IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #371  
Стар 25th September 2007, 07:58
DoItSlow DoItSlow не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jul 2007
Град: София
Мнения: 98
Изпратете съобщение чрез ICQ до DoItSlow
По подразбиране

Защо толкова бързо се мести камерата. Въобще не може да се огледа добре. За секунди я показват. Уж са променени обаче, ако ги дадат отблизо и по-продължително време едва ли ще видим чак такава разлика. Много грим и хубави прически.
Отговори с цитат
  #372  
Стар 25th September 2007, 08:55
Babri Babri не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jul 2007
Мнения: 16 744
По подразбиране

Като че ли снощната промяна не беше много успешна.Носът на Дарина сякаш имаше нужда от още корекции.
Отговори с цитат
  #373  
Стар 25th September 2007, 09:42
Ava-ava Ava-ava не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Aug 2006
Мнения: 720
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Babri
Като че ли снощната промяна не беше много успешна.Носът на Дарина сякаш имаше нужда от още корекции.
И аз мисля така. НО си го обяснявам с това, че носът и преди това беше доста грозен и е трудно да се постигне перфектност само с една операция. Самият Тонев ми беше казал, че колкото по-млака корекция се налага, толкова това, което очакваш да се получи е по-вероятно от раз.

Иначе ми хареса, че се занима да и прави липосукция на глезените, за да ги оформи по-добре.
Гърдите не ми харесаха кой знае колко..
Отговори с цитат
  #374  
Стар 25th September 2007, 10:22
Аватара на gwendoline
gwendoline gwendoline не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2007
Град: The Garden of Eden
Мнения: 9 049
По подразбиране

И мен не ми хареса особено носът й - макар и с друга форма - остана си някак голям на лицето й. А гърдите й са прекалено раздалечени за моя вкус. Хареса ми, обаче, че поработи над глезени и прасци - макар да не дадоха крайния ефект
Отговори с цитат
  #375  
Стар 25th September 2007, 10:32
vilimart vilimart не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Sep 2006
Град: SOFIA
Мнения: 59
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Ava-ava
[ НО си го обяснявам с това, че носът и преди това беше доста грозен и е трудно да се постигне перфектност само с една операция.
За постигането на положителен ефект е достатъчно само една операция ,ако има проблеми , лекарска грешка или не си хареса новата визия пациента се подлага на друга , и ми е било много чудно дали самите лекари в бг. втълпяват идеята за много операции за максимален ефект понеже в доста постове го видях , като мнение
Отговори с цитат
  #376  
Стар 25th September 2007, 10:58
Babri Babri не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jul 2007
Мнения: 16 744
По подразбиране

Да,само за положителен ефект,но дали това се търси?Все пак участниците искат коренно да променят визията си,а понякога това е възможно с повече от една операция. Струва ми се,че попретупаха пълната промяна на Дарина.Харесаха ми роклята и гримът.
Отговори с цитат
  #377  
Стар 25th September 2007, 17:57
Ava-ava Ava-ava не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Aug 2006
Мнения: 720
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от vilimart
Цитирай:
Първоначално написано от Ava-ava
[ НО си го обяснявам с това, че носът и преди това беше доста грозен и е трудно да се постигне перфектност само с една операция.
За постигането на положителен ефект е достатъчно само една операция ,ако има проблеми , лекарска грешка или не си хареса новата визия пациента се подлага на друга , и ми е било много чудно дали самите лекари в бг. втълпяват идеята за много операции за максимален ефект понеже в доста постове го видях , като мнение
Да, точно така. Може с една, но не е гаранция, че от раз ще се получи ТОЧНО каквото си е мислил и очаквал пациента. Затова гаранцията да се получи желаният резултат само с една операция е в полза на пациентите с по-минимални промени. Това искаше да ми каже Тонев.

Аз мисля позитивно, защото ми предстои операция точно при него и не мисля, че това, че носът на това момиче, че не се е получил добре и с моят ще стане така..Надявам се

И все пак в американският вариант на шоуто, там всички са много променени и много красиви, за разлика от тук....
Отговори с цитат
  #378  
Стар 25th September 2007, 17:59
Ava-ava Ava-ava не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Aug 2006
Мнения: 720
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Babri
Да,само за положителен ефект,но дали това се търси?Все пак участниците искат коренно да променят визията си,а понякога това е възможно с повече от една операция. Струва ми се,че попретупаха пълната промяна на Дарина.Харесаха ми роклята и гримът.
Ами те просто такива си ги избират! Да нямат нужда от много корекции..Все са млади хора..От какво да имат нужда?! От корекция на нос и слагане на импланти в гърдите( за жените), какво друго.....Виж, на Роси можеха (и трябваше!) да и направят лифтинг! Ето това си беше претупване според мен...
Отговори с цитат
  #379  
Стар 25th September 2007, 20:33
Аватара на joliy
joliy joliy не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jun 2007
Град: София
Мнения: 1 230
По подразбиране

Днешната мацка доста я "обработиха", но накрая ми хареса. Може би само гърдите й ми се сториха все още леко увиснали.

Единствено не ми допада на госпожа "стилистката" начина на говорене - лигаво и превзето, толкова ли е трудно човек да говори естествено? Ей такива дребни неща доста ме дразнят.
Отговори с цитат
  #380  
Стар 26th September 2007, 06:57
vilimart vilimart не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Sep 2006
Град: SOFIA
Мнения: 59
По подразбиране

'Може с една, но не е гаранция, че от раз ще се получи ТОЧНО каквото си е мислил и очаквал пациента.'- То и след петата няма гаранция за нищо.

"Затова гаранцията да се получи желаният резултат само с една операция е в полза на пациентите с по-минимални промени. Това искаше да ми каже Тонев."- Ти си знаеш какво е искал да ти каже доктора, но аз знам на мен какво ми казаха в чужбина- Че право на грешки нямат и ако недай си Боже стане фал - последствията за хирурга са огромни .Затова и пациента и доктора при консултация трябва да са реалисти и много точно се казва предварително как , до къде , по какъв начин и какво да се очаква като краен резултат, има голям избор разбира се, но да ти оперират примерно гърбавия и дълъг нос 2, 3 пъти за да стане готин си е направо кожудерство на пациентите.

"Аз мисля позитивно, защото ми предстои операция точно при него и не мисля, че това, че носът на това момиче, че не се е получил добре и с моят ще стане така.."- Пожелавам ти успех и всичко да е както си го представяш.
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: ШоутоquotПълнапромянаquotБългария
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 02:11.