IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #361  
Стар 21st September 2007, 18:38
CREAMpie CREAMpie не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Sep 2007
Мнения: 304
По подразбиране

Аз също се чувствам в известен смисъл разочарована от предаването. Вероятно имах по - големи и нереалистични очаквания или друга фабула в главата си. Дразни ме леко и съчувстващо - разбиращият поглед, който Гала придоби покрай "Имаш поща", изглежда ми не на място. Но това, което всъщност най - вече не ми допада е, че се опитват да ми внушат, как царят е с дрехи, а аз виждам, че е гол. Със силен, професионален грим, нови дрешки, различни коси и малко спорт участничките щяха да изглеждат по - същия начин и без операции. На Роси, например, изобщо не й опънаха лицето, а тя имаше нужда преди всичко от това. Гърдите можеха да не й пипат, ако са искали да пестят средства, не бяха много зле като за 50 годишна, сега само ще се чуди жената от къде да събира пари, ако не дай боже има нужда от някаква намеса. Работата стана като в оня виц, дето човекът нямал ръка и застанал на опашката, където раздавали, но като дошъл редът му получил една гърбица, щото ръцете били свършили. Така че нашата Пълна промяна се очертава като предаване за стайлинга, а не за пластичната хирургия. Това е лично мнение, тези, на които им харесва, да не се чувстват нападнати, моля.
п.с. Хайде, да кажа и нещо позитивно, хареса ми носът на Борянка
Отговори с цитат
  #362  
Стар 21st September 2007, 18:43
DeSIKOS DeSIKOS не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Sep 2006
Мнения: 412
По подразбиране

Да, има нещо такова и на мен малко ми напомня на "Огледала" това предаване
Отговори с цитат
  #363  
Стар 24th September 2007, 19:07
bimbi
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране

страхотни зъби й направиха, искам и ааааз
п.п. ама циците й са малки
Отговори с цитат
  #364  
Стар 24th September 2007, 19:53
Аватара на estrella
estrella estrella не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Sep 2004
Град: София
Мнения: 649
По подразбиране

Като знам другите издания, не смята, че нашето е много по-различно. Да, виждала съм да оправят двама души с вродени проблеми - заешка устна и разцепено небце, но при нас това е първи сезон.

Шоуто "Пълна промяна" тук е такова, каквото навсякъде - много стайлинг и малко пластична хирургия. Много фалш и малко истина, какво във всяко телевизионно предаване, филм и т.н.

А и ако някой черпи информация само от телевизията за това, което представлява в действителност пластичната хирургия... толкова по-зле за него.

Харесва ми да гледам разплаканите от щастие хора в края на предаването. Дали това щастие ще продължи, е съвсем друг въпрос.
__________________
Не съм сама. Много сме. И всички ние сме прекрасни като звезди.
Отговори с цитат
  #365  
Стар 24th September 2007, 20:37
Аватара на joliy
joliy joliy не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jun 2007
Град: София
Мнения: 1 230
По подразбиране

Видяхте ли, че докато я гримираха имаше пъпки по лицето...
Не трябваше ли поне един пилинг да и направят и наистина да и го освежат малко, а не само на грим и камери да разчитат?!
Отговори с цитат
  #366  
Стар 24th September 2007, 20:38
Ava-ava Ava-ava не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Aug 2006
Мнения: 720
По подразбиране

Носът дето Тонев и направи ми се стори все още малко виснал Верно имаше промяна, но можеше да го вдигне още малко, сякаш

Дано се справи по-добре с моя

Иначе ми хареса, че и ремонтира краката, за разлика от краката на първата участничка, които Георгиев не пипна и ги остави едри в глезените....
Отговори с цитат
  #367  
Стар 25th September 2007, 01:10
Аватара на mallvina
mallvina mallvina не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2007
Град: Sofia
Мнения: 2 583
По подразбиране

за мен лично нямаше кой знае каква промяна в лицето си беше почти същата с по малък и чип нос който според мен не и се напасваше на лицето ,имаше какво още да се понаправи.. Само зъбите и бяха ,наистина перфект
Отговори с цитат
  #368  
Стар 25th September 2007, 04:45
Аватара на Monique
Monique Monique не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Aug 2007
Мнения: 1 769
Изпратете съобщение чрез ICQ до Monique Изпратете съобщение чрез MSN до Monique
По подразбиране

Две пласти4ни операции на кръст и ноктопластика не са пълна промяна...Тъжно е...
У4астниците имат нужда от малко пове4е пласти4ни операции за да се превърнат в "красавици" каквито ги нари4ат след предаването...
Това меко казано ме дразни,о4аквах много пове4е,но какво да се прави-българска работа
Отговори с цитат
  #369  
Стар 25th September 2007, 06:31
vilimart vilimart не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Sep 2006
Град: SOFIA
Мнения: 59
По подразбиране

Не мога да си кривя душата,за разлика от първите две вчерашната промяна не ми харесва.Тялото и стана добре, но лицето- не, носа си остана грозен , дори и лещите не и пасваха .
Отговори с цитат
  #370  
Стар 25th September 2007, 07:24
junglegirl junglegirl не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2006
Мнения: 1 598
По подразбиране

На мен гърдите страшно ми харесаха!Точно такива гърди харесвам-леко раздалечени,кръгли,с добре очертан горен контур и много стегнати.Страшно младежки стояха,освен това беше единствената досега без сутиен и с широка рокля,така че се виждаха реално.
Друго наистина нямаше кой знае колко забележително...
__________________
Щастлив е не този,който има повече,а този,който е щастлив от това,което има...
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: ШоутоquotПълнапромянаquotБългария
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 15:36.