IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 26th July 2007, 15:40
Nata6ka Nata6ka не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jun 2007
Мнения: 77
По подразбиране Задачка :)

На средата на прясно окосено поле е открит гол труп на мъж, който стиска в ръката си клечка...
Какво може да му се е случило?!?! Да видим какви детективи сте
__________________
Най-добрите и красиви неща на света не могат да бъдат видяни, нито докоснати ... те се усещат в сърцето.
Отговори с цитат
  #2  
Стар 26th July 2007, 16:18
Тео Тео не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jul 2007
Град: София
Мнения: 330
По подразбиране

Клечката колко е голяма
__________________
<---- Персонален Фитнес инструктур,изготвяне на индивидуален хранителен и тренировачен режим,според целите на клиента и тренировка с мен за показване на правилното изпълнение на упражненията,който иска 0887350856-Тео цена 20лв
Отговори с цитат
  #3  
Стар 26th July 2007, 16:20
Аватара на trini_ti
trini_ti trini_ti не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Oct 2006
Град: София
Мнения: 3 162
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Тео
Клечката колко е голяма
И каква е тази клечка от дърво клечка или клечка за зъби. Ако е клечка за зъби имам теория.
Отговори с цитат
  #4  
Стар 26th July 2007, 16:22
Тео Тео не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jul 2007
Град: София
Мнения: 330
По подразбиране

Аз пък имам теория,ако клечката е голяма-тояга(изнасилен овчар )
__________________
<---- Персонален Фитнес инструктур,изготвяне на индивидуален хранителен и тренировачен режим,според целите на клиента и тренировка с мен за показване на правилното изпълнение на упражненията,който иска 0887350856-Тео цена 20лв
Отговори с цитат
  #5  
Стар 26th July 2007, 16:30
Аватара на trini_ti
trini_ti trini_ti не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Oct 2006
Град: София
Мнения: 3 162
По подразбиране

ще ме умориш, но моето е по-абсърдно. По логика на това че е пуснато в смешки най-вероятно е нещо абсурдно за което трудно би се сетил човек. Аз сметам че човека си е чистил зъбире, боцнал си е венеца и му е изтекла кръвта (което е почти невъзможно, но забележете изключителната ми логика ) и като е умрел някой клошар му е взел дрехите, още не съм измислила как е стигнал до полето. А може и клечката да е намазана с утрова и обичковенно когато някой умре на место си свива мусколите на ръцете и така клечката е още в него.
Отговори с цитат
  #6  
Стар 26th July 2007, 16:38
Тео Тео не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jul 2007
Град: София
Мнения: 330
По подразбиране

уаллл като шерлок хоумс си само за това не се бях сетил
__________________
<---- Персонален Фитнес инструктур,изготвяне на индивидуален хранителен и тренировачен режим,според целите на клиента и тренировка с мен за показване на правилното изпълнение на упражненията,който иска 0887350856-Тео цена 20лв
Отговори с цитат
  #7  
Стар 26th July 2007, 16:42
Аватара на trini_ti
trini_ti trini_ti не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Oct 2006
Град: София
Мнения: 3 162
По подразбиране

Ако държи клечка на дърво може да е паднал и опитвайки да се хване да я е откъснал, но така пак някой клошар би трябвало да му е взел дрехите. При убииството с отрова може примерно да си е бил в банята гол и този който е искал да го убие да го е изхвърлил в полето. А ако е пълна простотия задачката, може да си е бил чи**и а клечката да е малкия му.......................... другар примерно
Отговори с цитат
  #8  
Стар 26th July 2007, 16:55
Тео Тео не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jul 2007
Град: София
Мнения: 330
По подразбиране

закопа ме стига глупости наташке я разкрий мистерията,че няма да мога да спя тази нощ горкото момче
__________________
<---- Персонален Фитнес инструктур,изготвяне на индивидуален хранителен и тренировачен режим,според целите на клиента и тренировка с мен за показване на правилното изпълнение на упражненията,който иска 0887350856-Тео цена 20лв
Отговори с цитат
  #9  
Стар 26th July 2007, 16:59
Аватара на trini_ti
trini_ti trini_ti не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Oct 2006
Град: София
Мнения: 3 162
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Тео
наташке я разкрий мистерията,че няма да мога да спя тази нощ горкото момче
и аз държа за разкритие иначе ще натъпча темата с размислите ми, а те всичките са от този тип или поне дай жокер
Отговори с цитат
  #10  
Стар 26th July 2007, 20:12
Nata6ka Nata6ka не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jun 2007
Мнения: 77
По подразбиране

Моята теория е: Летели са с балон, бал0она се е спукал, почнал е да пада започнали са да изхврлят всичко, което е имало, съблекли са си и дрехите...като са видели, че това не помага са теглили чоп (клечки) кой да скочи за да се спасят другите...и тоя нещастен човек е загубил
__________________
Най-добрите и красиви неща на света не могат да бъдат видяни, нито докоснати ... те се усещат в сърцето.
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Задачка
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 09:34.