IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #281  
Стар 7th August 2007, 15:49
Syringe Syringe не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Aug 2007
Мнения: 5
По подразбиране

Ъъъ ... тея кремчета не знам колко помагат ...
Но аз ще ви кажа нещо за точно 2,30 лв. което сложи буквално КРАЙ на пъпчиците ми.
Нужно ви е само 1 шишенце салицилов спирт (( 2 % )) и един антибиотик казва се Хлорнитромицин. (( За некви стомашни шитове беше... )) Та... Взимате си едно блистерче от близката аптека, спиртченце и правите следното:
Гепвате шишето Салицилов спирт и разстваряте 5 капсулки от антибиотика в шишенцето (( То е 100 мл. )) ... Разстваряте нямам в предвид да ги метнете в шишето направо с пластмасовата обвивка.. (( Казвам го, щото една приятелка така беше направила ))
Иии мажете вечер с памуче преди да легнете ... И след като се намажете метате един крем за хидратиране, някакъв такъв мазничък (( аз използвам Бочко де... )) иии ше видите резултатите още на 2-рия ден!!! При мен още след първото мазане пъпчиците по челото ми завяхнаха...Бе мани, няма равен тоз лосион.Благословя го!! Ии така, не съм имала пъпки от не помня кога... ) (( Излизат по 1 примерно на 2 месеца, ма не мисля,че е проблем ))
АЕ, УСПЕХ !

Едит :Са се сетих, са да не започнете да ми разправяте "Тва ше ми изсуши кожата" щото няма такова нещо.Аз съм със супер суха кожа и нищо ми няма.
Отговори с цитат
  #282  
Стар 7th August 2007, 18:33
milena1781 milena1781 не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jan 2007
Мнения: 121
По подразбиране

благодаря ви но ще пробвам това с хумата,защото другите работи съм ги ползвала и на мен не ми помагат.А какво е това дарсонвала?
Отговори с цитат
  #283  
Стар 7th August 2007, 19:50
Puppito Puppito не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Apr 2006
Мнения: 2 019
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от milena1781
благодаря ви но ще пробвам това с хумата,защото другите работи съм ги ползвала и на мен не ми помагат.А какво е това дарсонвала?
както решиш. всичките ми действат на мен
а дарсонвала е процедура с ток. Дани, мила ти ще обясниш по-добре от мен. да не наплаша момичето please включи се
Отговори с цитат
  #284  
Стар 8th August 2007, 13:26
Аватара на Tsvetik
Tsvetik Tsvetik не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jul 2006
Град: Montreux
Мнения: 494
По подразбиране

Дами, реших, че ще мигрирам на морски климат ей сега се връщам от море с порцеланова кожа, не мога да спра да се гледам в огледалото явно това му е майката - морски климат и солени "бани", чудно защо 2 години в Дубай нямах никакви проблеми с лицето и откакто се върнах в БГ се чудя с какво да си намацам проблемите
__________________
Never give yourself a haircut after three margaritas!!!
Отговори с цитат
  #285  
Стар 8th August 2007, 13:42
Night Love Night Love не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Feb 2007
Мнения: 528
По подразбиране

Syringe аз съм го ползвала това и отначало бях много доволна.Да наистина изчиства, но просто толкова ми изгори кожата..ужас. Лично аз не го препоръчвам освен при много крайни случаи.

Иначе сега бях взела едно Анке аут с червена капачица и май е германско производство,но от него почва да ми се люпи кожата и някакъв ужас.
Много се ядосвам,защото са ми излязли много неприятни ситни пъпчици,които не се виждат освен ако силно не се вгледаш,но се усещат и направо съм луднала.
Не знам какво да ползвам за успокяване на кожата,но така че да не ми я увреди като тези,които съм ползвала до сега.
__________________
Some people say that long distance never works but I believe if you truly love somebody, the distance doesn't matter. You get through it, knowing that one day, it will be worth it and you will be together!
Отговори с цитат
  #286  
Стар 8th August 2007, 15:31
Celine Celine не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2007
Мнения: 1 928
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Night Love
...... почва да ми се люпи кожата и някакъв ужас.
Много се ядосвам,защото са ми излязли много неприятни ситни пъпчици,които не се виждат освен ако силно не се вгледаш,но се усещат и направо съм луднала.
Абе на мен от този Деакнеал ми се лющи така .....
Аааа тези ситните са толкова досадни ......
Отговори с цитат
  #287  
Стар 8th August 2007, 16:43
Puppito Puppito не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Apr 2006
Мнения: 2 019
По подразбиране

ами как нанасяте продукта? на цялото лице ли? обърнете внимание дали не е само за локално приложение и така го употребявайте (лкакто е указано). другото, което ми идва на ум е ,че може би вашата кожа е мммного нежна и просто този продукт идва твърде силен за нея. пак като четете упътването вижте дали точно това не е търсения ефект - излющване, с цел "почистване " на слой клетки (оптимален, разбира се) и поява на повърхността на здрава кожа. аз така се люпех здраво от едни бъркочи, разбъркани ми в аптека в Ст.З по предписание на моята тогавашна дерматолжка, защотоо целта беше да се "изрине" тая гад и да се покаже здрава кожа така и стана. но си ходех и на козметик същевременно.
Отговори с цитат
  #288  
Стар 8th August 2007, 19:10
Night Love Night Love не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Feb 2007
Мнения: 528
По подразбиране

То проблема туко що ми каза една аптекарка,че е защото тярбва да се сменя крема,а аз този го ползвам вече половин година.Свършва и купавм пак същия и така. сега ми трябва някакъв друг..но кажете какъв.
__________________
Some people say that long distance never works but I believe if you truly love somebody, the distance doesn't matter. You get through it, knowing that one day, it will be worth it and you will be together!
Отговори с цитат
  #289  
Стар 8th August 2007, 19:24
Syringe Syringe не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Aug 2007
Мнения: 5
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Night Love
Syringe аз съм го ползвала това и отначало бях много доволна.Да наистина изчиства, но просто толкова ми изгори кожата..ужас. Лично аз не го препоръчвам освен при много крайни случаи.

Иначе сега бях взела едно Анке аут с червена капачица и май е германско производство,но от него почва да ми се люпи кожата и някакъв ужас.
Много се ядосвам,защото са ми излязли много неприятни ситни пъпчици,които не се виждат освен ако силно не се вгледаш,но се усещат и направо съм луднала.
Не знам какво да ползвам за успокяване на кожата,но така че да не ми я увреди като тези,които съм ползвала до сега.
Ееех, ужасно съжалявам, че не ти е подействало... Исках да бъда полезна... Но аз го използвам от 1 година, по 2 пъти на ден понякога дори... и досега ни проблем, ни пъпка... Явно си е до кожа.. (( Макар, че и моята е адски чувствителна, имам още от малка наследствена ендогенна екзема...Която за щастие се изчисти от пубертета )) Та... ти използваше ли хидратиращо кремче след спирта??
Отговори с цитат
  #290  
Стар 8th August 2007, 19:52
Night Love Night Love не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Feb 2007
Мнения: 528
По подразбиране

Аз отдавна го ползвах и ползвах кремче да,но кожаа ми изгаряще много неприятно и се наложи да го спра.Иначе наистина ги изчистваше много добре.Това не може изобщо да се отрече.
__________________
Some people say that long distance never works but I believe if you truly love somebody, the distance doesn't matter. You get through it, knowing that one day, it will be worth it and you will be together!
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: АХТЕЗИПЪПКИ
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 17:32.