения: 107
По подразбиране

liophy защо не може да се пускат анкети? щеше да е хубаво...
__________________
Don't fear me, RUN!!!
  #714  
Стар 24th July 2007, 15:58
Аватара на apoklistika
apoklistika apoklistika не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: May 2006
Мнения: 10 502
По подразбиране

Въпрос към Льофи:
Каква е причината да бъдат отнети титлите на мен, Инвизибъл, Верита и Лейди 1357- това, че пишем и в друг форум ли?
  #715  
Стар 24th July 2007, 16:08
Аватара на katie
katie katie не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2007
Град: Germany
Мнения: 1 300
По подразбиране

Да, и на мен ми е интересно (и на Mилена също я няма). Ако и тук последва отговор - "така съм решил", съм много, много, много разочарована.

И да, знам, че това най-вероятно не те интересува.
  #716  
Стар 24th July 2007, 16:13
Nata6ka Nata6ka не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jun 2007
Мнения: 77
По подразбиране

аз пък гледам че и аватари нямат вече... ко стана
__________________
Най-добрите и красиви неща на света не могат да бъдат видяни, нито докоснати ... те се усещат в сърцето.
  #717  
Стар 24th July 2007, 16:14
Аватара на apoklistika
apoklistika apoklistika не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: May 2006
Мнения: 10 502
По подразбиране

Аватар нямам по собствено желание, защото си махнах моята снимка и ме мързи да си кача нещо друго
  #718  
Стар 24th July 2007, 16:18
Nata6ka Nata6ka не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jun 2007
Мнения: 77
По подразбиране

ааа ок аз просто се чудех какво стана щото изведнъж всички си махнаха аватарите по едно и също време затова мислех да не е станало нещо Иначе няма проблем с аватар или без...все тая
__________________
Най-добрите и красиви неща на света не могат да бъдат видяни, нито докоснати ... те се усещат в сърцето.
  #719  
Стар 24th July 2007, 16:30
liophy
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране

Ранговете бяха сложени след гласуване преди година.

От тогава измина доста време, образно казано се смениха поколенията. Електоратът така да се каже се промени и с това титлите са по-малко заслужени.

Освен това някои потребители тихомълком напуснаха форума и задочно овакантиха титлите, други останаха.

Все пак, ако болшинството хора имат желание да проведем ново гласуване нямам нищо против.
  #720  
Стар 24th July 2007, 16:36
Аватара на apoklistika
apoklistika apoklistika не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: May 2006
Мнения: 10 502
По подразбиране

Титлите или са остарели за всички, или не.
Не за половината.
Нито една от нас не е напускала, нито гласно, нито тихомълком.
Предполагам, че това можеше и да го видиш като модератор, че всеки ден сме онлайн и тук, макар и скрити. А това, че не пиша всеки ден, мисля, че е мое право.
Не държа на титла, държа единствено на това да няма лично отношение и неприязън от твоя страна заради това, че пишем и на още едно място (а ми се струва, че усещам точно това, дано да не съм права).
Затворена тема


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Съобщенияотадмина
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 11:38.