IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #41  
Стар 5th June 2007, 15:03
Аватара на last night
last night last night не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Mar 2007
Град: русе
Мнения: 255
По подразбиране

охх, аз сега имам цистит май, миналата година имах и сега пак. пия цистон. и искам да ида на гинеколог, но незнам как, защото днес или утре трябва да ми дойде, а и след цикъла трябва да ида на кола (че сега не е много добре отдолу) и то ехее, минали 8-9 дена. и сега ме боли, но не е като миналата година. незнам какво да правя
Отговори с цитат
  #42  
Стар 5th June 2007, 16:23
vikuna vikuna не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: May 2007
Град: София
Мнения: 145
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от 4ere6ka
Скъпи момичета, и аз редовно пиех антибиотици и то години наред, докато не попаднах на една свястна лекарка, която ми каза да пия само минерална вода и да изкарам един курс с чая на професор Гизов, пие се по три пъти на ден в продължение на месец-месец и половина - докато свърши 1 опаковка. Съдържа мечо грозде и други билки.

И така вече повече от пет години след този чай нямам никакви оплаквания.
А периодично прави ли се пак курса или е еднократно?
Отговори с цитат
  #43  
Стар 11th September 2007, 12:27
Clear Clear не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: May 2007
Мнения: 31
По подразбиране

pokahontas,

Дай координати на хомеопата!
Отговори с цитат
  #44  
Стар 11th September 2007, 14:48
crazy petunia crazy petunia не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Sep 2007
Град: София
Мнения: 9
По подразбиране

Аз си излекувах цистита с хомеопатия (класическа) и съм много доволна - допреди 1 година през 2-3 месеца се тъпчех с ципрофлоксацин. Само че трябва поне за известно време човек да се лиши от кафе, алкохол и няколко други, по-незначителни неща
Отговори с цитат
  #45  
Стар 27th March 2008, 00:04
equina equina не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2008
Мнения: 8
По подразбиране

Здравейте!!! И това го имам ужасно е!
И аз пих аугментин, след тва още едни, уростим, неоренал и сега тея дни пак се появяват симптомите....
Мен ме боли одзад ниско кръста ,отдясно...гадно е...а предния път ме болеше и отпред.
Доктора ми каза да се обличам добре и топли обувки
А някой друг болял ли го е кръста като мен ? Защото аз например нямам парене...
Отговори с цитат
  #46  
Стар 1st December 2008, 11:59
bogincetooo bogincetooo не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Dec 2008
Мнения: 1
По подразбиране

Здравейте,преди около 3 месеца имах цистит и го излекувахме с Ципрофлоксацин,като същевременно пиех и по 1 таблетка дневно Низорал.Преди 4 седмици пак се появи тъпия цистит с ужасни болки направо не си намирах място!Пих ципрофлоксацин и чай за бъбреци на Ламбрев,но уви този път не се повлия от антибиотика,понеже вече микроорганизмите са станали резистентни и отидох до личната и тя ми изписа Медоклор,изпих цяла опаковка и всичко беше ок.Да,но до вчера ,вчера сутринта пак познатото парене при уриниране,болка и дискомфорт долу в корема се почвиха.В София съм при приятеля ми и дори неможах да се прибера в Пловдив за лекциите ,болките са по-слаби и по-тъпи.Започнах от вчера да пия Уринал и има ефект,както и Цистон и чая за бъбреци на Ламбрев,но когато не ги пия болките продалжават.Искам да спре гадната болка и да се прибера,за да отида на уролог и да си пусна изследвания .Някакви идеи какви други билкови хапчета да пия?
Отговори с цитат
  #47  
Стар 4th December 2008, 08:44
Аватара на white_snake
white_snake white_snake не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Nov 2007
Град: кралство Нептун
Мнения: 639
По подразбиране

Отговори с цитат
  #48  
Стар 4th December 2008, 16:00
Аватара на Elza
Elza Elza не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Dec 2008
Град: Cosmos
Мнения: 15
Изпратете съобщение чрез MSN до Elza
По подразбиране

Топлите компреси също помагат. Напълни една бутилка (от 1 л.) с гореща вода и завий една кърпа около бутилката, за да не се изгаряш. Сложи межу краката си и най-добре така да заспиваш.

Изпий много топли напитки.
Отговори с цитат
  #49  
Стар 4th December 2008, 16:40
Persefona Persefona не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Feb 2008
Мнения: 131
По подразбиране

mhm. Трябва да се пият много течности. и аз така знам - разреждала се урината.
Отговори с цитат
  #50  
Стар 7th December 2008, 19:33
tik-tak_87 tik-tak_87 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Dec 2008
Мнения: 16
По подразбиране

ТОЯ МЕСЕЦ НАПРАВИХ БАБРЕЧНА КРИЗА ОТНОВО.ОТ 3 ГОДИНИ ПО ТОВА ВРЕМЕ ВСЕ МИ СЕ ОБАЖДАТ БАБРЕЦИТЕ.ПИХ ПО 3 АНТИБИОТИКА И ЗА СЕГА САМ ДОБРЕ.ПИХ НЕОРЕНАЛ ПАПАВЕРИН АУГМЕНТИН И ТОЗИ ЧАИ КИНДИ МНОГО МИ ПОМОГНА,ТРЯБВА ДА СЕ ПИЯТ МНОГО ТЕЧНОСТИ.И ОТ ТЕЗИ АНТИБИОТИЦИ МИ СЕ ПОЯВИ БЯЛО ТЕЧЕНИЕ И СЕГА НЕЗНАМ КАКВО ДА ПРАВЯ ДАИТЕ САВЕТ
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Цистит
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 23:13.