IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 8th August 2007, 14:04
petre petre не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Aug 2007
Мнения: 2
По подразбиране проблем с лещи

имам въпрос към вси4ки. носех 4 месеца без проблем едни англ. мисля 4е са, ле6ти- сауфлон или поне разтвора бе6е такъв. нямах проблеми но полу4их инфекция и развих конктивит.след това запо4нах ле4ение с разли4ни капки- фуциталмик,цилоксан но не даваха резултат, до няколко дни при слагането им о4ите се възпаляваха на ново.последно доктора ми даде макситрол и с него като 4ели инфекцията се махна или поне 1 месец пак ги носих без проблем. след това оново се появи за4ервяване и тои ми препоръ4а да ги махна,тъи като окото трудно се възтановявало. моя въпрос е възможно ли е ле6тите да не са добро ка4ество тъй като друг лекар ми препоръ4а едни американски, тези мисля 4е бяха 38% обикновенни,или вярно ли е 4е има хора които са свръх4уствителни и немогат да носят ле6ти.просто се 4удя какво да направя да пробвам с нови ле6ти или да се откажа окон4ателно . бих искал съвет и евентуално да ми препоръ4ате ле6ти 6те съм ви благодарен предварително
Отговори с цитат
  #2  
Стар 8th August 2007, 19:56
Night Love Night Love не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Feb 2007
Мнения: 528
По подразбиране

Ако си от София ще ти препоръчам клиника от която мисля,че ще останеш много доволна.
За първи път сложих лещи и ги нося вече една година. Лекарката е много прецизна,ще ти направят преглед и така.
__________________
Some people say that long distance never works but I believe if you truly love somebody, the distance doesn't matter. You get through it, knowing that one day, it will be worth it and you will be together!
Отговори с цитат
  #3  
Стар 8th August 2007, 20:15
petre petre не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Aug 2007
Мнения: 2
По подразбиране

ами ок кажи за коя клиника става въпрос. Може и да остана много ДОВОЛЕН .дано лекаря ми 'хване" проблема и се намери ре6ение понезе няма да крия и на мен ми бе по удобно да бъда с лещи
Отговори с цитат
  #4  
Стар 8th August 2007, 21:00
Night Love Night Love не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Feb 2007
Мнения: 528
По подразбиране

Извинявам се за родовата грешка.
Та относно криниката.
Намира се в една пресечка на Ботев посока централна гара ...та точно преди да стигнеш до гарата в дясно има един парк и точно преди парка една пресечка...от нея дефактно започва паркчето..свиваш по нея и вървиш мъничко...първо ще ти направи впечатление в сякно едно училище и няколко крачки само след него в ляво е клиниката.Има и нещо като паркинг. Отиди там. Не е скъпо,лещите са им чудесни, а докторката си разбира от работата.

Чух че в същата пряка като завиеш веднага в дясно имало и друга клиника,но за нея не знам дали е добра.
__________________
Some people say that long distance never works but I believe if you truly love somebody, the distance doesn't matter. You get through it, knowing that one day, it will be worth it and you will be together!
Отговори с цитат
  #5  
Стар 9th August 2007, 10:25
karatis karatis не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Aug 2007
Мнения: 1
По подразбиране относно контактните лещи

моето мнение е че най-добрите лещи за мене са купър визион,те се правят в Англия.Толкова прехвалените Бауш енд Лоуб според мене са пълни боклуци-мой съвет никога не си купувайте от тях,както и разтвора им РЕНУ-въобще не чисти нищо>изкам да питам някои с опит при лещите какви изкуствени сълзи си слага по време когато лещата е в окото.Предварително благодаря . Каратис
Отговори с цитат
  #6  
Стар 9th August 2007, 13:17
Аватара на valhalla
valhalla valhalla не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jul 2007
Мнения: 400
По подразбиране Re: относно контактните лещи

Цитирай:
Първоначално написано от karatis
изкам да питам някои с опит при лещите какви изкуствени сълзи си слага по време когато лещата е в окото.
Ами, аз ползвам оплютите от теб Bausch&Lomb от много години и определено бих посъветвала хората да се насочат именно към тях!

Не ми се налага да ползвам изкуствени сълзи, защото лещите ми осигуряват комфорт, който ако съм без лещи го няма... но в единични случаи съм си капала от самият въпросен разтвор ReNu и всичко е било наред и без изкуствени сълзи

А на въпроса на petre - разбира се, че среща със специалист е най-добрата идея, а и аз бих те посъветвала за известно време - поне няколко месеца - да спреш опитите с лещи!
__________________
'The most efficient approach to fat loss is to decrease your calories a little and increase your activity a lot.' Tom Venuto
Отговори с цитат
  #7  
Стар 9th August 2007, 15:15
Аватара на apoklistika
apoklistika apoklistika не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: May 2006
Мнения: 10 502
По подразбиране

Учудвам се и недоумявам, че никой не ти е казал да изхвърлиш лещите и да си вземеш нови, СЛЕД като окончателно се излекуваш от конюнктивита (и по време на лечението не носиш НИКАКВИ лещи!!!)
Не може да се лекуваш от гнойна ангина и всеки ден да ядеш сладолед
Същото е и с лещите- тези лещи вече за нищо не стават, разтвора не може да ги изчисти така, че да не развиеш пак конюнктивит (той се предава много лесно и е доста упорит понякога).
След като окончателно се оттървеш от конюнктивита, вземи си каквито и да е лещи, само да са с поне 55% водно съдържание, сигурна съм, че няма да имаш пак същия проблем.
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: проблемлещи
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 02:44.